reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam z rana cos mi sie ostatnio nie chce spac z rana
Anawoj- pismo super, tez uwazam jak Mitaginka.
Tak rozmowa z ta baba raczej nie ma sensu, nie znam relacji miedzy Toba a synem ale znasz go najlepiej i wiesz czy nie koloryzuje sytuacji. Ja w zeszlym roku poszlam do Pani z wf chodzilo o glupote, corka przychodzila ze szkoly smutna, ze Pani krzyczy. Nie jednemu wydawalo by sie ze to nie powod bym robic afere a jednak pomoglo, nigdy juz Pani nie krzyknela i juz nie jest "uwzieta" na corke.

mialam dzisiaj przez Anawoj horror senny :). snilo mi sie ze poszlam do szkoly z psem a tam SPRZATACZKA mnie ze szmata gonila, a ja chcialam tylko do kibelka na siusiu wszystkie kibelki byly zamkniete a ta sprzataczka mnie prawie dogonila. Dobrze ze byly zamkniete bo jak bym jednak znalazla kibelek to bym sie mogla obudzic w mokrym lozku. :(
milego dnia.
A cos slyszalam o becikowych ale chyba mniejsze i nie dla wszystkich ale na 100% nie dotyczy to jeszcze nas bo sprawdzalam wtedy jak to uslyszalam

czy "czujecie" brzuch?
jak sie schylam to czuje ze mi przeszkadza, jak chodze to tez czasami czuje ze mi ciazy. troche mnie to denerwuje, nie wiem czy to normalne?
 
Ostatnia edycja:
my po porannej wizycie u lekarza, dzidzia starsza o tydzień (16t3d), ładnie rośnie i wszystko ok i chyba będzie chłopczyk, choc pan doktor kazał się nie nastawiac

pozdrawaim i zyczę udanego dnia
 
Witam Was z rana Dziewczynki.

U mnie pogoda spod psa. Pada, jest zimno smutno i pochmurno.
Zjem jakieś śniadanko i muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie na dzisiaj.
3majcie się, miłego dnia.
 
Anawoj pismo świetne,ja też uważam że rozmowa ze sprzątaczką nie przyniosła by żadnych rezultatów,a tak może się babsko nauczy że praca w szkole w charakterze woźnej nie uprawania jej do wyzywania dzieci od najgorszysz,nawet jeśli jest tak że dzieci jej dokuczają jej obowiązkiem jest zawiadomić dyrektora.
Nati_k dobrze że mi się tak sprzątaczka nie śniła,ale pewnie jeszcze kilka postów o niej i zawita w moim śnie...hehe,co do brzucha to ja go zawsze czuje z wieczora bardziej niż rano,nie to żeby mi przeszkadzał ale czuje że jest,trudniej mi się schylić itd.no i jest większy pod wieczór,myślałam że mi sie zdaje ale mój chłopak też to zauważył,że wieczorami mi niezła piłeczka wyskakuje :)
 
ostatnio przeczytałam, że rozmawiacie o detektorach tętna płodu i dzisiaj rozmawiałam na ten temat z lekarzem i on twierdzi, że są one o wiele bardziej szkodliwe niz usg - w usg wiązka promieniowania nie jest ciągła (1 impuls na 1000), w detektorach jest wiązką ciągła, a więc ciągła ekspozycja dziecka na promieniowanie i można tym uszkodzic zastawki dziecka
to tyle w kwesti informacji
 
LENKA 1983- miałaś dzień katastrof normalnie współczuję, aż trudno uwierzyć. Dziś pewnie będzie lepiej.

Hermionka - tez słyszałam o tym becikowym i sama jestem ciekawa , nie wiem czy to teraz dotyczy becikowego czy ulgi przy pit rocznym .
 
reklama
Witam.
Dawno mnie tu nie było, ale to dlatego, że cały czas pracuję. Cieszę się, że mogę to robić, bo siedzenie w domu by mnie dobiło. Powoli spróbuje nadrobić zaległości:)
Jutro rano idę na wizytę do mojego gin więc trzymajcie kciuki:)
Pozdrawiam.



p19uqqmzwij18c7c.png



8p3o3e3kq4efzo1z.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry