reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Może faktycznie jeszcze trochę poczekam z tymi zakupami.:tak:
Stwierdziłam że polecę dzisiaj do ginekologa w sprawie tych bóli ,naczytałam się że bóle takie jak przed miesiączką w trakcie ciąży są niepokojące ,oczywiście to nieznaczy że może ich nie być -każda ciąża jest inna ,ale wole się uspokoić.
Szczególnie że się nasiliły w ostatnich dwóch tygodniach.

Chyba mnie w tej przychodni uznają za panikare

A u mnie pogoda blleeeee:-(,mokro ,wilgotno -po prostu nie fajnie
 
lenka- dla swietego spokoju idz do lekarza i daj potem znac
Ja oprocz jedenego body to jeszcze nic nie kupuje ale jak juz pisalam bede miec duzo rzeczy po siostrze. Ale sie zastanawiam czy nie zaczac kupowac chociaz jedna rzecz w msc zeby w kwietniu nie wydac od razu calej wyplaty na raz.
 
Witajcie

U nas też zimno, brrr... A w nocy temperatura spadła poniżej zera. Poszukałam głęboko w szufladzie i znalazłam wełniane, grube skarpety, bo automatycznie w domu się ochłodziło, a my gazem się opalamy więc oszczędzamy. Ale 20 stopni być musi w domu-to jest optymalna dla nas temperaturka.
anawoj, nie dziwię się, że Cię nerwy poniosły na panią z personelu. Jakby ktoś słowem, czynem skrzywdził moje dziecko-udusiłabym...Co to za poziom kultury, wychowanie-jak można tak nazwać dziecko...? Nawet jeśli mocno by ją zdenerwował (miała prawo się wkurzyć, jeśli zmyła podłogę a ktoś zaraz po niej przeszedł)-nie ma prawa w wulgarny, chamski, nieprzyzwoity wręcz sposób odnosić się do dziecka. Ona tutaj jest dorosłą osobą więc nerwy na wodzy powinna trzymać.To,że jest sprzątaczką nie oznacza, że mamy od niej mniej wymagać, że mamy przymknąć oko, bo niewykształcona, bo pracuje fizycznie, bo... bo... Absolutnie nie znajduję wytłumaczenia dla takiego prostackiego, raniącego do głębi dziecko, zachowania...
Też uważam, że taka rozmowa z nią w cztery oczy nic by nie dała... przy dyrce pewnie udawała, że ona tak nie mówiła... ale w jakiś sposób napewno da to jej do myślenia i wierzę, że gdy wróci do domu... pomyśli i wyciągnie wnioski. Podejrzewam, że będzie to dla niej nauczka i wątpię, by kiedykolwiek obraziła znów Twoje dziecko...

lenka powiem tak: kupowanie tych maciupeńkich ubranek-to najwspanialsza rzecz pod słońcem... Jeśli odczuwasz taką potrzebę w tej chwili... leć do sklepu i wybieraj, przebieraj, kupuj... Niech Ci to radość sprawia... Ja w 16 tc poprzednio kupowałam... potem tysiące razy wyjmowałam z szafy, składałam, dotykałam, wyobrażałam sobie dzidziusia w tych ubrankach...Nie zapeszysz... To tylko zabobony, ja w każdym razie w takie nie wierzę... Natomiast wierzę, że można sobie poprawić humor i nastrój takimi zakupami...

Co do becikowego, to też słyszałam, że mają zabrać co niektórym... Niedobrze się dzieje... Ten kryzys jest coraz większy i dotyka tak wielu sfer życia... Boję się, że zabiorą też pakiet "rodzina na swoim" a my tak za jakiś czas chcemy kupić domek i tak po cichu liczyliśmy na właśnie takie dofinansowanie rządu...
 
Wizyte mam na 15 nastą ale dzisaj jest tylko profesor ale on nie wykonuje badania Usg.
Ale chyba lekarz ginekolog potrafi sprawdzić stan szyjki macicy po przez zwykłe badanie na fotelu -kiedyś nie było przecież usg ?
A ostatnie usg mam z piątku więc chyba aktualne.
Trzynajcie kciuki abym szpitala nie musiała odwiedzać -juz po prostu schizy łapie
 
AguHan- ale z tego co słyszałam to niem już kasy na tym "rodzina na swoim" środki ponoć są wyczerpane i niby program jest ale nie dają bo kasy nie mam.Na innym forum dziewczyna pisała właśnie że jakby z 2 mc szybciej podziałała to by się załapała a tak nie
 
AguHan- ale z tego co słyszałam to niem już kasy na tym "rodzina na swoim" środki ponoć są wyczerpane i niby program jest ale nie dają bo kasy nie mam.Na innym forum dziewczyna pisała właśnie że jakby z 2 mc szybciej podziałała to by się załapała a tak nie

ożesz w morde...
 
Hej dziewczyny ja też jeszcze nie mam nic dla maluszka,choć mam córkę 3 letnią już prawie,to nawet po niej nie wiele mi ubranek zostało,bo jestem taka chojna że porozdawałam koleżankom które rodziły dzidzie nie myśląc że przecież będę miała kiedyś drugie dziecko,i proszę przytrafiło mi się teraz drugie a koleżanki ciasza:/,żadna nic nie ma,ale nie martwię sie pomału się wszystko skompletuje,przecież jeszcze dużo czasu zostało :),czekam na jutrzejszą wizytę u lekarza i sądzę że po wizycie już zaczne się rozglądać za jakimiś drobnymi rzeczami :).
anawoj to było do przewidzenia że sprzątaczka się wyprze,dziwne byłoby gdyby się przyznała przed dyrektorem że bluźni na dzieci,ale mimo wszystko bardzo dobrze że zrobiłaś zadyme,teraz woźna przynajmniej wie z kim ma doczynienia...

A tak ogólnie to pogoda u mnie dość dziwna,rano było strasznie zimno,pół godziny temu deszcze padał,a teraz słońce na całego,ale za ciepło nie jest tak czy siak :/

Na temat becikowego nie moge się wypowiedzieć,ponieważ mieszkam w UK,więc nie wiem jak te sprawy wyglądają w Polsce,ale miło się dowiedzieć czegoś od was:)
 
reklama
u nas zaczyna się przejaśniać, może jednak skuszę się na krótki spacerek :)
co do ciuszków dla maluszków... to gdzie tak właściciwe je kupujecie? Ja jak pomyślę o takich sklepach z ciuszkami, wózkami itd, to od razu widzę taaaaaaaaaaaaaakie ceny. Gdzie więc tego szukać?;)
 
Do góry