reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

reklama
mala_mysz ale jednak jestem dopiero w I trymestrze i tego boję sie najbardziej, może jakby bylo później, to strach byłby mniejszy, zwłaszcza że mam zagrożoną ciążę i żadne wizyty u dentysty zwłaszcza strsujące nie są na tym etapie wskazane :( mam ogromną nadzieję, że jakoś mi się to uspokoi...




Kurcze, ja też strasznie boję się dentysty.... Najgorsza trauma. Ale jeśli Ci nie przejdzie, to musisz zgłosić się koniecznie do specjalisty.


 
Jakby każda z nas miała USG w domu to byłoby dobrze a tu co 2 lub 4 tygodnie to samo. Ja zaczęłam się martwić bo od wczoraj nic nie czuję. Piersi mnie nie bolą, nudności brak, brzuch mnie nie boli, żadnego krwawienie- jak przed. Mogłoby mnie zemdlić to bym przynajmniej spokojniejsza była.
 
Meriderka - nic się nie martw. Ja też już niemam żadnych objawów. Dosłownie żadnych, nawet piersi mnie nie bolą, i zrobiły się jakby już normalniejsze. A dzidzia żyje. Nawet dzisiaj się upewniłam :-)
 
ja tez wlasciwie zadnych objawow nie mam, tylko piersi bola i ciagle rosna i tego mam serdecznie dosc. Nie mozemy przecierz przez 9 msc miec mdlosci ( ok ja mialam w 1-szej ciazy ale to co innego). Tak USG w domu to bardzo dobry pomysl, tylko nic bym nie robila tylko caly dzien patrzylabym na malego (mala)
 
Heheh dobry pomysł dziewczyny :)
Cieszcie, że objawy ustępują :) szczególnie mdłości :)
Ostatnio wyszłam do sklepu. Zjechałam na dół windą z 8 piętra. I na dole znajduje się nasz sklep :D Weszłam do środka i poczułam bardzo dziwny zapach, dobrze, że zdążyłam wybiec przed sklep, jednak nie obyło się bez gapiów. Był to niedzielny ranek, więc każdy myślał, że zapewne mam meega kaca po sobotnich baletach :)
Innym razem z kolei przechodziłam koło restauracji, w kuchni mieli pootwierane okna i poczułam zapach starego oleju. Biegłąm zasłaniając buzię ręką do pierwszego lepszego budynku, żeby znaleźć jakąkolwiek toaletę... Tym razem się udało, pani z okienka szybko mnie poinstruowała, gdzie biec, bo czuła, że to już niedługo potrwa :) zdążyłam :) Ale z tymi mdłościami... NIe znasz dnia ani godziny :)


 
Teraz się z tego śmieję, musiało to wyglądać komicznie :) Ale wtedy wstydziłam się przez następne 2 tygodnie przechodzić obok sklepu i latałam do innego, oczywiście oddalenego o wiele bardziej :)
 
reklama
mitaginka i jak u Ciebie teraz? chodzisz ?wchłonął się??

nati tu jakoś bardziej ruchliwie:)

te dwa tygodnie co musialam leżeć, to leżałam w szpitalu, potem mnie wypuścili i kazali raczej leżeć, odpoczywać, nie przemęczać się itd. Jestem na l4. Mój prowadzący lekarz powiedzial, że mogę się dotleniać na spacerkach, więc staram sie z tego korzystać, ale na ogół dni mi mijają w łóżku. Na ostatnim usg tydzień temu krwiaka nie było już widać, wiec mam nadzieje, ze już będzie dobrze. Ale staram sie bardzo na sebie uważac, bo nie wiem tak naprawde, na ile mogę sobie pozwolić. Najgorsze, że nie mogę uprawiać seksu, a ostatnio mam nocne orgazmy przez sen, co powoduje skurcze i nie wiem, jak mam sobie z tym poradzić :zawstydzona/y:
lilou a Ty jaki tryb życia prowadzisz? co Ci mówi lekarz?





 
Do góry