reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Karolcia, mój brzuszek też jest wystający i też - praktycznie od początku - nie jestem w stanie go wciągnąć. ;) Cieszę się, że w ciągu dnia się lepiej czujesz. :)
 
reklama
hej.
Ja też już po pierwszej wizycie. Wszystko ok. Posłuchałam nawet serducha. Tez pytałam czy aby na pewno ciąża pojedyńcza ;-).
 
A brzuch....też mam jakiś taki duży....aż mi głoopio...bo to tak jakbym się specjalnie wypinała, żeby światu pokazać, że jestem w ciąży....a on jakoś tak sam do przodu idzie....nawet się go wciągnąć nie da.....
Też już bym chciała żeby chociaż jakieś małe uwypuklenie mi się pojawiło...zazdroszczę brzuszka:)
 
w I i II ciąży praktycznie do 7 miesiąca chodziłam w jansach, a z Jaśkiem też dość szybko było widać brzuszek. ale nie tak jak teraz.nie mieszczę się już w normalne ubrania, a żeby było ciekawiej, to nie pamiętam gdzie położyłam ubrania ciążowe

z bliźniakami to różnie bywa. koleżanka dowiedziała się, że będzie dwójka, jakieś 2 tyg przed porodem. wcześniej lekarka przewidywała płód z wadą jakąś, bo tak dziwnie usg wychodziło. oj biedna się wycierpiała ze strachu
 
dziekuje za cieple przyjecie do grona:o)
dziewczyny...moze macie jakies wyprobowane sposoby na mdlosci??? pije litrami herbatke mietowa,ktora jakos nie pomaga... pomozcie!!!!!!!!
 
Cola odgazowana, woda z ogórków kiszonych mi przez jakiś czas pomagała też. Ja walczę teraz z bólem głowy. Ktoś może ma sprawdzone sposoby na migrenowy ból głowy?
 
Witaj alexandra!

chyba żadna z Nas nie ma jakiegoś takiego mega skutecznego sposobu, bo ciężko to zwalczyc, ale ja np. staram się nie doprowadzić do poczucia głodu. ja tylko coś mi przez myśl przemknie,ze zaczynam być głodna, to od razu sięgam po jakąś marchewkę, jabłko czy cokolwiek. Raz działa raz nie.
Może pomagać siemie lniane, do picia.
 
dokładnie, nie można dopuścić do poczucia głodu. wtedy i mnie najbardziej męczy. poza tym, robi mi się słabo i mam dreszcze jak nie zjem na czas. pomaga mi :dżem, banany, czekolada
chyba mam infekcję dróg moczowych. wzięłam no spę, urosept, vit c, a teraz paracetamol bo nie daję rady. wczoraj gin kazał brać urosept, bo mu się mocz nie podobał, ale myślałam, że niedokładnie przygotowałam się przed pobraniem próbki moczu....wrrrr
 
anawoj, biedna Ty:(
To takie upierdliwe jest i długo się leczy biedulko.
Jakby mało było samych mdłości, bóli głowy, brzucha i leku o kazdy dzień...echh
 
reklama
Do góry