reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

w I i II ciąży praktycznie do 7 miesiąca chodziłam w jansach, a z Jaśkiem też dość szybko było widać brzuszek. ale nie tak jak teraz.nie mieszczę się już w normalne ubrania, a żeby było ciekawiej, to nie pamiętam gdzie położyłam ubrania ciążowe

z bliźniakami to różnie bywa. koleżanka dowiedziała się, że będzie dwójka, jakieś 2 tyg przed porodem. wcześniej lekarka przewidywała płód z wadą jakąś, bo tak dziwnie usg wychodziło. oj biedna się wycierpiała ze strachu

A to dziwne bardzo zeby na dwa tygodnie przed porodem nie rozpoznala ciązy blizniczej:szok: musiala to byc bardzo "dobra" lekarka:-D:-D
Ja na mdlosci to ju te nie mam sposobu:no:
 
reklama
Oj wiem kochaniutkie o czym mówicie... U mnie jest też tak, że mnie mdli, gdy jestem głodna. To dziwne, ale tak jest. Przed chwilą opędzlowałam sałatkę letnią a wcześniej placka po węgiersku i nic a nic nie oddałam klozecikowi.
Jestem strasznie wkur....., bo te plamienie doprowadza mnie do jakiejś obsesji. Ciągle zaglądam sobie w gacie. Dziś plamienie prawie przez cały dzień, rano jakiś taki prawie czarny śluz. Boziuniu, ja już chcę, żeby to się wyniosło... PLEASE.....!!!
 
jolu okazało się ,że jedna z bliźniaczek była młodsza, musiało dojść do zapłodnienia w drugim cyklu. dziecko było schowane "u dołu" i zakryte przez większą siostrę. kiepski lekarz musiał to być, zgodzę się. i kiepski sprzęt pewnie też

przeleżałam cały dzień, dopiero paracetamol mi pomógł. ugotowałam na szybko barszcz czerwony (miałam wczorajszy wywar z buraków) ziemniaki w mundurkach i trochę cebulki z kiełbaską. nic więcej.
 
anawoj dobrze że już się lepiej czujesz, ja już nie pamiętam że chciałaś kupić ten fotelik, a może wózek chcesz? ;-) aha o terminie porodu dam znać po wizycie (07.09) bo na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiem.

Ja na mdłości też staram się nie doprowadzać do poczucia głodu bo wtedy jestem zła jak osa i bardzo mnie mdli.
 
Dziewczyny

mam za sobą pierwszą taką szybka wizytę (nie u swojego prowadzącego gina). Najważniejsze informacje jakie usłyszałam to : JEST ZARODEK W MACICY!..po tym jak to zobaczyłam juz mnie nic nie interesowało.:-) Z tego wszystkiego w domu sie zorientowałam ze nawet nie zapłaciłam za wizytę:zawstydzona/y:....

troche mi sie jednak nie zgadza wiek ciaży.. Podejrzewam że może lekarz źle wpisał datę mojej ostatniej @. wg wszelkich kalkulatorów liczących od pierwszego dnia ostatniej @ to 6 tydzień (początek) a na poniedziałkowym USG wyszło że 8!! ja słyszałam że w odwrotna stronę to sie zdarza..., ale tak...
NIC
POCZEKAM NA WIZYTĘ U MOJEGO PANA DR, 13 września i zobaczymy..


pan dr (ten z pon.) kazał mi profilaktycznie przyjmować 3x dziennie luteinę (ze względu na moją poprzednią ciażę pozamaciczną) mam tzw. zły wywiad czy jakos tak...sama nie wiem , dzis kupiłam i chyba będę brała. Nie wiem co na to powie mój pan dr 13 wrz.....Nie chciałbym mieszać I wchodzić w kompetencje

CO SĄDZICIE, BRAĆ TĄ LUTEINĘ ???

Z dolegliwości nadal dokucza mi notoryczne odbijanie po każdym przyjętym posiłku lub płynie :-D

generalnie mnie trochę mdli w ciągu dnia, ale czuje np. że mi burczy w brzuchu...wiec jem troche na siłe

chce mi sie takich obiadowych rzeczy, gotowanych, ciepłych

zero słodyczy, nabiału,.....

no cóż...UROKI STANU BŁOGOSŁAWIONEGO :-):happy2:
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie szczęśliwe kwietniówki. I chciałabym się przyłączyć.
Termin mam na 9 kwietnia.
Co do dolegliwości, to nie jest tak źle. Trochę mnie mdli tylko i zachciewajki mam chore, pewnie dlatego, że to trzeci raz - pierwszą ciążę straciłam, a trzy lata temu urodziła się Hania.
Za to bebzon mam już jak w piątym miesiącu :o
 
Ostatnia edycja:
witajcie porannie z deszczowego wuppcia,

dzieki wam ogromne,wczoraj poszperalam w necie i znalazlam niby metode-cud na mdlosci-imbir na wszystkie sposoby,ciekawe...trzeba bedzie sprobowac:o)

mala_mysz-witaj!!! jakiego typu masz zachciewajki???
 
reklama
alexandra_73, jak wypróbujesz ten imbir to daj znać. Ja całą noc walczyłam z mdłościami aż w końcu z rana zwymiotowałam :( Najgorsze, że to było pół godziny po przyjęciu Duphastonu. Chyba zaraz wezmę drugą tabletkę, bo wątpie, że się tamta przyjęła...

mala_mysz, witamy witamy :)
 
Do góry