reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Witajcie dziewczątka

A cóż to za cisza...??? Oj, posiedziały wczoraj do późna kwietnióweczki, a dziś odsypiają...
No to Wam na dzień dobry popiszę troszkę, bo mam same dobre newsy.
Byłam wczoraj na wizycie, po raz drugi zobaczyłam bąbelka z bijącym serduchem. Lekarz powiedział, że ciąża dobrze się rozwija, właściwie do swego wieku, szyjka długa, jest dobrze. No a te przeklęte plamienie muszę jakoś przetrzymać. Niestety nie odpowiedział na pytanie dlaczego tak jest. Hipotez jest kilka, może to być pozostałość po krwiaku, którego już nie ma, a krew jeszcze się sączy, może być tak, że brakuje mi hormonu, dlatego biorę duphaston, może być tak, że to coś w sylu miesiączki-tylko, że dni nie pasują... No trudno, wierzę, że kiedyś to się skończy, a fasoli nic i nikt nie powstrzyma przed dalszym wzrostem i rozwojem... Ufff...
Za każdym razem kiedy widzę te bijące serduszko, to wiem, że jest dobrze.
Moje maleństwo to taka mała kijanka z ogonkiem, dopiero wykształcają się kończyny ale to taka radość, że tam jest.

Anawoj rozumiem Twoją euforię też jestem w podobnym stanie.
Życzę Wszystkim takich doznań.

Witam nowe kwietnióweczki
 
reklama
Witaj cucumber wśród kwietniowych:-)

AguHan- jak po wizycie?

A u mnie dzisiaj znów wszystko na czarno, pół nocy nie przespałam,,,cycki już 2 dzień mnie nie bolą,,,boję się najgorszego,,,tak jakoś nie ciążowo się czuję,,,no i trochę podbrzusze ciągnie,,,:-(

AguHan- no dobrze, że piszesz bo już się martwiłam. Super, gratuluję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anawoj przepraszam że zignorowałam twoje wyniki ale nie znam się na tym więc nie wiem czy są ok a nie chcę się ośmieszać. Ważne że lekarz twierdzi że wszystko dobrze :tak::-D A ty od nas nawet nie próbuj uciekać do marcówek !

Natasza widzę że jesteś z Wrocławia jak ja :-D Powiedz kochana w którym szpitalu leżałaś?

Aligator mam takie pytanko dlaczego wstawiasz co chwile cudzysłów a raczej 3 przecinki? nie żebym miała coś przeciw tylko jakoś tak przez niego muszę dwa razy czytać twoje posty bo mi to jakoś zaburza wypowiedź :sorry2: I nie wiem czy chcesz coś zaznaczyć podkreślić czy zacząć osobną wypowiedź. Chyba że to tylko mój komputer jakoś tak dziwnie szwankuje i jakieś cuda mi wyskakują....:dry:

Witam nową mamusię :-D

No a ja od rana pacyfikują moje dziecko bajkami co by po mnie nie skakał. Zdarzyła mu się okropna tragedia a bo smoczek mu się zepsuł i były straszne płacze i histerie.... Oczywiście wredna matka nie dała mu drugiego.;-):-D

Ps napisałam coś na zamkniętym. Była bym wdzięczna za pomoc. :tak:
 
dobry dzień
ja po cytologii mam plamienie, ale to było do przewidzenia. pewnie do wieczora się skończy. na razie odpoczywam, bo brzuch mnie rwie jak cholera.
Aligatorku nie martw się, piersi mnie bolały przez jakieś 3 dni i teraz cisza. czasem mnie mdli, a czasem nie.

witajcie nowe kwietnióweczki, poproszę na priva daty porodów.
 
Aligator, proszę mi tu nie odprawiać czarnowidztwa, bo zaraz tam do Ciebie pójdę...

Mnie cycki wcale nie bolą a ciągle jestem w ciąży...

Twoja fasolka tam jest i ma się świetnie, tylko się wkurza na matkę, że się niepotrzebnie stresuje...:tak:
 
Mnie piersi też przestały boleć a po badaniu tak mnie brzuch bolał że spać nie mogłam. A dziś od rana oddałam swoją całą zawartość żołądka do klozetu. Dobrze że chwilę przed zjadłam banana licząc że coś po może. Pomógł. Przynajmniej miałam słodko :-D
 
Hej. :)

Aigatorek - proszę Cię, bądź spokojna. :* POwiedz mi... a nie wypadają Ci teraz przez przypadek dni, w których miałabyś @ gdyby nie to, że jesteś w ciąży? Policz sobie. Bo mnie od wczoraj też lekko podbrzusze pobolewa, a za 2-3 dni mam "termin @". I dziewczyny na forach piszą, że często takie objawy miały przez pierwsze miesiące ciąży.

Kasiunia - witaj. :) Myślę, że dostateczną motywacją do rzucenia palenia jest sam fakt bycia w ciąży...

Anawoj - nie czuj się zignorowana. :* Ja dopiero dziś doczytałam. Wspaniałe wieści z USG. :D No i oczywiście wcale z uwagi na wcześniejszy prawdopodobny termin nie musisz - i nie powinnaś - nas opuszczać. :)

Cucumber - witaj. :) Mam nadzieję, że samopoczucie Ci się niebawem poprawi.

AguHan - najważniejsze, że Maleństwo zdrowo rośnie. :) Wierzę, że plamienia się niebawem skończą.

Marma - niestety Ci na zamkniętym nie pomogę, bo nie zostałam zaszczycona... Myślałam, że po wszystkich bojach tu stoczonych temat zamkniętego zniknął a wraz z nim - forum zamknięte.
 
Ostatnia edycja:
proponuję łyżkę miodu...hihi, też będzie słodko

tak mnie boli,że leżę zwinięta na łóżku i fiksuje. wolałabym nic nie łykać, ale jest kiepsko
 
Dziewczyny dzięki za dobre słowa mam nadzieję, że macie rację:). Fasolka jest w brzuszku i zostanie do kwietnia!

Marma, oj sorry jak Ci to przeszkadza to zacznę zwracać uwagę, bo to tak automatycznie, z pośpiechu ;)
 
reklama
Dziewczyny jeżeli macie problemy z bólami brzucha to jak najbardziej bezpieczna i często wręcz wskazana jest No-spa. Ja brałam ją w poprzedniej ciąży od samego początku i w szpitalu też mi ją podawali. Teraz gdy czuje że jest źle też biorę.

AguHan nie wiem jakim cudem ale zgubił mi się twój post i właśnie go przeczytałam. Strasznie się cieszę że wszystko ok i tylko tak dalej :-)

Aligator No i tak postawa tu obowiązuje :-D Głowa do góry i do przodu.

No tak ja tu z wami gadu gadu a moje dziecko wlazło na stołek odkręciło sobie sok nalało do szklanki wypiło po czym sok z kartonu zaczęło wylewać na podłogę ciesząc się jaka wspaniała fontanna.... eh niema to jak mieć 2 latka w domu.......
 
Ostatnia edycja:
Do góry