reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Aligator - naprawde Laber pracuje u nas w ZG na oddziale ? jesli tak to ja chyba sie do niego przepisze, za duzo stresu mam z tym ostatnim USG, tez tak sobie pomyslalam, ze sprzet kiepski....tak teraz patrze na to zdjecie i w sumie sa takie "smuzki" ktore jakby ukladaja sie w ksztalt zarodka (ale bardzo slabe), no nie wiem, moze to juz moja wyobraznia...
 
reklama
emi wspolczuje tego bolu zeba :( mi na szczescie udalo sie wszystko wyleczyc przed ciaza, ale co ja sie nameczylam to moje ;) nie lekcewaz tylko tego bolu, bo im pozniej sie pojdzie do stomatologa, to niestety gorzej. powodzenia zycze :)
 
taa,ale boję się teraz iść..czytałam gdzieś ze lepiej po 3 miesiącu nie wiem..znieczulenia wiem że są speszyl dla ciężarnych ale i tak mam pietra och..jutro dzwonie i się dowiem co i jak.
 
emi koniecznie uprzedz, ze jestes w ciazy, a znieczulenie jest specjalne dla ciezarnych i lepiej poddac sie leczeniu, bo czasem taki ubytek potrafi zaszkodzic dzidzi
 
wiem,,ale ten ząb w całości został właśnie już zrobiony zaplombowany,i potem dopiero zaczął boleć..nic podejde..bo nie wiem o co chodzi..

no i do tego chirurga co do ósemki...ja to się mam z tymi zębami:zawstydzona/y:

Hubert mnie szaleje z mężem na balkonie,spać nie ma zamiaru,zara ja go pogonie hhe
 
witajcie wieczorową porą
zębowe przejścia też miałam, jak tylko przestałam karmić piersią posypały mi się hurtem dziury. koło kwietnia wyrwałam jedną 8, ale jeszcze dwa mam do leczenia. oczywiście boję się jak diabli i nigdzie nie wybieram się na razie

a gala- pewnie lekarka ma do dupy sprzęt, mam zdjęcie z 5 lub 6 tyg i zarodek całkiem ładnie u mnie widać. tylko, że mój lekarz sprawił sobie 2 lata temu suuuper sprzęt i on tam "wszystko" widzi. się nie stresuj i tyle.

moje chłopisko mnie porzuciło...no może nie tak do końca. pojechał tylko w delegację...na szczęście mam towarzystwo
pewnie wróci w sobotę.....późno.....a tego dnia mam urodzinki....i trochę smutno, jakby nie zdążył
 
Witam dziewczynki
I stalo sie ....oddałam cały sok pomidorowy...a tka ochote na niego mialam.
Też słyszałam ze cola na wymioty pomaga ale z drugiej strony nie powinnysmy jej pic:sorry:

anawoj ja poprosze kawaleczek serniczka :)

dziewczyny u mnie z mdlosciami troszke sie uspokoilo, niestety zaparcia nadal sa :( ginka mowila, ze koniecznie trzeba "wyregulowac" wyproznienia, aby raz na dzien byly...nic ciekawego mi nie polecila poza czopkami glicerynowymi...
bylam wczoraj na USG, pecherzyk sie powiekszyl do 1,4cm, ale niestety zarodek byl bardzo slabo widoczny, mam przyjsc jeszcze za tydzien po to juz bedzie koniec 8 mego tygodnia i wtedy juz musi byc ladnie widoczny z serduszkiem, a jak nie to juz koniec :(....mam nadzieje, ze ladnie urosnie. zrobilam dzisiaj bete, wynik 36 724, wysoki i odpowiada 7, 8 tygodniowi ciazy, zobaczymy za dwa dni czy bedzie wsrost

tak sie martwie tym zarodkiem, czy wy mamusie pamietacie kiedy u was bylo pierwszy raz widac serduszko?

dostalam jescze luteine dopochwowo i L4 na miesiac (na szczescie nie musze juz lezec) i jeszcze biore preparat z DHA


Ja piersze usg bede miała planowo ok 20-ego tygodnia dopiero (tutaj tak jest) no chyba że wczeniej prywatnie pójde:tak: Nie martw sie , na pewno bedzie dobrze, trzymam kciuki
 
a_gala dopiero test zrobiłam jutro bete odbieram :) i mam plan w następnym tygodniu pojechać do lekarza - a moja lekarka to z Sulechowa- Magdziorz -świetna jest... pierwsze dziecko mi uratowała, więc podejrzewam, że to sam początek ciężarówkowania :D
Pandorka mniam :D
Emi Tobie współczuje bólu zęba idź do dentysty szybko żeby z tego problemów nie było...
 
oki,ja mykam lulku,

spokojniej nocki
DA5FSlumberland5FGN12Dvi-vi.jpg
 
reklama
Witam wieczornie. Mam chwilkę dla siebie. Najmłodszemu wyszła ostatnia dwójka i mieliśmy różne boje...........głownie o cyca. kategorycznie został dopiero wczoraj odstawiony od tej formy przytulacza ;-). Byłam umówić się na wizytę i niemiła niespodzianka, gin ma 4 tygodniowe wakacje. Musiałam zgodzić się na zastępstwo. Zawiesza to nasze plany wakacyjne. Poprzednią ciążę przeleżałam na duphastonie, acesanie itp. I teraz będę konsultować lot czy też dłuższy wyjazd.
 
Do góry