reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Witajcie z samego rana:)
Niedawmo wstalam i robie sobie kawke zeby sie rozruszac hehehe


wpadłam sprawdzić jak żyjecie
u mnie w ciągu dnia, o ile nie jestem głodna, jest całkiem nieźle. za to po południu zaczyna się złe samopoczucie i mdłości.
fakt, że raczej tylko mnie męczy niesmak w ustach i ewentualnie "podbijanie" ale i to starczy
upiekłam dziś serniczek i szarlotkę , kto ma ochotę, zapraszam. pyyyycha

Anawoj to ja poprosze serniczek mnimam uwielbiam je:)

anawoj ja poprosze kawaleczek serniczka :)

dziewczyny u mnie z mdlosciami troszke sie uspokoilo, niestety zaparcia nadal sa :( ginka mowila, ze koniecznie trzeba "wyregulowac" wyproznienia, aby raz na dzien byly...nic ciekawego mi nie polecila poza czopkami glicerynowymi...
bylam wczoraj na USG, pecherzyk sie powiekszyl do 1,4cm, ale niestety zarodek byl bardzo slabo widoczny, mam przyjsc jeszcze za tydzien po to juz bedzie koniec 8 mego tygodnia i wtedy juz musi byc ladnie widoczny z serduszkiem, a jak nie to juz koniec :(....mam nadzieje, ze ladnie urosnie. zrobilam dzisiaj bete, wynik 36 724, wysoki i odpowiada 7, 8 tygodniowi ciazy, zobaczymy za dwa dni czy bedzie wsrost

tak sie martwie tym zarodkiem, czy wy mamusie pamietacie kiedy u was bylo pierwszy raz widac serduszko?

dostalam jescze luteine dopochwowo i L4 na miesiac (na szczescie nie musze juz lezec) i jeszcze biore preparat z DHA


A-gala nie mysl tak wszystko jest ok:) jejku tak piszecie o tej becie to i ja zaczelam sie zastanawiac czy nie zrobic jej, bo jak bylam u gina to tez tylko widzialam zarodek a nastepna wizyte mam za miesiac czyli 13 wrzesnia......

dotarłam do domu w końcu,musiałam u teściów na swojego poczekać,bo auto przywiózł z naprawy.

Aligatorku tak powtórzę betunie w czwartek,piątek. ja dziś byłam i wynik w 2 godzinki :happy:

mdłości nie mam 2 razy jak na razie mnie się z lekka zdarzyły,z Hubertem miałam ale tez łagodne i bez wiszenia nad kibelkiem,.

głowa mnie dziś boli i ząb który zdążyłam zrobić przed ciążą,ale widocznie coś innego w nim jest pewnie kanał..och a ja się boję teraz iść do zębologa..a mam kilka do zrobienia i nawet ósemeczkę do wyrwania..cudnie,,



To wspolczuje Tobie tego zeba:( ja tez slyszalam zeby dostac znieczulenie odpowiednie dla ciezarnej to lepiej odczekac trzy miesiace. Zreszta ja tez musze isc a boje sie jak diabli ale mam kilka do zrobienia i jeden do wyrwania:(
 
reklama
Witam wszystkie przszłe mamusie.
Ja dziś rozpoczęłam pierwszy dzień urlopu.... byczę się....
A co do zębów, też mam ósemkę do wyrwania, i jeden mnie pobolewa, ale strasznie się boję. A jutro idę rano do gina, trzymajcie kciuki.
 
Hej dziewczyny

Jestem mocno zaniepokojona, bo delikatnie plamię. Jest to taki jasno rudy śluz. Matko, już nie wiem co myśleć. Dziś mam gina po południu, ale jak ja dotrwam w takim stresie. Z Hanią żadnych plamień nie było przez całą ciążę. Wiem, że lekarz mnie obejrzy i będzie wszystko jasne, ale ja jakoś nie umiem się uspokoić i latam co 5 min do kibelka.
Czy któraś z Was wie co to może być? czy mam się martwić?
 
Dzień doberek.

trzymamy, wszyściuchno będzie w porządeczku Agness:tak:

a ja dziś 2 turach się wypróżniłam,och..męka,poparłam trochu coby wspomóc ale potem fobie że coś się przez to stać może,koszmar...

ja od poniedziałku dopiero będę się umawiać na wizytę
 
Aguhan a nie możesz wtedy przyspieszyć wizyty ? och..ja niestety nie pomogę,z Hubem nie miałam tak,teraz tylko przed terminem okresu i w dzień śluz podbarwiony miałam,ale się uspokoiło,tez i tak sprawdzam cały czas wkładkę.
oby wszystko dobrze było ,
 
AguHan- nie martw się, jeżeli to nie jest "żywa" krew to mogą być takie delikatne plamienia. Ja miałam w sobotę i przeleżałam ze strachu, ale lekarz powiedział, że to normalne, nieraz hormony szaleją. Trzymaj się i nie zamartwiaj,,,do wizyty chwila,,,wytrzymasz
 
witam, dziewczynki, po dlugiej przerwie. mielismy gosci - super znajomi nasi na caly weekend, a w pon jeszcze rodzina przyjechala - no doslownie szok, nie mialam nawet minuty dla kompa.

anawoj, super z ta lista :-) ciesze sie bardzo i dziekuje!

AguHan lez jak najwiecej do wizyty i popros gina o duphaston. ja bym nie ryzykowala, jesli to nie jednorazowy wybryk (tzn jesli sluz nie jasnieje z czasem, tylko ciemnieje).

bajtel, strasznie mi przykro. trzymaj sie.

joll, co z toba.. daj znak jakis, bo brakuje nam ciebie. mam nadzieje, ze wszystko gra. a jak nie, musisz byc silna. rzuc slowko choc na priva..

Marma, widze, ze twoj synus tez w podobnym wieku, co moje :-) tez sie obawiam, jak to bedzie z taka 'latajaca dwojka' i z trzecia kruszynka.. moje tez w przedszkolu, ale co od tej 16 ;-) strach w oczach normalnie. chyba pierwszy raz zainwestuje w kojec ;-)

a u mnie z nowosci - pojawily sie pierwsze objawy, i to takie, ktorych sie obawialam - czyli mdlosci. na razie bez wymiotow, ale strasznie mnie draznia zapachy, np grill, kielbasy, wszelkie miesa w ogole, nawet te nie z grilla. w ogole dziwne rzeczy wyczuwam w otoczeniu, wczesniej nie zdawalam sobie z nich sprawy ;-) i takimi falami te nudnosci mnie mecza, tak co jakis czas zamuli okropnie, wszystko sie cofa, odbija mi sie potwornie... i to caly dzien, wcale nie rano, raczej po poludniu. no szok. wczesniej mowie, moze kilka razy mialam takie atrakcje.
na razie musze miec w pogotowiu jaks 'suchy prowiant' - cos na ksztalt paluszkow, sucharkow. zjadam w trakcie mulenia jednego, dwie i troche przechodzi. na jakies 15 minut ;-)

musze konczyc, robimy jakies porzadne sniadanie dla rodziny (dopiero!). buziam!
 
Czesc dziewczyny:) rok temu tez bylam kwietniowka choc moj Oliś urodzil sie 29 marca:) tez mialam takie rozterki jak niektore z was czy wszystko bedzie dobrze z dzidzia kazda wizyta byla poprzedzona lekkim stresem ale wierzylam,ze bedzie dobrze.Teraz tule mojego skarbusia i jestem przeszczesliwa tego i wam zycze z calego serca zeby wam te miesiace przelecialy szybko,szczesliwie i w spokoju,pozdrawiam:)mam nadzieje,ze sie nie gniewacie ze was podgladnelam;)
 
Aligator niestety to jest żywa krew i cały czas cieknie...
Jakie to straszne... Walcz fasolko, walcz...
 
reklama
Do góry