reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie dziewczyny:)

Ja jeszcze w pracy siedze ale za chwilke wychodze, jednak musialam jeszcze spojrzec co u Was slychac:)
Jejku jak ja Wam wspolczuje tego zlego samopoczucia i wymiotow u mnie jak na razie cisza:)ale nie chce jeszcze zapeszac bo w pierwszej ciazy tez sie cieszylam .....ale do czasu bo potem mnie strasznie meczylo do 6 miesiaca ze przytomnosc tracilam.
 
reklama
wpadłam sprawdzić jak żyjecie
u mnie w ciągu dnia, o ile nie jestem głodna, jest całkiem nieźle. za to po południu zaczyna się złe samopoczucie i mdłości.
fakt, że raczej tylko mnie męczy niesmak w ustach i ewentualnie "podbijanie" ale i to starczy
upiekłam dziś serniczek i szarlotkę , kto ma ochotę, zapraszam. pyyyycha
 
anawoj ja poprosze kawaleczek serniczka :)

dziewczyny u mnie z mdlosciami troszke sie uspokoilo, niestety zaparcia nadal sa :( ginka mowila, ze koniecznie trzeba "wyregulowac" wyproznienia, aby raz na dzien byly...nic ciekawego mi nie polecila poza czopkami glicerynowymi...
bylam wczoraj na USG, pecherzyk sie powiekszyl do 1,4cm, ale niestety zarodek byl bardzo slabo widoczny, mam przyjsc jeszcze za tydzien po to juz bedzie koniec 8 mego tygodnia i wtedy juz musi byc ladnie widoczny z serduszkiem, a jak nie to juz koniec :(....mam nadzieje, ze ladnie urosnie. zrobilam dzisiaj bete, wynik 36 724, wysoki i odpowiada 7, 8 tygodniowi ciazy, zobaczymy za dwa dni czy bedzie wsrost

tak sie martwie tym zarodkiem, czy wy mamusie pamietacie kiedy u was bylo pierwszy raz widac serduszko?

dostalam jescze luteine dopochwowo i L4 na miesiac (na szczescie nie musze juz lezec) i jeszcze biore preparat z DHA
 
A_gala - ja mam USG 26.08. i też mam nadzieję, że Dzieciątko już będzie ładnie widoczne... No i też trochę żyję w niepokoju. Chciałabym, żeby już był dzień USG...
 
Karolcia- beta bardzo ładna :) bądź dobrej mysli-jesteś jak nic ciężaróweczka!
a_gala ja też z lubuskiego :D ale fajnie! a skąd dokładnie jesteś? bo ja z Zielonej Góry :)
anawoj a ja dziś robie także ciacho taką mam chętkę :)
ja też sobie dziś betkę zrobiłam jutro wynik... oby wszystko było po mojej myśli :) na co do usg też bym chciała zobaczyć maleństwo...
 
Witam!
Ja już po wizycie. Na szczęście wszystko ok. Ciąża młodsza niż na moim suwaczku bo dopiero 4 tydzień 3 dzień! Teraz już wiem dlaczego jeszcze nie mam mdłości ;-)

Te ciasta pewnie pycha!!!!! Ale mnie jakoś do słodkiego nie ciągnie za to wszystko bym posoliła :-)

a_gala w poprzedniej ciąży serduszko "wykryliśmy" w 7 tygodniu. Wszystko będzie dobrze! Trzymam &
 
a_gala- ja nie wierzę, że przy tak wysokiej becie nie widziałaś i nie słyszałaś serduszka dzieciątka,,,to jest ewidentna wina sprzętu, tylko Ciebie stresują,,,nie martw się Kochana. Może pomyśl o Laberze on ma najlepsze usg w zielonej. Poczytaj komentarze o nim na necie, jest naprawdę dobry, a do tego pracuje w naszym szpitalu to też plus.

krakowianka- to już tylko 9 dni, idziesz do tej samej kobiety czy jednak zmieniasz?
 
reklama
dotarłam do domu w końcu,musiałam u teściów na swojego poczekać,bo auto przywiózł z naprawy.

Aligatorku tak powtórzę betunie w czwartek,piątek. ja dziś byłam i wynik w 2 godzinki :happy:

mdłości nie mam 2 razy jak na razie mnie się z lekka zdarzyły,z Hubertem miałam ale tez łagodne i bez wiszenia nad kibelkiem,.

głowa mnie dziś boli i ząb który zdążyłam zrobić przed ciążą,ale widocznie coś innego w nim jest pewnie kanał..och a ja się boję teraz iść do zębologa..a mam kilka do zrobienia i nawet ósemeczkę do wyrwania..cudnie,,


 
Do góry