reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

reklama
Czesc dziewczyny... bylam dziś u lekarza... wszystko jest dobrze...nasza fasolka ma 12,5 mm jest zdrowa i chyba bedzie niespodzianka u nas ,bo jest jeszcze drugie jajeczko tylko mniejsze bo ma 11,5 mm...narazie lekarz nic nie mowil tylko powiedzial ze za miesiac juz potwierdzi jesli jest dzidzius bo to moze byc puste samo jajeczko...hmmm...ciekawe

Moje kochanie sie ucieszylo,ale ja nie wierze i jestem w szoku jesli sie okaze ze to prawda...
 
niusiaagusia po cichutku gratuluję dwojga ;-)
jeśli chodzi o wymiary szkrabikó, to wygląda na to, że twoja ciąża jest chyba starsza niż 7 tyg. wg. różnych źródeł, to może być nawet 9tydz., a co powiedział doktorek?
 
Wróciłam od lekarza i szybko Wam przekazuję wieści, więc... fasolka żyje!!!
Niestety na pełną radość za wcześnie, bo diagnoza brzmi: poronienie zagrażające.
Dostałam duphaston i zalecenie dużo leżeć, odpoczywać. Mam zwolnienie od jutra do 20.09.
Zobaczyłam maleństwo i bijące serduszko i kamień spadł z serca przynajmiej na tą chwilę i mam nadzieję, że tak będzie. Sam gin nie wie od czego te krwawienie, ale coś mi się wydaje, że to przemęczenie. Tylko jak tu leżeć i odpoczywać przy Hani.
Trzeba jakoś przeorganizować życie, bo muszę za wszelką cenę uczynić wszystko by donosić tę ciążę.
Dzięki za Wasze wsparcie, jesteście Kochane...
 
Witajcie Dziewczyny. :*

AguHan - uff... cieszę się, że Fasolka ma się dobrze... :* Agu... a może by tak nianię na jakiś czas, co? Żeby Hanię zabawiała, poszła z Nią na spacer... Jakbyś miała nianię na 3-4 h dziennie, to już by było COŚ.

Kozica
- no to masz młodszą ciążę niż na suwaczku tak samo, jak i ja. ;) Miałaś może nieregularne cykle?

Aligator - wiesz co... na razie pójdę do tej samej... nie mogę się tak szybko zrażać.

Emi - mnie też bolał robiony ząb. Powiedziała mi, że jeśli kanały były ruszane to ma prawo boleć nawet do 3 tygodni po wizycie. Jak się po tym czasie ból nie uspokoi vel pojawi - no to wtedy trzeba iść do dentysty, nie ma zmiłuj. Ja zaklinam moją szóstkę... Bo to ząb dawno robiony i też mnie pobolewa. Dentystka orzekła, że trzeba go kanałowo zrobić... no ale zaczekamy do końca I trymestru.

Justys84 - dzięki za budujące słowa. :)

Niusia - no to faktycznie niespodzianka na tym USG! :) TRzymam kciuki żeby obie Fasolki zdrowo rosły. :)

Aenye - witaj, cieszę się, że wróciłaś. :) Mnie zaczyna mdlić... najgorsze są "mięsno-wędliniarskie" zapachy. Ale mdłości mam o dziwo bardziej wieczorne, niż poranne. Słowem - pod wieczór jestem nie do życia.
 
reklama
AguHan dobrze że z fasolka ok Staraj sie dużo leżeć teraz jak lekarz powiedział

Emi mnie boli 6 dolna i górna:crazy: Nie mocno ale czuje że coś się tam dzieje.Chciałam z dentystą czekać do drugiego trymestru ale chyba będę musiała prędzej iść:baffled:

niusiaagusia to będziemy mieli bliźniaki na forum:rofl2: fajnie :tak:

U mnie ok Zjadłam na kolacje pół bułki z kiełbasą kminkową i do tego barszcz czerwony:szok: Mąż mi powiedział że jak będę tyle tego barszczu piła to Indianina urodzę :rofl2:
mam nadzieje że u joll wszystko ok.
 
Do góry