reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ostatnia edycja:
reklama
No udało mi się na chwilkę wpaść.Czuję się fatalnie ,słaba jakaś i strasznie się pocę,tylko bym spała .Wyniki mam dobre to ta pogoda i okruszek mnie chyba wykańczają ,idę spać ,pa Co do listy to fajna sprawa dowiemy się chociaż ile nas w końcu jest?????????????
 
witam was dziewczynki popoludniowo :)
ale mialam dzisiaj dzien pelen wrazen :)
po prawie dwoch tygodniach spedzonych na lezeniu w domku w koncu wyszlam "na miasto", co prawda tylko do laboratorium, zeby oddac krew na badania, ale zawsze to juz cos :) reszte dnia spedzilam u mamy w domu - zawsze to jakas odmiana. wczoraj na chwilke bylismy tez u moich rodzicow, ale to juz w innej sprawie. wybralismy sie, zeby oglosic wesołą nowinę :) zamowilismy dwa piekne torty z marcepanowymi bucikami na wierzchu (jeden dla moich drugi dla meza rodzicow) i pojechalismy. radosci oczywiscie nie bylo konca :)
dzisiaj natomiast bylismy z torcikiem u tesciow, a ze tesciowa jutro ma urodziny, to sprawilismy jej niezly prezent. byla zachwycona :) tesciu zresztą też.
 
Witajcie. :)

Nadal się martwię o naszą Joll - nie kontaktowała się z którąś z Was na PW? Tak nagle zniknęła...

Anawoj - ja jutro będę dzwonić się umówić do gin i chyba wizytę będę miała też 26.08. ;) Ja mam badań w cholerę, bo musiałam się wcześniej leczyć hormonalnie, dlatego teraz muszę wiele wskaźników sprawdzić...

Karina - ja też mam brzuch solidnie nabrzmiały i ja i mąż i moi Rodzice widzą różnicę. Spodnie mnie trochę już uciskają. Ale w sumie mają prawo, bo przecież macica rośnie, a więc i talia się powiększa.

Katia, Emi - witajcie i gratulacje!! :)

Karolcia - na progesteronie się nie znam, beta myślę, że jak na początek 4 tygodnia ok. :)

Natasza - u nas wiedzą już moi Rodzice (mieszkamy razem, trudno byłoby ukryć) i Teściowie - u nich się przydarzyła w domu choroba zakaźna i już się dłużej nie mogliśmy wykręcać, czemu nie chcemy do nich przyjechać, skoro osoba chora już raczej nie zaraża... więc musieliśmy im powiedzieć przez telefon. :/ Ale na szczęście ani moja Mama, ani Mama mojego Męża nie są z tych, co dają 100 "dobrych rad" na minutę.


Ja jestem za listą Kwietnióweczek, bo już się gubię - tyle nas się tu znalazło. :)

PS: Czy Was pod wieczór też podbrzusze pobolewa...?
 
Tylko po co mi takie badanie? Jak 6 lat temu byłam w ciązy to sobie nie przypominam takiego badania...........
a może mam skleroze?! Juz sama nie wiem ale dziekuje za rade.
pozdrawiam
 
Cześć dziewczynki,jestem już po pierwszej wizycie..Na usg byl widoczny pęcherzyk ciązowy o wymiarach GS 1,20cm co odpowiada 5tyg2dni od miesiaczki liczac dzisiaj by wypadało 5tyg4dni ale owulacja mogla sie przesunac ciałko żółte jest zarodka tak do konca nie mógł zobaczyć niby pojawiała sie jakyb kreseczka ktora i ja widzialam i jak ja uchwycił wyszło mu 0,16cm generalnie powiedzial ze pecherzyk jest ladny no i dobrze ze jest cialko zolte na usg powiedzial zebym przyszla 24..Myslicie ze wszystko w porzadku i to naprawde normalne ze nie widac zarodka???
 
Aldi - badanie beta hCG pozwala określić, czy ciąża prawidłowo się rozwija (widać to po tym, jak poziom hormonu przyrasta, także warto badanie powtórzyć po 72 h) i w którym jesteś tygodniu.

Madzia - ja tu wczoraj po pierwszym usg też panikowałam, że tylko pęcherzyk i że tylko ciałko żółte było widać, ale mnie dziewczyny pocieszyły, że to normalne w 5-6 tygodniu. :) Także ciesz się, a za 2 tygodnie na pewno obie już więcej zobaczymy. :)
 
Madzia - pęcherzyk 1,25 cm czyli bardzo podobnie do Twojego. :) Przy czym ja wg suwaczka już zaczęłam 6 tydzień, ale ginekolog uważa, że to 5 tydzień dopiero - i jest to wysoce prawdopodobne, bo ja miałam wcześniej bardzo nieregularne cykle: od 28 do 40 dni.

Także naprawdę ani Ty się nie martw, ani ja nie będę, tylko spokojnie czekajmy na następne USG. :)
 
reklama
Do góry