reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

krakowianka 85 mnie też wieczorami pobolewa, ale to chyba prez zmęczenie. Najlepiej się czuję rano.... Jak z łóżka wstaję.
A tak wogóle nie mogę rano spać, wstaję o 6:00, i nie śpię. A za to wieczorem usypiam wcześniej niż mój 6-cio letni synek.
 
reklama
Są wyniki.....

Beta HCG 635,3
progesteron 27,08
witaj moje gratulacie wg. wyników jestaś w ciąży...
ticker.php
 
hej hej witam się i ja mam na imię OLA BARDZO MARZY MI SIĘ CÓRKA I MAM NADZIEJE ZE ZOSTANĘ WYMARZONA KWIETNIÓWKA 2011 JAK NARAZIE CZEKAM NA @ JAK POTWIERDZI MI SIĘ ZE JESTEM W CIĄŻY Z MIŁA CHĘCIĄ DOŁĄCZĘ DO WASZEGO GRONA

W DOMKU MAM JUŻ CHŁOPCA 16MC JESTEM PO PRZEJŚCIACH ZA SOBĄ MAM 2 PORONIENIA 3 CIĄŻA MIAŁA KOMPLIKACJE DZIECKO MOJE MA OPÓŹNIENIA ROZWOJOWE FIZYCZNE ALE WSZYSTKO IDZIE KU DOBREMU BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKIE SZCZĘŚLIWE MAMY TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIKASY TAK PO CICHUTKU HEHEH:-)
 
Witajcie:)
Kurcze ale dzisiaj znowu mialam kiepska nocke rano zanim sie rozruszam troche czasu mija dosc mocno kregoslup mi dokucza a o piersiach nie mowie heheheheh


No udało mi się na chwilkę wpaść.Czuję się fatalnie ,słaba jakaś i strasznie się pocę,tylko bym spała .Wyniki mam dobre to ta pogoda i okruszek mnie chyba wykańczają ,idę spać ,pa Co do listy to fajna sprawa dowiemy się chociaż ile nas w końcu jest?????????????

Bajtel ja wczoraj tez mialam taki dzien a dzisiaj czuje sie super:)

witam was dziewczynki popoludniowo :)
ale mialam dzisiaj dzien pelen wrazen :)
po prawie dwoch tygodniach spedzonych na lezeniu w domku w koncu wyszlam "na miasto", co prawda tylko do laboratorium, zeby oddac krew na badania, ale zawsze to juz cos :) reszte dnia spedzilam u mamy w domu - zawsze to jakas odmiana. wczoraj na chwilke bylismy tez u moich rodzicow, ale to juz w innej sprawie. wybralismy sie, zeby oglosic wesołą nowinę :) zamowilismy dwa piekne torty z marcepanowymi bucikami na wierzchu (jeden dla moich drugi dla meza rodzicow) i pojechalismy. radosci oczywiscie nie bylo konca :)
dzisiaj natomiast bylismy z torcikiem u tesciow, a ze tesciowa jutro ma urodziny, to sprawilismy jej niezly prezent. byla zachwycona :) tesciu zresztą też.

To fajnie ze mialam odskocznie co do tortow to bardzo fajny pomysl :)

Witajcie. :)

Nadal się martwię o naszą Joll - nie kontaktowała się z którąś z Was na PW? Tak nagle zniknęła...

Anawoj - ja jutro będę dzwonić się umówić do gin i chyba wizytę będę miała też 26.08. ;) Ja mam badań w cholerę, bo musiałam się wcześniej leczyć hormonalnie, dlatego teraz muszę wiele wskaźników sprawdzić...

Karina - ja też mam brzuch solidnie nabrzmiały i ja i mąż i moi Rodzice widzą różnicę. Spodnie mnie trochę już uciskają. Ale w sumie mają prawo, bo przecież macica rośnie, a więc i talia się powiększa.

Katia, Emi - witajcie i gratulacje!! :)

Karolcia - na progesteronie się nie znam, beta myślę, że jak na początek 4 tygodnia ok. :)

Natasza - u nas wiedzą już moi Rodzice (mieszkamy razem, trudno byłoby ukryć) i Teściowie - u nich się przydarzyła w domu choroba zakaźna i już się dłużej nie mogliśmy wykręcać, czemu nie chcemy do nich przyjechać, skoro osoba chora już raczej nie zaraża... więc musieliśmy im powiedzieć przez telefon. :/ Ale na szczęście ani moja Mama, ani Mama mojego Męża nie są z tych, co dają 100 "dobrych rad" na minutę.


Ja jestem za listą Kwietnióweczek, bo już się gubię - tyle nas się tu znalazło. :)

PS: Czy Was pod wieczór też podbrzusze pobolewa...?

Krakowianka to dobrze ze nie jestem sama hehhhehe mnie tez spodnie juz cisna. Brzuch tak jak napsialam mam niezle taki wydety ze widac ze jestem w ciazy, ale z tego co pamietam w pierwszej ciazy tez szybko wyskoczyl mi brzuch a pod koniec ciazy byl on olbrzymi:)
Co do pobolewania to ja nie czuje jego o jakieskonkretnej porze dnia
 
Madzia - wg suwaczka dziś mam 6 tygodni 2 dni ale wg wyliczeń lekarki powinno być 5 tygodni 2 dni. Dowiem się więcej na przyszłym usg. :)

Bajtel - nie komentuję, ale nie zrozumiałam... co się dzieje?

Karina - ja czekam na zamówione getry ciążowe - będę mieć chociaż po domu coś naprawdę wygodnego. ;)

Aha, robiłam wczoraj betę - wyszło blisko 15700, więc ładnie rośnie. :)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was.

dziś pierwszy raz z rańca mnie pomdliło,a brzuch boli cały czas,raz zakuje mocniej ,.
tak,a plecki tez czuje lędźwie czy albo to od brzucha taki przenoszący się ten ból..


 
wpadłam się przywitać, my po ciężkiej nocce, bo maluch wymiotował, gorączkował. od rana też jakiś markotny. oj żeby mi nie chorował
czekam na Wasze dane, część postaram się znaleźć w tym wątku, ale pewnie nie wszystkie pisałyście na kidy termin
pierwsze dane już dostałam, dzięki.
pa pa
 
reklama
Witajcie kobietki!
jak samopoczucie?
Ja dziś takie dziwne zachcianki mam na sałatke pomidorową z bazylią i czosnkiem..czyżby juz mi sie zachciewajki zaczynały??? w poprzedniej ciąży mialam brak zachcianek a tu ... coz każda ciąża inna.
Mam nadzieje ze we wtorek u ginka dowiem sie co z dzidzią moja pierwsza wizyta bo to dopiero początki.

Pozdrawiam miłej sobotki;]
 
Do góry