reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witam się i ja,
ale dziś upał właśnie wróciłam z zakupów jutro rodzice mają rocznicę ślubu więc wypadało jakiś prezent sprawić. Ledwo żyję męczą mnie mdłości, przeważnie zaraz po przebudzeniu się zaczynają i trwają tak do południa, na zapachy jestem również teraz bardzo wrażliwa a co do zachcianek to wszystko na ostro jest oki:-)

tymuniek witaj - kciuki zaciśnięte:tak:
anawoj współczuje nocnych przejść z synkiem oby się nie powtórzyły, co do mojego terminu to wg moich obliczeń będzie 11.04.2011 wizytę u gina mam dopiero 24.08 więc wtedy potwierdzę
a_gala super pomysł z tymi torcikami, aż zazdraszczam tak pozytywnie bo u nas z przyczyn organizacyjnych trzeba było szybko powiedzieć rodzicom żeby w razie czego pomogli przy synku
krakowianka85 z tym podbrzuszem u mnie to jest różnie czasami cały dzień mi dokucza czuję takie ciągnięcie brzucha mam nadzieje że wszystko ok jestem po dwóch poronieniach przed narodzinami synka więc wyczulona jestem na każdy sygnał mojego organizmu
jola.24 to u Was będzie mała różnica wieku między maluchami, pewnie będą się świetnie ze sobą bawić za jakiś czas. Mój synek w przeciwieństwie do Twojego dał mi nieźle popalić, dopiero od 2 miesięcy przesypia całe noce, mieliśmy też długo problemy z kolkami, ulewaniem itd. na szczęście poszło to już w niepamięć, i jest coraz lepiej:-)

Wszystkim kobietkom które widziały już swoje pociechy na usg gratuluje i życzę spokojnych 9 miesięcy a za resztę trzymam kciuki obyśmy jak najszybciej maleństwa na monitorku ujrzały:tak:
Idę jakiś obiadek wciągnąć bo apetyt w ciąży mi dopisuje, zaraz mały wstanie więc pewnie dopiero wieczorkiem do kompa uda mi się usiąść.
Miłej soboty kochane
 
dodałam na próbę naszą listę, mam zamiar ją jakoś ładnie przerobić, ale najpierw trzeba ją uzupełnić.
wieczorkiem pewnie się za to zabiorę

Witaj Katia, Jasiek cały dzień daje popalić. pokazał w końcu, że boli go dziąsło, bo wychodzi mu górna trójka.
padam
 
hej dziewczyny:)

kurcze z tymi mdłościami to ja już ledwie żyje dzisiaj jak sie obudziłam to myślałam ze popuszcze prosto na chłopaka nawet juz nie wiem jak sobie z nimi radzić bo nic mi kompletnie nie pomaga...czasami brzuch mnie pobolewa ale tak lekko a apetyt różny ale całe szczęście ze wszystko w porządku z moją fasolką i ze mną:)
 
Witajcie
Ja wlasnie skonczylam prace i wpadlam sie zameldowac.

katia najwazniejsze ze poszlo w niepamiec, z druga kruszynka bedzie lepiej

dodałam na próbę naszą listę, mam zamiar ją jakoś ładnie przerobić, ale najpierw trzeba ją uzupełnić.
wieczorkiem pewnie się za to zabiorę

Witaj Katia, Jasiek cały dzień daje popalić. pokazał w końcu, że boli go dziąsło, bo wychodzi mu górna trójka.
padam

Lista ok, tylko trzeba ja ładnie obrobic, jakies fajne zdjecia moze powstawiac no i wiecej danych. Ja proponuje zebys rozpisala tam jak jakich danych poszukujemy i wtedy uzupelniac:tak: ja bym tak zrobila ale wedlug uznania.

Witam oczywiscie nowe kwieciste mamuski:)
Co do podbrzusza to tez mnie boli ale juz teraz sie nie martwie bo w znam ten bol i wiem ze to nic zlego:tak:
Milego wieczoru
 
dopiero wróciłam do domu. kurcze..na pizzę miałam ochotę, a w związku z tym, że mieszkamy 30km od najbliższego miasta, wyprawa była spora. zjadłam pizzę, wcale mnie nie zemdliło mimo tysiąca zapachów. poległam natomiast w Kauflandzie na stoisku warzywnym. na szczęście powstrzymałam się i serwis sprzątający nie musiał ganiać PAWIA, eh eh

w sprawie listy, spisałam dane z 16 stron wątku licząc na to, że jednak poprzysyłacie mi swoje dane.
myslę, że NICK, PLANOWANA DATA, PRZEWIDYWANA(pewnie dopiero po 20tyg)PŁEĆ
nie wiem co jeszcze...ale to chyba najważniejsze. nie każdy chce podawać miasto , wiek i imię
proponowałabym potem podoklejać zdjęcia dzieciaczków, wagę itp info, tak mam na innym forum i jak dla mnie jest ok.
za wiele danych nie trzeba, żeby nie robić mało czytelnej listy

JOLL - GDZIE JESTEŚ? zaczynam się martwić. Qlfon odezwij się choć Ty!!!
 
anawoj no wlasnie a ty? Bo ja juz se gubie ty kwietnioweczka czy marcoweczka? Widzialam ze na marcoweczkach sie udzielasz tez:tak: Wpadlam podczytac bo mi el dochtore wyznaczyl termin na 29-ego marca ale ja cuje ze bedzie w kwietni wiec sie stad nie ruszam:-)
 
Witajcie:)

Witam sie z Wami z rana bo dzsiaj chyba robimy wypad nad morze:) Powiem Wam, ze moj synek byl zawsze taka czula przylepka ale teraz to juz wogole a najgorsze jest noszenie go na rekach (m.in. na trzecie pietro):)sapie po takim czyms jak parowoz hehehe mam nadzieje ze to mi nie zaszkodzi

hej dziewczyny:)

kurcze z tymi mdłościami to ja już ledwie żyje dzisiaj jak sie obudziłam to myślałam ze popuszcze prosto na chłopaka nawet juz nie wiem jak sobie z nimi radzić bo nic mi kompletnie nie pomaga...czasami brzuch mnie pobolewa ale tak lekko a apetyt różny ale całe szczęście ze wszystko w porządku z moją fasolką i ze mną:)

Ojojojoj Kasia to wspolczuje Tobie, oby jak najszybciej to sie skonczylo


Madzia - wg suwaczka dziś mam 6 tygodni 2 dni ale wg wyliczeń lekarki powinno być 5 tygodni 2 dni. Dowiem się więcej na przyszłym usg. :)

Bajtel - nie komentuję, ale nie zrozumiałam... co się dzieje?

Karina - ja czekam na zamówione getry ciążowe - będę mieć chociaż po domu coś naprawdę wygodnego. ;)

Aha, robiłam wczoraj betę - wyszło blisko 15700, więc ładnie rośnie. :)

No i super ja wczoraj bylam u siebie w miescie popatrzec jakeis portki ale sa beznadziejne tzn chodzi mi o to ze sa strasznie takei grube i z ciezkiego materialu nawet spodnie dresowe byly takie ciezki i grube a do tego taki kroj ze jakbym ubrala to od razu byloby ze 3 kg dodatkowo


wpadłam się przywitać, my po ciężkiej nocce, bo maluch wymiotował, gorączkował. od rana też jakiś markotny. oj żeby mi nie chorował
czekam na Wasze dane, część postaram się znaleźć w tym wątku, ale pewnie nie wszystkie pisałyście na kidy termin
pierwsze dane już dostałam, dzięki.
pa pa

Anawoj a jak dzisiajejsza nocka?????
 
reklama
Do góry