reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

witajcie dziewczyny ja już pisałam wcześniej , mam nadzieję że mogę sie do was przyłączyć . Mam już 4 letnią córeczką , obecnie jestem w 2 ciąży, ma wypada mi porud na kwietnia. Mam mdłości , bóle głowy , dokucza mi senność i mam wzdęty brzóch - wyglądam jak bym była w 4 m-cu ciąży , w pierwszej tak nie miałam, no ale podobno każda ciąża jest inna .
Dziewczyny mam do was pytanie , używam emulsi Femina do higieny intymnej , czy mogę nadal jej używać?? Na badanie do gin. mam na 25 sier, . Nie wiam czy emulsia używając w ciąży nie szkodzi???? porsze o radę , może coś wiecie na ten temat.
z góry dziekuje i pozdrawiam
ticker.php
 
reklama
ooo joll...nareszcie jestes :) jakos starsznie pusto tu dzisiaj bylo przez cale popoludnie, zrobilam dzisiaj moja upragniona potrawke z kurczaka i co? i nic, odrzuca mnie na widok miesa o zapachu nie wspomne ech... odkrylam wlasnie budyn i jego cudowne wlasciwosci lagodzace moje mdlosci :)

...jak zasnęłam po obiedzie to spałam do 19 z minutami

...i nic? tzn, że nie Wchłonęłaś? ja pożeram gotowanego kurczaka jak kurczakowy potwór
w niedzielę był rosół, w pon potrawka, dzisiaj znowu potrawka, a jutro?...jak zwykle oświeci mnie k3 w nocy

HEJ KOZICZKO!
Masz jeszcze czas, spokojnie, ten 31 sierpnia, to już będzie serduszko widać i ładny kształt małego człowieczka

WITAJ ALDI! GRATULACJE!!

HEJ HALINKO!
Taka emulsja nie powinna zaszkodzić, ma przecież odpowiednie ph, ja też jej używam
Poleca ją słynna;) położna -Żanet(a) Kaleta:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobietki

Własnie sie obudziłam:sorry: Zasiadlam z kuzynka do komedii ogladania i cale 30min wytrzymalam:-D:-D

a my dziś spacerowaliśmy przed obiadkiem i znaleźliśmy dwa piękne maślaki, które zaraz udusiłam i wyszedł sosik do makaronu.
teraz właśnie grzmi i siąpi deszczyk, nad domem mam tęczę, dzieci biegają po podwórku a tatuś kosi trawniki....błogi spokój mam

Oszzz ty musialas smaka narobic tymi grzybami sie pytam??:wściekła/y::-D:-D

no ja tez juz 28 lat, ale na szczescie z zajsciem problemow nie mielismy, teraz juz tez powolutku jest lepiej :) jestem dobrej mysli :)

I to najwazniejse, byc dobrej mysli, kciukasy trzymam zacisniete:tak:

Hej dziewczęta:-)))

Jeśli chodzi o objawy ciąży, to w moim przypadku jest to wzmożona senność, oczywiście nudności i zwiększony apetyt, do tego mój brzuszek co nieco się powiększył tak jak zresztą niejednej z was. Zupełnie nowym dla mnie doświadczeniem są dreszcze, przechodzi po mnie fala zimna, mimo upału i strasznie mnie telepie. W poprzedniej ciązy tego nie miałam, ale cóż... każda ciąża jest inna.
Niebawem udam się do gina, mam nadzieję, że dostanę się do tego, który prowadził moją poprzednią ciążę. Rzeczowy, konkretny, świetny specjalista,mimo małego roztrzepania i zapominalstwa wspominam go jako dobrego fachowca w swojej dziedzinie.Niestety raczej nie ma szans na wizytę u niego w ciągu najblizszych 2 m-cy, jest wprost rozrywany, ale spróbuję mimo to.
Drugim ewentualnym ginem, do którego być może uderzę, to lekarz, który w szpitalu wydobył ze mnie moją córcię. Po operacji został mi malutki uśmieszek, ledwie widoczny.
Zdobył moje zaufanie i sympatię odpowiadając na moje głupie pytania i zachował spokój gdy wpadłam w panikę na sali operacyjnej. Inny to by mi chyba wtrzepał na tyłek:-)
Dziewczyny, mam nadzieję, że można się tu odzywać kiedy się chce, czasem bywa tak, że nie ma czasu. Tak to jest przy małym dziecku, taki berbeć bywa tak absorbujący, że kiedy idzie spać na noc, to dopiero chwilka dla siebie, ale wtedy... sprzątanie, gotowanie itp. I kiedy w końcu wszystko zrobione oczęta się zamykają bo północ na zegarze a rano trzeba wstać do pracy.
Przepraszam, że tak smęcę długo, ale męża wysłałam z młodą na spacer i w końcu dorwałam się do kompa...

Odzywaj sie jak czesto masz mozliwosc, a ile ma juz twoja pociecha,? chyba tez mala roznica wieku bedzie? Zdrowka zycze:-)

Witam wszystkie kobietki.jestem nowa na forum bo zaledwie od wczoraj.
Ostatnia miesiaczka była 14 lipiec najac cykl 26 dniowy.
Dziś zrobiłam test( bo juz czuje ze na 100% jestem w ciąży, jak przy pierwszej)
no i są dwie kreseczki..myśle a nawet wiem ze to drugi tydz i że jeszcze lekarz nic mi nie określi co i jak ale są dwie kreseczi tak więc dzidzia będzie kwietniowa... tak sie ciesze!!!
Pozdrawiam serdecznie Aldi

Gratuluje:-)

witajcie dziewczyny ja już pisałam wcześniej , mam nadzieję że mogę sie do was przyłączyć . Mam już 4 letnią córeczką , obecnie jestem w 2 ciąży, ma wypada mi porud na kwietnia. Mam mdłości , bóle głowy , dokucza mi senność i mam wzdęty brzóch - wyglądam jak bym była w 4 m-cu ciąży , w pierwszej tak nie miałam, no ale podobno każda ciąża jest inna .
Dziewczyny mam do was pytanie , używam emulsi Femina do higieny intymnej , czy mogę nadal jej używać?? Na badanie do gin. mam na 25 sier, . Nie wiam czy emulsia używając w ciąży nie szkodzi???? porsze o radę , może coś wiecie na ten temat.
z góry dziekuje i pozdrawiam
ticker.php

Witam i gratuluje, co do emulsi to nie uzywalam jej ale w nigdy kosmetykow nie zmienialam:sorry: moze powinnam, nie wiem.
 
witam wszystkie kwietniowe mamy...mam termin na 4kwietnia ...jest to moja druga ciąża...w moim domku juz biega niesforny dwulatek...przy pierwszej ciąży nie wiedziałam co to złe samopoczucie ,mdłości itp a tym razem jest fatalnie...tylko bym spała ale jest to nie możliwe jak mąż liczy na obiad po pracy a synek sam sobą się nie zajmie :O) taka z niego mamy przylepa:O)...mam cały dzień mdłości...brak apetytu...ciągłe wzdęcia (tylko po czym)jak nic praktycznie nie jem bo mi po prostu nie smakuje...byłam ciągłym nałogowym palaczem(stop przy dziecku i w domu nie palę)fasolka znów była powodem rzucenia ...ale mam nadzieje że tym razem na stałe...cóż skrótem o mnie...ale to dopiero początek bo mam jak każda mama ogrom pytań i wątków na które chciałabym uzyskać odpowiedzi ,wskazówki bądź po prostu zdanie...POZDRAWIAM WAS KWIETNIÓWECZKI!!!TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO!!!
 
WITAJ Halina0406
PRZECZYTAŁAM WŁAŚNIE TWOJA WYPOWIEDŹ I MOGE POWIEDZIEC TYLKO JEDNO JA RÓWNIEZ WYGLĄDAM JAK W 4MC A TO DOPIERO POCZATEK 6TYDZIEŃ I DRUGI DZIEŃ...TEZ JEST TO MOJA DRUGA CIĄŻA I SAMA NIE WIEM DLACZEGO MAM TAK WZDĘTY BRZUCH W CZWARTEK 17SIERPNIA MAM WIZYTE U GIN. I ZAPYTAM CZY TO NORMALNE CZASAMI MAM WRAŻENIE ŻE ZARAZ PĘKNĘ I CIĄGLE MI SIĘ COS W TYM BRZUCHU PRZELEWA...POZA TYM MAM STARSZNE ZAPARCIA I FUUU GAZY I CZY TO NORMALNE ...ZA PIERWSZYM RAZEM NIE MIALAM TAKICH PROBLEMÓW A TERAZ OKROPIEŃSTWO...MDŁOŚCI WYKLUCZAJA NORMALNE JEDZENIA WIĘC SKĄD TAKI STAN?I CZY MOGE NP. ZASTOSOWAC JAKIŚ ŚRODEK NA WZDĘCIA CHOĆBY ESPUMISAN...JAK ZNAJDZIESZ NA TO ODPOWIEDŹ LUB SPOSÓB PROSZĘ DAJ MI ZNAĆ...:o)
 
Witam kwietniowe mamuśki:-)
Ale dużo naskrobałyście ,muszę to ogarnąć
Kobietki przy drugiej ciąży brzuszek szybciej się powiększa,podobno tak słyszałąm no i sama mogę potwierdzić.

Dziewczyny ja mam jutro umówioną wizytę i strasznie juz panikuje bo dmucham na zimne,wiadomo dostanę leki bo tak powiedział już wcześniej,jak mają pomóc to tylko ale strasznie się boję żeby sytuacja się nie powtórzyła :-(bo tego bym już chyba nie przeżyła!Dobrze że jesteście i można skrobnąć to i owo!

KAŻDY DZIEŃ JEST WALKĄ O SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ
 
Ostatnia edycja:
capslocc i Halina

ja mam to samo co wy. To też moja druga ciąża a brzuch mam wzdęty strasznie. W pierwszej to brzuch dostałam dopiero w ostatnich miesiącach i był malutki. A wizytę u gina to jeszcze nie wiem kiedy będę miała. Najpierw do domu musimy wrócić. A moje mdłości się nasilają i zawsze wieczorem się gorzej czuję.
 
reklama
Cześć kochane....

jej czuje sie fatalnie, ale to dobrze....w tamtych ciążach czułam sie świetnie od początku i na dobre to nie wyszło....a teraz piersi bola jak cholera, brzuch czasami tak zaćmi, i mam książkowe nocno poranne mdłości...na razie bez rzygania....ale siedzę nad kibelkiem i sie bujam, bo sie boje, że jak wstanę to potem z łóżka nie dobiegnę.....hihihihi
no i tez mam wielki balon przed soba...mój z się smieje, że się specjalnie wypinam....ale tego się naprawdę nie da wciągnąć....

i kurcze to ciągłe wrażenie, że tam jest mokro.....staram sie nie latać co chwile do kibelka....ale to jest silniejsze odemnie....Aniołkowe mamusie wiedzą o czym mówię....

wczoraj wieczorem sie troszkę poprzytulaliśmy z Z. ale tak delikatnie....bo ten stach jednak jest...

i mam pytanie...dziewczyny jak u Was ze śluzem....bo mój jest taki....hmmmm....mleczno, kremowy...taki koloru lnu....taki jakby "brudny" i jest go bardzo malutko...kilka plamek na wkładce po całym dniu....przepraszam, za opis....ale po to tu jesteśmy, żeby konsultować objawy....

Buziaki....
 
Do góry