reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Cześć Dziewczyny. :)

Nie popisałam już wczoraj z Wami, bo u nas co chwilę jakieś burze się przewalały, nie dało się komputera puścić. :/

Kozica
- witam Cię i w tym wątku. :) I jeszcze raz GRATULACJE. :)

Aligatorek - oczywiście dam znać, jak wyszła kolejna beta. Jutro będę szła ją robić koło 15:00, tak jak w piątek, więc wyniki powinnam mieć jutro ok. 21:00. Mam nadzieję, że i u nas i u Ciebie i u wszystkich Kwietniowych Mam beta będzie ślicznie przyrastająca. :)

Ayene - no to betka nam podobna wyszła. ;) Ja miałam w piątek 2801. ;)
 
reklama
Witam kolejne kwietnióweczki

kandydatka na moderatora jak dla mnie super.

co do zamkniętych tematów, moim zdaniem dobrze abyśmy miały miejsce gdzie można napisać coś, co niekoniecznie musi być podczytane przez "intruzów"
uważam, że można zrobić "listę" kwietnióweczek, które się tu do nas zgłosiły, wszystkie zaprosić do grupy, która będzie " nie do sforsowania " dla mężów i przypadakowych czytelników.

za dwa tygodnie mam kolejną wizytę u gina, ciekawe jak teraz wyliczy mi termin. jeszcze się okaze, że znowu na marca wyjdzie
 
No kobietki chodzi mi o taką listę kwietnióweczek z datą rozwiązania !
a sówaczek każda sama robi:-):-):-):-) superrrrr
 
witajcie dziewczyny, mam nadzieje że moge sie dołączyć do was . Mam 4 letnią córeczką Anie , staraliśmy sie z mężem o drugą dzidzie , zaszłam w ciąże w trzecim cyklu starań, w pierwszej ciąży odrazu zaszłm. Moja córcia pragnie mięć rodzeństwo, ja jestem jedynaczką i jest bardzo smutno samemu jak sie nia ma rodzeństwa , więc postanowiliśmy że córcia będzie je miała. Mieszkam w świetokrzyskim, koło Jędzrzejowa. Mam 28 lat.

Narazie sie nie znamy ale z czasem sie poznamy. pozdrawiam was
ticker.php
ticker.php
 
Niusiaagusia - faktycznie nie masz "różowo"... ale... głowa do góry! :* Z Dzieciątkiem pod sercem wszystko - wbrew pozorom - już niedługo okaże się łatwiejsze. Ja w to wierzę. :)

Halina - witaj. :)

No i witam też nowego moderatora. ;)

Strasznie ociężała się dziś czuję.
 
Witaj Halina!
Niagusia nie masz wesoło ale wiesz mi wszystko sie ułoży samo a najlepszym rozwiązaniem jest czas ! zobaczysz :-):-)a dzidzia tak jak pisze kwiecień pozwoli ci wszystko przejść spokojnie.Trzymaj się dzielnie!!
 
witam nowe kwietniówki :-):tak:

Nie było mnie 2 dni a tu tyle dziewczyn dołączyło:-)
U mnie pojawiły się mdłości i w czwartek cały dzień mnie brzuch bolał:-(
Wczoraj też miałam straszne mdłości:eek: w ciąży z Zosią tak nie miałam
Byłam w sklepie i kupiłam sobie barszcz czerwony z knora i jak go wypiłam to dopiero mi przeszło:eek:
Najlepiej się czuję jak leże a od kompa mnie odrzuca więc przez następne tyg. chyba nie będę dużo tu przebywała:baffled:
 
reklama
Hej dziewczynki.
Wpadam zameldowac ze zyje i wtracic cos na temat grupy zamknietej,ktora sie akurat opiekuje. Na razie jest nas malo a to dlatego ze ogolnie jest nas malo ale mam nadzieje ze bedzie sie powiekszac. Ja nauczona doswiadczeniem zalozylam ta grupe zeby rozmawiac z zaprzyjaznionymi dziewczynami o bardziej intymnych tematach.
I z polityka nic to wspolnego nie ma:no:
Zaakceptowanie takowego zaproszenia jest dobrowolne przeciez a takze w kazdym momencie mozna wcisnac opcje opusc grue i juz jesli ktos nie ma ochoty;-)
Witam nowe kwietnioweczki i zdrowka zycze...
 
Do góry