reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hej, kozico :-)

joll, dzieks za zainteresowanie, u mnie jest oka :-) pakujemy sie na wyjazd, jutro jedziemy na 3 tygodnie na domek nad jeziorem. Konarzyny, jakby ktoras byla zainteresowana ;-)

a betka spoko, 2800 wyszlo :-) jutro powtarzam badanie i zobaczymy :-) mysle, ze jest oka. a brak objawow? trudno! jakos przezyje bez tego rzygania i sikania ;-)

zakupilam tez folik, babka w aptece ostatecznie wystraszyla mnie mowiac, ze zazywanie zbyt wielu niepotrzebnych witamin moze wzmagac mdlosci. brrr ;-) na razie dziekuje ;-)

Pandorka wystapila do mnie z prosba, bym moderowala ten watek, jako ze jestem od dawna na forum. nigdy tego nie robilam, ale moge sprobowac - chyba, ze jest inna chetna. ja nie lubie sie wtryniac w spory i wole byc kumplem niz straznikiem ;-) poza tym z biegiem czasu bede rzadziej troche na forum (praca, dzieci). ale ktos musi. jak ktos ma cos przeciwko lub sam chce sprobowac - mowic zaraz :-) to zdecydujemy inaczej.

a jaka w ogole grupa kwietniowki 2011? nie czaje o co kaman ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kozica, witaj !Pisz jak się czujesz koniecznie!
aenye, moderuj do woli;-)
Ja też nie rozumiem po co klub kwietniówki,jakiś elitarny wyselekcjonowany spośród postujących, czy będę mieć jakieś specjalne przywileje gdy ewentualnie zostanę członkiem ?:-p
 
Witam!
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona? Dzisiaj zobaczyłam magiczne dwie kreski na teście! (dodam tylko że udało się w pierwszym cyklu starań ;-))
Mam na imię Karolina, lat 31, jestem nauczycielką w LO. Mam już jednego syna, który w przyszłym tygodniu skończy 3 lata, ehhh jak ten czas szybko leci...

GRATULACJE KAROLINKO!...w pierwszym cyklu starań...fiu fiu

U nas już cały bukiet Kwietniowych, w tym różne historie...z kolcami przeszłości, a także systematycznie kwitnące mamusie kilkorga kwiatuszków, wszystkie pełne nadziei na szczęśliwy rozkwit.

"...magiczne dwie kreski" -cudownie to Ujęłaś, bo rzeczywiście ten czas jest magiczny, (nawet jeśli niekiedy trwa zbyt krótko, a nasza nadziejka wybiera skrzydła) Przepraszam, że poruszam tę wrażliwą strunę, jednak pamiętajmy, że dla wielu z nas jest to również czas trwogi, a przecież nikt nie jest bardziej empatyczny od kobiety w błogosławionym stanie i, to właśnie TU niektóre z nas szukają wsparcia drugiej kobiety.

Nie chciałabym, by mój wywód został zrozumiany opacznie, nam udało się dwa razy za drugim podejściem.
Proszę potraktować to jako apel, nie jako odpowiedź na post Karolinki. My mamy Aniołków cieszymy się z każdej dobrej wieści.


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

AENYE, betka jak ta lala
mój gin także mówił, że na razie sam kwas foliowy wystarczy, ale dla upartych polecił feminatal? czy jakoś tak


Jak dobrze, że ktoś chętny do moderowania i do tego ktoś znajomy : D



///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


ODNOŚNIE KWIETNIÓWKOWEGO GRONA
to sądziłam, że te drzwi zamknięte to przed naszymi wścibskimi chłopami, chociaż, jak pisałam ich wściubianie nosa w nasze intymne sprawy ma swoje dobre strony; )
ale żeby jakieś zaproszenia, głosowania...to mnie to jakoś polityką śmierdzi i rasizmem i innymi takimi


nie wierzę w żadne spiski przeciwko kwiecistym brzuchalom, a wszelkie brzuchale każdej maści mile widzę (nawet z moją wadą wzroku i postawy)

a ten REGULAMIN DLA NOWYCH wykrojony/skopiowany od marcówek to dla mnie jakaś totalna pomyłka, żeby wymagać, aby ktoś nie prosił? żeby nie spełniać próśb ciężarnych? toż to groźne może być
 
Ostatnia edycja:
..aenye, krakowianka 85- gratuluję wysokiego poziomu hcg- trzymajcie za nas kciuki oby chociaz wzrost znaczny był..ach i koniecznie dajcie znać jak druga betka... aene zostań moderatorem!!!! dasz radę, jestem za :)
joll- tak się cieszę z bijącego serduszka Twojego maleństwa...to chyba pierwsza jesteś tu na kwietniówkach, która już słyszała:). Zasypiam na siedząco, dobrej nocy.
 
..aenye, krakowianka 85- gratuluję wysokiego poziomu hcg- trzymajcie za nas kciuki oby chociaz wzrost znaczny był..ach i koniecznie dajcie znać jak druga betka... aene zostań moderatorem!!!! dasz radę, jestem za :)
joll- tak się cieszę z bijącego serduszka Twojego maleństwa...to chyba pierwsza jesteś tu na kwietniówkach, która już słyszała:). Zasypiam na siedząco, dobrej nocy.

Dzięki ALIgatorq, chyba pierwsza, z terminem na 1-go, (tym razem nie mogliśmy czekać do jakiegoś konkretnego tygodnia, tak jak z Julkiem, kiedy w 12tc nie zobaczyliśmy bijącego serduszka(
to naprawdę nieziemskie przeżycie, wkrótce wszystkie Kwietniowe Zobaczą i Usłyszą

a ja wciąż trzymam kciuki za Twoją poniedziałkową betkę (dobrze pamiętam?) Ściskam dobranocnie
 
Ostatnia edycja:
Aligatorku, nie martw sie! Twoja betka rowniez jest wysoka! przeciez to nawet niespelna jeden dzien roznicy z moja (jakby patrzec, ze nam rowno rosnie). moze doszlo do zaplodnienia jednak pozniej? wiesz, jajucho wedruje, wedruje i spotyka na swojej kretej drodze w koncu ksiecia - i moze to trwac kilka dni nawet od stosunku :-) jejku, chce cie pocieszyc, bo wydaje mi sie, ze niepotrzebnie sie zamartwiasz betka. a zobacz, jaka joll miala wysoka - prawie 32 tysiace!!! to normalnie z dwa tygodnie wiecej w ciazy biega niz ja ;-) a z terminow 6 dni wychodzi. naprawde sie nie martw.
a czemu w poniedzialek robisz betke? ja dzisiaj. moze nie masz takiej przyhcodni, co w niedziele tez robi... a nie ma jakiegos szpitala obok ciebie? ja wlasnie przy szpitalu robie, w koscierzynie tez robilam w przyszpitalnym laboratorium. oczywiscie platne.
buziaki i glowka do gory, cos czuje u ciebie sliczna dziewczynke :-)

joll, nie gratulowalam ci jeszcze pokaznej fasolinki :-) sliczny widok! zazdroszcze tej cudnej pewnosci :-)
 
umowmy sie, ze jesli bede modem, to nie bede trzymac sie tego regulaminu marcowek ;-) cos dla mnie zbyt rygorystyczny, jakims wojskowym zacieciem pachnie, a tego nie lubie. po prostu kilka postow jeden pod drugim - zlacze, ale dwa pod soba (jak moje w tej chwili) nie sa chyba tak razace?

reszta wyjdzie w czasie.

laseczki kwieciste (joll, cudne slowo) - dzis wyjezdzam na wakacje, bede miec dostep do neta - ale bardzo ograniczony. podejrzewam wasza duza produkcje postowa - raczej nie dam rady przeczytac wszystkiego.. zreszta potem, po powrocie, tez jade dalej, najprawdopodobniej cala rodzinka skoczymy do Turcji na wakacje jeszcze, ale to po 10 wrzesnia. tak uprzedzam o moich nieobecnosciach ;-)

no nic, buziaki i milego dnia!
 
witajcie ranną porą!
aenye,fajnie bądz moderatorem popieram twoją wypowiedz rygor za duży,każdy ma prawo się wygadać,a może wypiszemy sobie nazwy ciążówek z przybliżoną datą rozwiażania?jest nas już bardzo dużo i można się pogubić?a tak to przy każdym poście będą wiadomości/umiecie to zrobić?/
joli trzymam kciuki za betę,ja z bety na razie wiem że dzidzia rośnie bo gin po niedzieli
kozica witaj u nas!
Nockę miałam fatalną kłucia takie że się budziłam jak się przekręcałam na bok,też tak macie?
 
bajtel, co rozumiesz przez liste? mozna zrobic liste i umiescic na watku - liste ciezarowek z data rozwiazania.
ale takie suwaczki, ktore beda przy kazdym poscie, kazda z nas powinna sama zrobic i umiescic na swoim panelu uzytkownika w zakladce sygnatury.
 
reklama
aenye.. dostałaś już uprawnienia moderatora ;-), więc w chwili obecnej obie moderujemy pod-forum kwietniówek. Oprócz tego o pomoc zawsze można zwrócić się do Bestyji lub Elżbietki ;-)

listę mam kwietniowych stworzę po południu ;-)
 
Do góry