reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginka - o! faktycznie! Nie mam jednak siły na awanturę, szkoda mi się denerwować. Po co Małą straszyć. Już wczorajsze nerwy były wystarczające. Zmusiłam go do wstania i ogarnięcia się, bo chcę się przespacerować. A i jemu świeże powietrze dobrze zrobi.
 
reklama
pójdziemy na spacer, pójdziemy na spacer. ciesze sie jak dziecko!! to glupie ale jak caly tydzien czlowiek w domu siedzi to nawet mu sie raz wyjsc nie chce.... no a mnie sie chce jak cholera spaceru. u nas 8st w plusie, nie pada i fajne wilgotne powietrze. uwielbiam
 
Sory... nie nadrobię...
Przeziębiłam się i czuję się paskudnie. Od wczoraj temp.37,3 a ja nie moge wziąc paracetamolu, bo mam uczulenie. Pozostają domowe sposoby tylko. Do tego ciśnienie mi szaleje 151/146 puls 114 i jest mi słabo, więc za ciekawie nie jest. Od rana z małym leżę na podłodze i oglądamy bajuchy. Nie podnosze go, bo się boję, że sobie zrobimy krzywdę. Sama wstaję tylko wtedy kiedy muszę. Obłożeni jesteśmy zabawkami, poduszkami, pod ręką chusteczki, kocyk, ciepłe picie i laptop. Co kichnę, to popuszczam niestety :-/ Ehh... oby do wieczora. Od jutra A. ma urlop.
 
pandorka trzymaj się!!! zdrowia życzę!! ja jestem na antybiotyku :-( Mięśnie kegla ćwicz zawzięcie, może coś pomoże!
 
joll-dołączam się do pozostałych i czekam na parę słów!!!

My po obiedzie i spacerze,zaraz zbieramy się do znajomych,a coś ciężko to widzę,bo oni nie mają dzieci i nuda u Marysi pewna.Oczywiście zabieramy cały arsenał zabawek,ale co to da.... Miłej niedzieli,zajrzę wieczorem!!!
 
My też po spacerku. Małż robi obiad! A ja mam wolne. Heh, prasowanie czeka, i muszę trochę ogarnąć sypialnię.

pandorka - kuruj się :)
 
reklama
a my dzis, jak rzadko w niedziele, obiad jemy w domku, schabowe rozmrazam na kaloryferze :-D (w siatce ofkors). zrobilam tez quiche (tarta z ciasta franc. z nadzieniem jajeczno - szynko-boczkowym i - druga polowa - twarogiem z pieprzem ;-) mniami... pachnie juz w calym domu. na deser domowe lody (tzn z paczki :rolleyes: utarte takie cus) z malinami z kompotu. tez dobre :-D
obralam juz ziemniaki i sie straaaaasznie zmeczylam tym gotowaniem, az leze i ledwo dycham na kanapie.. masssakra. co to ze mna sie dzieje.. nieruchawosc w wersji max..
 
Do góry