reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

lenka ja też jestem na no-spie ;) i też raczej mam leżeć, jak ją wezmę, ale nie wiem nawet czemu. Wiesz może? A że biorę 3 razy dziennie to z tym leżeniem to tak nie wychodzi...

Ja nospę to biorę w razie bólu ,ale jak brałam tak jak Ty 3 razy dziennie to przyznaje się nie leżałam ,wręcz czułam się bardziej bezpieczniej jak ją wziełam i że mogę teraz coś zrobić.
Przy nospie należy leżeć dlatego że rozkurcza mięśnie ,w tym szyjkę .Więc nie czujesz bólu ,skurczy ale za to wszystko staje się wiotkie i może popuścić(np.szyjka) -dlatego zalecone jest leżenie.Ale to też zależy od lekarza ,róznie gadają.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :-)
Wpadłam tylko na chwilę zdać relację z wczorajszej wizyty. Maluszek rozwija się prawidłowo, waży już 460 gram i strasznie się wierci, a kopie od samego rana do wieczora, jak tylko na chwilę usiądę daje o sobie znać. Rozbrykał nam się :-D Lekarz nie mógł go wczoraj pomierzyć, bo tak się kręcił ;-)
Szyjka jest długa, łożysko się przesunęło i nie ma już żadnego zagrożenia.
Gratuluję kolejnych chłopaków, mamy już chyba drużynę piłkarską w komplecie :-D
Skrzyneczka witamy w naszym gronie :tak:

Gratulację kochana .Wizyta udana ,małe szczęśliwe.Cieszę się razem z Tobą

Aligatorku nie martw się ,lepiej jak dziecko większe niż za małe .Naprawdę nie ma się czym przejmować.Wążne żeby było zdrowe
 
Ostatnia edycja:
Witam w biegu dziewczyny,zaraz lece do fryzjera umyc glowke i uczesac sie bo sama wolalalam sie nie schylac,a lazienka w ogole w remoncie:)
Mitaginka ja wizyte skoncze pozno ,bo pewnie kolo 20 ,ktore CH w centrum Katowic warto jeszcze odwiedzic o tej porze? ??Ktore jest nawieksze/najlepsze.W takim napewno znajde jakis butik ciazowy albo Benetton, bo czeka w nim moj prezent mikolajkowy ( o ile )ktory upatrzylam sobie juz z poltora miesiaca temu.Napisz prosze gdzie polecasz jechac o tej 20tej.

dziewczy trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze badania.Buziaki
 
zrobilam 1oo pierogow, ciasta juz nie mam, dorobic nie moge bo skladnikow nie mam a farszu nawet nie ubylo, kurcze zawsze mi pelno farszu zostaje nie zaleznie jakie pierogi robie :(, no coz farsz zamroze i zrobie kiedys tam jeszcze pierogow. a moze bigos zrobie?? jeszcze bede myslec. przez stanie poltorej godz brzuch mnie rozbolal nie mowiac o plecach :(
nela-kciuki trzymamy
 
Cucumber, Katia - pozostaje nam zakupić termofory i robić ciepłe okłady. ;)

Katia - jak będę mieć dłuższą wolną chwilę, to pofotografuję niektóre. :) Z tym łóżeczkiem to nie umiem Ci doradzić... Ja bym wzięła piętrowe chyba raczej i odinstalowała drabinkę póki co, żeby Mały nie właził na górę.

Pandorka, gratuluję udanego USG połówkowego. :)

Baby, no to wspaniałe wieści. :)

Wiosna, Nela - kciuki za wizyty!
 
Heloł

Znów mam straszne zaległości na forum, wybaczcie... Pewnie nie nadrobię...
Wczoraj miałam wizytę i trochę się podłamałam.Mocz jest tragiczny: b. liczne bakterie, leukocyty- cała warstwa, erytrocyty 2-4 i co tam jeszcze... ach-nawet białko w moczu.. Szok... czułam, że jest źle, ale żeby aż tak? Dostałam porządną dawkę leków dopochwowych (nystatyna i gynalgin) do tego furagin doustnie i mam nadzieję stoczyć zwycięską walkę z tym dziadostwem...
Jedynie pocieszające jest to, że krew jest ok i nawet anemii nie mam.
No i powiem Wam jeszcze, że mój synek wcale nie musi być synkiem... gdyż wczoraj doktor stwierdził, że nie widzi atrybutów męskości-bobas jest od początku ułożony przedziwnie i w dalszym ciągu ustalanie jego płci to loteria losowa...
Tak więc w 12 tc genetyk bił się w pierś, że 100 % chłopak, następnie na połówkowym inny gin stwierdził - raczej chłopak, ale nie ma pewności, a wczoraj mój stary poczciwy lekarz NFZ-owy mówi- wygląda na dziewczynkę, ale nie na 100%.
Pozostaje mi jedynie wierzyć, że do porodu się dowiem co to za mały złośnik tak się kamufluje..

aligator-córcia dorodna. Moja Hania miała być maleńka a urodziła się całe 3600 więc nie ma co sobie brać do głowy tych pomiarów, bo one nigdy nie są w 100% wiarygodne-tym bardziej na tym etapie ciąży.

Madziarkas,magdalen gratuluję chłopców.

jola. 24, rany boskie-uważaj, całe szczęście, że nic poważnego się nie stało...

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Czas leci jak szalony, to już koniec roku... patrzę na swe dziecko i nie wierzę... jaka jest już duża i mądra i ma już 1,5 roku... a nie tak dawno chodziłam w ciąży.
 
Witam!!!

Lenka1983 nie wiem skąd takie wiadomości na temat nospy owszem działą rozkurczowo ale nigdy w życiu nie "zwiotczy" szyjki .
Pewnie że jak boli to należy się położyć ale nie oznacza to że biorąc nospę i chodząc coś tam się poluźni .
Spokojnie i bez paniki!!!!
 
Witam w biegu dziewczyny,zaraz lece do fryzjera umyc glowke i uczesac sie bo sama wolalalam sie nie schylac,a lazienka w ogole w remoncie:)
Mitaginka ja wizyte skoncze pozno ,bo pewnie kolo 20 ,ktore CH w centrum Katowic warto jeszcze odwiedzic o tej porze? ??Ktore jest nawieksze/najlepsze.W takim napewno znajde jakis butik ciazowy albo Benetton, bo czeka w nim moj prezent mikolajkowy ( o ile )ktory upatrzylam sobie juz z poltora miesiaca temu.Napisz prosze gdzie polecasz jechac o tej 20tej.

dziewczy trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze badania.Buziaki

zostaną Ci do wyboru dwa C.H- 3 Stawy (niedaleko autostrady,bo pewnie tamtędy będziesz wracać do domu?) i Silesia (w centrum). I zdecydowanie poleciłabym Silesię, bo jest większa i tam na pewno jest Benetton, a na 3 Stawach to nie wiem...
 
Witam!!!

Lenka1983 nie wiem skąd takie wiadomości na temat nospy owszem działą rozkurczowo ale nigdy w życiu nie "zwiotczy" szyjki .
Pewnie że jak boli to należy się położyć ale nie oznacza to że biorąc nospę i chodząc coś tam się poluźni .
Spokojnie i bez paniki!!!!

to trochę mnie uspokoiłaś :)
 
reklama
Witam sie wtorkowo

Gartuluję udanych wizyt i poznania płci :)
A tak czytajac o wadze naszych malenstw to raczej witaminy nie maja duzego wpływu . Jak z corą poszłam do lekarza a był to 10tc to moja gin powiedziala do mnie ,,ze taka mala jestem a takie duze dziecko bede miala ", a wtedy usg to byl luksus . Duzo jest w genach a ze moj m 198 to i dzieciaczki duze .
Kwietnioweczki trzymajcie się i duzo zdrowka dla Was i dla Maleństw :)
pozdrowionka
 
Do góry