reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

nati- ciesze się że u Ciebie już wszystko dobrze

lenka- dobrze że z maleństwem ok, a sytuacji z mamą współczuję i <przytulam>

madziarkas, magdalen- gratuluję chłopaków:-)

skrzyneczka- witaj

marma- powodzenia, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Ja też łykam feminatal raz dziennie- zalecenie lekarza, od dziś zmniejszam dzienną dawkę luteiny...oby bez komplikacji...
Byliśmy wczoraj na połówkowym, mały wciąż jest chłopcem:-) dużym 17cm i 450 g, wszystkie narządy ok ma strasznie dłuuugie nogi- czyżby mały koszykarz?:-) niestety bez nagrania i nowych zdjęć- udało się zrobić tylko 1 bo mały z powodu "współlokatora" ma niewiele miejsca na bardziej fotogeniczne pozycje:-) Trudno nadrobimy to w kwietniu.
Po Usg wreszcie udało mi się pójść na zakupy:-) - coś dla mamy- w końcu muszę jakoś w Święta wyglądać;-), i wreszcie coś dla małego 4 szt. ciuszków w związku z wielkością Antka póki co ciut większe a potem dokupimy i te mniejsze na wypadek gdyby jednak nie chciał być koszykarzem i zaniechał wydłużania nóg;-)
 
reklama
Witam dziewczynki :-)

Wczoraj pobiegłam jednak do lekarza bo te bóle były już nieznośne ,taki tępy ból w okolicach macicy,identycznie miałam przed miesiączką już nawet takie skurczowe te bóle były. .Wszystko wyszło dobrze ,szyjka ok,dzidzia ok.,jajniki ok.Widać rośnie tam wszystko w środku i dlatego boli.

Moje bóle podbrzusza też były z rozciągania się macicy no bo dzidzinka rośnie :-) (no i stres doszedł do tego również) a też poleciałam do lekarza - to chyba normalne że przy pierwszej ciąży martwimy się każdym dziwnym objawem, lepiej sprawdzić i spokój ducha mieć że z maleństwem wszystko dobrze
 
a u mnie takie bóle to niby efekt skurczów macicy, ciekawe jak oni to oceniają, zwłaszcza, że na badaniu i usg też mi wyszło, że wszystko ok
 
Hej kobitki

Witam sie z wami ale przyznaje be bicia ze nie nadrobilam, goscie wczoraj byli, zjedli, wypli i pojechali a ja dopiero chatke ogarnelam.
W nocy tez mialam akcje z brzuchem, tak mnie bolala ze juz ie martwilam ze skurcze ale polozylam sie na plecach i przestal zza to po chwili dziecie zaczelo tak intensywnie kopac ze myslalam ze chce wyjsc....dziwne.
Zgaga tez sie niestaty zaczyna, a mialam cicha nadzieje ze tym razem sie nie pojawi:(:(

Oczywiscie gratuluje poznanych płci, widze że faceci nie odpusczaja:):))

Miłoego dnia
 
Ja to miałam badanie na fotelu i usg dopochwowe i wszystko okey .Wydaje mi się że jakby te bóle skurczowe miały wpływ na naszą szyjke (np.rozwiera się lub skraca )to właśnie te badanie by to potwierdziły.Jeżeli z szyjką jest dobrze to wygląda na to że takie skurcze są powodowane tym że się macica rozciąga.Teraz dzidzie szybko rosną więc i macica musi nadążyć i może dlatego nas męczy ten ból.

Ja tam na wszelki wypadek jestem na nospie .Chociaż lekarka mi powiedziała żebym po nospie nie chodziła tylko leżała ,więć najlepiej brać ją przed snem
 
lenka ja też jestem na no-spie ;) i też raczej mam leżeć, jak ją wezmę, ale nie wiem nawet czemu. Wiesz może? A że biorę 3 razy dziennie to z tym leżeniem to tak nie wychodzi...
 
Dzień dobry wszystkim :-)
Wpadłam tylko na chwilę zdać relację z wczorajszej wizyty. Maluszek rozwija się prawidłowo, waży już 460 gram i strasznie się wierci, a kopie od samego rana do wieczora, jak tylko na chwilę usiądę daje o sobie znać. Rozbrykał nam się :-D Lekarz nie mógł go wczoraj pomierzyć, bo tak się kręcił ;-)
Szyjka jest długa, łożysko się przesunęło i nie ma już żadnego zagrożenia.
Gratuluję kolejnych chłopaków, mamy już chyba drużynę piłkarską w komplecie :-D
Skrzyneczka witamy w naszym gronie :tak:
 
Witam Was:)
Tak czytam Was i czytam i się już nie mogę doczekać dzisiejszej wizyty. Muszę koniecznie zapytać ile moja niunia waży, bo widzę że większość z Was jest na bieżąco z wagą dzidka, a ja tylko raz miałam podaną jak robiłam połówkowe. No i w wtedy było ok. Ale chciałąbym wiedzieć czy dalej dobrze rożnie:D
 
wiosna- i daj koniecznie znać, bo ja znów zaczynam się martwić w drugą stronę czy nie za duża. Badanie cukrzycy dopiero od 24 tygodnia to jeszcze trochę.
baby- gratuluję udanej wizyty :)
 
reklama
Do góry