reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam
jutro wnikliwie przerobie to co napisałyscie.

Dzięki za słowa otuchy.

Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze ,taki kujący bół -trwa chwile i potem przechodzi.
Podobny do tego okresowego.
Nie mam nospy w domu i zastanawiam się czy nie wziąć pyralginum -jestem uczulona na paracetamol więc apap odpada .Myśle też nad tym czy nie wskoczyć do auta i nie podjechać do apteki po nospe ,sama jestem więc nie mam na kogo liczyć teraz.
Boje się trochę ,ale chyba się położę i przeczekam do jutra .Ból jest do zniesienia i już miałam wcześniej taki i wszystko było okey więć chyba nie ma co panikować.

Więc idę lulu

DOBRANOC
 
reklama
lenka, nie bierz pyralginy.. naprawde nie powinno sie w ciazy. tak jak ibupromu i aspiryny. masakra. a jak jestes uczulona na paracetamol to naprawde wspolczuje. jutro kup nospe i tym sie wspomagaj.

u mnie ok. bylam dzis ponad 5h na zakupach - mialam kase, mialam liste rzeczy do kupienia, mialam pomysly, mialam czas - i nie kupilam NIC nikomu. prezentow zadnych. a mam czas tylko w weekendy jezdzic! koszmar! dla tak duzej rodziny nie da sie kupic wszystkiego naraz, faaaaaaak.

kupilam za to renifera na balkon z jyska :-D jutro dzieciom pokaze, ze Rudolf przyjechal od Sw. Mikolaja i bedzie ich pilnowal, czy sa grzeczni, a jak zamelduje Mikolajowi, ze byli grzeczni, to dostana wymarzone prezenty na swieta :-)
w ogole to dzieci mialy fajne mikolajki dzis. od rana szalenstwo w najczystszej postaci ;-) jutro ida do przedszkola, wiec wolalam dzis zrobic. i fajnie :-)

buziam i do jutra!
 
Witajcie dziewczyny:-)

Dzisiaj znowu nocka do niczego....
Zawsze czytam Was a nawet po dwa razy dziennie ale jakos nie mam takiej weny do pisania:tak:jednak chociaz przywitam sie zebyscie nie zapomnialy mnie:-D
 
Hej kochane. U nas mikołaj zawitał z rana efekt mleko nie wypite ale buzia roześmiana :-D
Młody dziś będzie miał swojego pierwszego mikołaja w przedszkolu. Teraz zalicza poranną sesje bajkową. Aza chwilka młody do przedszkola a mamusia przywita się z wampirkiem. Że też mnie co 3 tygodnie igłami katują.... A moje wyniki są po prostu doskonałe :-D

MARYSIU sto lat i mnóstwo buziaków od BB ciotki :-D

anisad brawo za pierwszego stałego zębola. A zębowa wróżka była?

lenka1983 kochana od peralginy trzymaj się z daleka! Leć lepiej po tą nospe!

No to kochane udanych mikołajek życzę :-D
 
myslalam ze w nocy umre. od wczoraj leci mi z 2 stron, w nocy co godz wstawalam, juz nie wiedzialam co lepsze. jak cos wypilam to co pol godz jak nie to co godz ale za to nie mialam czym i myslalam ze zoladek zwymiotuje. teraz jest lepiej ale jestem odwodniona. mam dosc. jestem glodna ale boje sie zjesc, masakra
 
nati- współczuję mam nadzieję że szybko przejdzie:tak:

magdalen- trzymam kciuki, ja idę na 13 na połówkowe i zaczynam się stresować....
 
Witam w mikołajkowy poranek,
weekend minął nam na porządkach świątecznych-cała sobota ze ścierkami, ale efekt widać gołym okiem:), w niedzielę byliśmy na imieninach u teściów objadłam się jak dzika, no i wałówka chyba na cały tydzień w lodówce więc od gotowania robię sobie wolne heheh na jakiś czas oczywiście. A i chciałam się pochwalić że od soboty mój syn śpi sam w pokoju, bardzo się bałam tej chwili czy jest już na to gotowy no i czy ja jestem gotowa, ale udało się już 2 nocki bez problemu minęły nam osobno, cieszę się strasznie i dumna jestem z niego:-)
Chcieliśmy małemu zrobić niespodziankę na Mikołaja, wczoraj jak już zasnął ubraliśmy szybciorem choinkę, zapakowaliśmy prezenty, no i dziś od rana młody przeszczęśliwy chodzi, najważniejsza jednak okazała się choinka tak ją już wytarmosił, że nie wiem czy jakieś bombki ocaleją do świąt :-D ogólnie ma niezła radochę.
Kurcze tak mnie skóra swędzi na brzuchu, używam codziennie oliwki johnsona po kąpieli, ale na tym etapie to już chyba za mało, z poprzedniej ciąży mam już kilka rozstępów niestety i nie chcę mieć już więcej. Dziewczyny jak macie coś sprawdzonego co zapobiega rozstępom to podpowiedzcie proszę.
Nela witaj na forum:)
anisad pierwszy stały ząb to nie w kij dmuchał hehe gratki
nati może czymś się strułyście, zdrówka życzę
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
 
reklama
dzień dobry dziewczynki
od samego rańca dużo prac domowych a w dodatku córka w nocy zaczęła ostro kasłać więc noc średnio przespana..
miłego mikołajkowego dzionka :)
 
Do góry