reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie mikołajkowo:-)

Ja mikołaja witam z sinymi kolanami i startym czołem:rofl2: Wczoraj wylazlam na dwór w kapciach i wycięłam orła na schodach, na szczeście obiłam wszystko ale nie brzuch, chyba instynktownie go osłaniałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Do tego z mężem się pokloiłam bo zamiast mnie wspierac to sie drzec na mnie zaczął " A nIe mówiłem załóż buty!!!!":wściekła/y: Ale wieczorem mnie przeprosił, powiediał ze zamarł jak zobaczyl mnie z zakrwaioną głową:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

No a z miłych rzeczy to mikołaj był, przyniósł mi piękny kobiecy kalendarzyk na przysły rok, choinkę wczoraj w nocy ubierałam, troche krzaczasta bo z własnego agrodu ale świeci, pachnie i cieszy:-) Oluś też swój prezent otrzymał i mążz tez wiec wszycy grzeczni byliśmy i nadal bedziemy zeby wrócił na święta;-)
Wieczorem mam gosci wiec uciekam do garów a wam wszystkim udanych mikołajków zycze

naati mam nadzieje ze szybko ci przejdzie:tak:
mitaginka nie denerwuj sie, najwazniejsze ze wiecej sie nie pokazało tego różowego:tak:
 
reklama
A ja zabrałam się za sprzątanie i jakoś rezultatów nie widać.

baby ja zamawiam tego po prawej ;-):-D

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i zdrówka dla chorowitków. Lece sprzątać dalej.

Młody się dziś chyba czegoś najadł bo fika mi w brzuchu i kopie cały czas.:-D
 
Hej kochane kwietnióweczki ja tylko na chwilkę,chciałam wam życzyć radosnego,przyjemnego Mikołajkowego dzionka :).Pozdrawiam was wszystkie :)

Miko
 
A ja na mikołajki dostałam prezent od urzędu skarbowego-wezwanie do rozliczenia z przychodu- więc siedzę w papierach i liczę czy wszystko się zgadza ehh ci to mają wyczucie chwili.
jola uważaj na siebie, niech kolanka i czoło się szybko zagoją:)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
 
Baby kochana te ceny które podałam to są w państwowym szpitalu przy ul.Żelaznej -mam 2 kroki do tego szpitala i dlatego właśnie postanowiłam tam rodzić ,może się jeszcze nad tym zastanowie.
Krakowianko dziekuje kobietko już się lepiej czuje ,bóle się powtarzają ale wydaje mi się że po prostu tak musi być .Jestem coraz bardziej zmęczona,może to przez pogodę .Dziecko moje duze jest i myśle że też szybko nadal przybiera i dlatego wszystko w środku mi się rozciąga i dlatego mam te dolegliwości.Będzie dobrze :tak:

Lece wcinać racuchy
 
reklama
Witam Mikołajkowo :)
Wczoraj byłam z mężem na imieninach u jego chrzestnej a potem u teściów zostaliśmy na noc. Tak się wczoraj najadłam, że potem zgaga mnie męczyła. Przez noc tak spuchłam, że rano ledwo obrączkę mogłam zdjąć a stopy wyglądały jakby ktoś je nadmuchał.
U nas też był Mikołaj. Mąż dostał ode mnie płytę Comy a ja dostałam spodenki ciążowe H&M :)
cześć kochane kręgosłup nadal boli w ogóle mam chandrę, fatalnie się czuję mimo to że dużo nie przytyłam czuję się nieatrakcyjnie. cały dzień przeryzczałam jak wariatka,
Kochana, nie jesteś sama. Ja się dzisiaj załamałam. Przymierzałam spodnie w sklepie i miałam okazję obejrzeć się cała w lustrze. Myślałam, że się rozpłaczę :( Przytyłam już 10 kilo i powoli to widać. W dodatku miałam opuchnięte nogi i wyglądałam jak słonica. Zrobił mi się na pupie masakryczny cellulit, dosłownie cała pofalowana:/ Poskarżyłam się mężowi ale on stwierdził, że może i przytyłam ale wyglądam po prostu jak przyszła mamusia :) Kochany jest:)
No a wczoraj na imieninach oczywiście usłyszałam, że jestem grubasek (chodziło o duży brzuch) no i zaczął się temat ile która z pań przytyła w ciąży i jaki miała brzuch. Kurcze, każdy brzuch inny wrrr.

nati, zdrówka życzę :*
 
Do góry