reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Nela - Witaj !

No właśnie to forum jest barrrdzo przydatne w chwilach i szczęśliwych i w tych, kiedy musimy się wyżalić.... Rozumiem twoje rozterki i obawy. Sama często czuję niepokój. Mimo, że może nie mam za sobą takich przeżyć. Ale mam inne. Jak każda z Nas, a najważniejsze jest to, że wszystkie dziewczyny na forum są wspaniałe, zawsze służą dobrym słowem i radą... Kiedy facet, mama, przyjaciółka nas nie rozumieją.... Najlepiej zajrzeć tutaj :)
 
reklama
Właśnie od 2-3 dni czuję się taka niespokojna. Raz mam dobry humor zaraz potem chce mi się płakać... Różne sprawy różnie oddziałują na moje samopoczucie. Ale czuję, że reaguję zbyt skrajnie i emocjonalnie. Zwalam na hormony. Czasami męczę się sama ze sobą, i mam siebie dość.
 
Witajcie!

Laurka-ten suwaczek różowy to tak z czystego przypadku-jakoś tak odruchowo:))
A nie masz pojęcia jaka ta niewiedza co do połci jest fajna-w pierwszej ciąży też tak było.I choć wszyscy stawiali na chłopca-bo u nas czysty babiniec,a teść to nawet o dom chciał się założyć,że będzie chłopak-i co?Wyszła duuża dziewczynka.A teraz-nie mam oczekiwań co do płci,córkę już mam,więc wszystko mi jedno;-)

A do wszystkich,które są już po połówkowym-jakie macie położenie dzidz
i?Bo moja-niestety-na razie miednicowo,a jak się nie obróci?Kurcze,to będzie to,czego nie chcę najbardziej..cc!!!Nie ma to jak rodzić naturalnie..I proszę mnie za to nie krytykować:-D

Życzę udanej soboty-my dziś na urodzinki do mojej chrześniaczki,a do południa był luz-blues,bo na świeżym powietrzu-pogoda wymarzona na spacery:))

Mój mały geniusz podczas USG przekręcił się 3 razy o 360 stopni. Na koniec lekarz się zastanawiał jaką ostatecznie mu pozycję do opisu wpisać i zostało główkom w duł.:-D Przez te fikołki były problemy z mierzeniem bo małpiszon jeden nie chciał ani chwili w miejscu usiedzieć i ciągle uciekał przed głowicą.


Zrobiłam dziś przegląd ciuszków i stwierdzam że nie mam co kupować chyba że coś wyjątkowo wpadnie mi w oko. Jedynie co typowo letnie i później zimowe rzeczy. W związku z tym mogę pozwolić sobie na kilka gadżetów :-D
 
od 2 tyg codziennie mam zgage, a tak sie cieszylam ze nie mam. juz mam dosc. zjadlam tylko 3 kawalki pizzy a oddychac nie moge. ide napic sie mleczka moze mi pomoze.
 
Witam wieczorową porą
Widzę ze produkcja pełną para :)
Witam nowe kwietnioweczki

od 2 tyg codziennie mam zgage, a tak sie cieszylam ze nie mam. juz mam dosc. zjadlam tylko 3 kawalki pizzy a oddychac nie moge. ide napic sie mleczka moze mi pomoze.

Nati mnie rowniez zgaga meczy codziennie wieczorem :(

Pozdrawiam
 
Zrobiłam sobie kalkulację koloru oczu na linku który wrzuciła Natasza. Wychodzi mi że nasze dzieci na 89% będą miały kolor oczu brązowy, na 8% zielony a na 3% niebieski. Zgadnijcie jaki kolor oczu ma Kacper?...........niebieski :-D Ciekawe jaki będzie miał ten drugi?
 
Hej kwieciste

Ja po pracy sie relaksuje i patrze co tam u was:):) Czytam o tym usg sie swojego nie moge doczekac. Emocje widze wami targaja a niebawem bedą dumne mamusie swoich synków pokazywac;) A ja nie wiem dlaczego ale mam jakos w glowie ze chlopcy są lepsi do wychowania....moze dlatego ze u mnie w rodzinie same chlopuny:):) Tak czy inaczej nie pogniewam sie jak bede miala drugiego synka a mąż bedzie happy):):)

Kupilam sobie dzis paszczyk taki coby sie bebzunek zmiescil bo w kurtke juz nie moge go upchnac a w Pl w te śniegi nie bede z brzucholem na wierzchu śmigac...

Ps Witam nowe mamuśki:))
 
bo chlopcy sa latwiejsi. nie przyjda z brzuchem, maja latwiej w zyciu, to w koncu my kobiety musimy rodzic i mamy domy na glowie, latwiej znajda prace itp.
ja bede miala 2 dziewczyny no coz biednemu zawsze wiatr w oczy.:-D
ale nigdy im tego nie pokaze, ze lepiej chlopcom.
 
a ja sie wlasnie od dziecka balam miec synow ;-) strasznie sie boje pobicia, okrutnych kolegow.. polamanych nog od gry w pilke, rugby czy cokolwiek.. boje sie narkotykow, chlopcy czesciej wpadaja w nalogi; nie beda chcieli sie uczyc.. ale glownie strach przed pobiciem.
wiadomo, ze z dziewczynkami moze byc podobnie, ale jakos mam wrazenie, ze latwiej. no i faceci jednak, co by nie mowic, sa finansowo odpowiedzialni za rodzine. jak kobieta jest w ciazy, chce rodzic, potem siedziec w domu z dzieckiem - to on musi sprostac.
a jak go zolza rzuci, zdradzi - to rozpadnie sie rodzina i zabierze mu ona dzieci.. ech.. ;-)
 
reklama
wstawac spiochy
no to z naszych wypowiedzi wynika, ze dziewczynki i chlopcy sa po rowno skomplikowani i ich wychowanie jest rowno trudne.
 
Do góry