reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam się zimowo,
wróciłam z pracy. Podczytałam forum. Gratuluję poznania i potwierdzenia płci, gratuluję uspokojonej mamusi. I moc całusków przesyłam smutasom, bo nazbierało się ich trochę od wczoraj....
Choróbsko 3ma i nie puszcza... Jakąś herbatkę muszę zrobić..
 
reklama
mamusia Dorusia - też mam ułożenie miednicowe. Ale lekarz twierdził, że do porodu to dzidzia jeszcze 100 razy zmieni ułożenie. I jak widzę to u wielu forumowiczek takie ułożenie jest powszechne.

Witam Nele. A z jakiego rejonu Małopolski jesteś? Może blisko N. Sącza:D?
 
hej
nie było mnie kilka dni i prawie 30 stron do nadrobienia. ostatnich 10 nie dałam już rady, bo zaraz muszę się za robotę zabierać
Marma - ja Ciebie doskonale rozumiem. u nas to będzie już 5 chłopiec, a też marzyłam chociaż o jednej córci
w środę miałam usg.wszystko ok, chłop duży UWAGA 700g !!!!
jak się ogarnę i doczytam, to popiszę z Wami trochę
buziaki
 
wiosna22 witaj.Nie ,ja bardziej spod Krakowa jestem.Chetnie bym sie przejechala do Nowego Sacza turystycznie ale niestety teraz to tylko do lekarzy jezdze.W ogole wiekszosc ciazy przelezalam( zagrozona ,wczesniejsze poronienie itp.,itd).Przez to wszystko psychicznie troche "wymiekam ".Maz mnie wkurza niemilosiernie,wszystko drazni.Dla Niuni nic jeszcze nie kupowalam zeby nie zapeszac.Mysle jednak juz moge sobie na to pozwolic,choc spokojna to bede dopiero po 30 stym tygodniu.Tez mam Ninunke polozona bardzo nisko.Mam nadzieje ze znajde tu na forum miejsce do wyzalenia sia :)
 
Nela31 witamy na forum, ja z samego krakowa jestem:-) ja na poczatku ciąży też leżałam, ale już wszystko się ustabilizowało i nie muszę się tak oszczędzać. Jeśli coś cię gryzie to śmiało możesz się nam wyżalić w końcu jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać i wspierać się :tak:
Lenka przytulam Cię mocno :tak: nie przejmuj się mamą, w końcu teraz najważniejsza jesteś Ty i Maleństwo, jeśli nie potrafi tego zrozumieć to jest jej problem. Wiem, że łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
padlam ze smiechu, gorzej z mezem sie wsciekl.
tesciowa kupila naszej 13-sto letniej corce lalke!!!!!!!
normalnie szok, zeby sie do dziecka przzwyczajala, naszczecie lalke zabrala po naszej reakcji
 
Czesc baby_55.Dzieki za mile slowa,z checia skorzystam i bede sie zalic:).Maz jakos nie rozumie do konca tego co przechodze wiec strasznie sie na niego wsciekam. A mi poprostu przez te wszelkie restrykcje i gorzkie doswiadczenia zostal straszny strach ktorego juz pewnie sie do konca ciazy nie pozbede.A zmieniajac temat to pod koniec miesiaca wybieram sie do Krakowa na wizyte i przy okazji w koncu cos zakupie dla Malenstwa.
 
reklama
Do góry