reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
asiunia-a ja do mojej malutkiej od poczatku mowie Jasiu, Stasiu ogolnie na on i jak ja teraz mam mowic na "ona"?? trudno ale jakos mowie. moj maz ma latwiej od poczatku mowil dzidzia. nawet imienia nie mialam tzn jak mialy byc 2 to mowilam Kasia i Asia wiec została Kasia.
antonina-u gory to najprawdopodobniej żołądek lub jelita, macicy tam jeszcze nie ma.
 
Asiunia jak siedzę pochylona trochę do przodu to tez mi góra brzucha twardnieje, ale faktycznie może to być też wynikiem stresu, pomyśl jeszcze o tym pochylaniu, może to to, nie martw się plcią dzidziusia, co ma być to będzie najważniejsze, żeby było zdrowe :) głowa do góry ułoży sie i będzie dobrze, a Tobie też się humor poprawi zobaczysz :tak:
 
Asiunia nieprzejmuj się, ja też tak miałam przez jakiś czas, bo od początku mówiłam ON i byłam świecie przekonana, że to mały łobuziak rośnie...

PaprotkaM
gratuluję córci, chyba się wyrównuje się z chłopcami.

Cucumber gratuluję udanej wizyty:)

Lenka cieszę się że z kotkiem lepiej, fajnie że z dzidkiem dobrze:)

Pozdrawiam wszystkich, czekam do 20 tc i wtedy idę do gina.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)) Ale macie tempo,nie ma co:))

Ja po wizycie,wszystkie parametry są prawidłowe-kość nosowa,usta,żołądek,serduszko... Dzidzia duuuuża jak na mój wzrost i wagę-bo ma już 468 g i 20 cm!!!!!!
Płeć-była bardzo widoczna,ale jak wiecie-my jej wcześniej nie chcemy znać-ważne,żeby wszystko było do końca dobrze:)
Poza tym-tak nas zasypało,że nawet nie można nadążyć z odgarnianiem śniegu...zima,no cóż:))
 
no naprawde duza. moja dzidzia to 410g i 19cm.
ja bym nie umiala tak w niewiedzy zyc. jak wiem ze mozna znac plec to od razu chcialam wiedziec, taka niecierpliwa jestem.
 
Bylam z psem w lesie, ale cudnie. sloneczko jeszcze swiecilo, pies biegal a my sie relaksowalysmy, bylam poltorej godz i gdyby nie to ze oberwalam w pecherz i trzeba bylo szybko do domu to bym jeszcze dluzej byla. :)
rozmawiacie z maluchami?? bo ja jak jestem sama ( po pierwsze zeby starszej nie bylo przykro po drugie zeby mnie nie potraktowano jak chorej :) ) to rozmawiam bardzo glosno i czasami naprawde glupoty jej mowie :)
mitaginka- powodzenia i daj szybko znac co i jak

Jasne :-D pół dnia jestem sama to do dzidzika non stop gadam, nawet piosenke wymyśliłam - pod prysznicem to już obowiązkowo śpiewam

Paprotko gratuluję dziewczynki

cucumber - dobrze że wsio dobrze

Sunshine_Baby - ja też nie czułam ruchów dość długo w porównaniu z dziewczynami, które nawet od 16tc już czują - dopiero od paru dni tak więc myśle że nie masz się co martwić

antonina - twardniał mi brzucho jak toczyłam walki z mężuliną, ze stresu myślę

mamusiaDorusia :happy: cudnie że dzidziuś tak rośnie

A ja już dzisiaj padam, od rana w pełnym biegu ale uporałam się z wszystkimi zaplanowanymi sprawami - domek posprzątany, zakupy zrobione i dwa ciasta upieczone - sernik i ciasto Kubusiowe (jestem z siebie dumna bo sama od początku do końca ciacha upichciłam, zawsze mamcia coś mi pomaga w zasadzie w większości ;-)). Bolą mnie stopy i kręgosłup... mężula wlączył jakieś filmidło ale coś czuję że zaraz usnę

Miłego wieczoru laski
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa

Właśnie wróciłam od mojej lekarki prowadzącej aby pochwalić się Usg no i ona standardowo zbadała mnie wziernikiem i wszystko ok,ale także zrobiła Usg dopochwowe i wyszło że mi szyjka puszcza .Oczywiście ona tak twierdzi od początku ciaży ,a Pan dr u którego robie Usg dzidzi twierdzi że wszystko dobrze i o szyjke mam już się przestać martwić.
I kolejną mam zagadkę do roztrzygnięcia.
Kurczę zastanawiam się czy chcę znać płeć dziecka :dry: .
Za dwa tygodnie mam wpaść do dr to przyłoży sonde i może się uda zobaczyć co ma miedzy nóżkami maluch .

Życzę Wam miłego wieczoru :-)
 
meriderka- to bardzo blisko mnie, kawałek dalej też nad brzegiem jeziora:biggrin2:

cucumber- faktycznie mięśniaczek, pytam bo ja też mam ale jest ciut większy 11 na 7 cm:biggrin2:

mamusia- wow gratuluję!:tak:
 
reklama
Hej, hej!
Dzisiaj obyło się bez takiego pędu jak w środę. Dzidzia rośnie, rozwija się i jest DZIEWCZYNKĄ jednak ;) nawet nie jestem rozczarowana. Od początku czułam, że to chłopak, potem lekarz w 15 tc stwierdził chłopczyka i już wiedzieliśmy, że będzie Szymuś. Trzy tygodnie potem się z tego wycofał i byliśmy, jak wiecie, bardzo rozczarowani...Ale od tamtej wizyty zaczełam mysleć o dzidzi jak o dziewczynce i dzisiaj, kiedy kolejny lekarz to potwierdził, to byłam na to przygotowana ;)
Najważniejsze, żeby była zdrowa :))
W związku z tym proszę o zmianę na liście kwietniówek z chłopczyka na dziewczynkę- ale imienia jeszcze nie znam, bo nie możemy się z M. dogadać...
 
Do góry