reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Karina - poczekam 2 tygodnie i dam jej jeszcze szansę. ;) Skoro chodzę do niej już od ponad pół roku i wyprowadziła mnie z PSO (zespół jajników policystycznych) i udało mi się w ciążę zajść, to postaram się póki co nie zarażać... A badań mam pewnie tyle, bo miałam wcześniej problemy z hormonami, niestety... Niemniej od Joll chętnie namiary na lekarza przyjmę, bo bardzo go zachwalała. :)
 
reklama
wiadomo ze czas na córcie i u mnie hehe
a co to ta beta? i gdzie się udać by to zrobic??? wsumie to badanie krwi juz rozumiem ale po co mam robic we wtorek jade do ginka więc luzik juz ona sie mna zaopiekuje tylko to podbrzusze tak czuje ciągle ze pobolewa i to mnie nie pokoi...pierwszą ciąże miałam skurcze przedwczesne i bylam od 5mies na tabletkach ktore zatrzymywały je mam nadzieje ze teraz pokonam to bez tabsów..
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny!
Nie jestem w stanie nadrobić tego co naskrobałyście...
Udało się ustalić wizytę u gin. na przyszły wtorek (17.08)! HUUURA zwolniło się jakieś miejsce!
A ja się niepokoję bo w tym tygodniu się świetnie czuję, brzuch nie ciągnie, tylko lekko wzdęty, piersi lekko pobolewają i tyle... boję się...
 
Cześć dziewczyny
My w domciu ale jutro z powrotem w trasę. Do gina umówiłam się na przyszły piątek. Ciekawe co powie. Trzeba będzie się też umówić na USG. Ja kończę 3 pranie i idę spać bo od rana kupa roboty. Nie jestem w stanie czytać wszystkiego na bieżąco i chwilowo lecę po łebkach.
 
Kozica - naprawdę: głowa do góry! Na pewno wszystko będzie dobrze. Nie wszystkie muszą mieć pełnowymiarowe objawy zwłaszcza na samym początku. :) A temperaturkę mierzysz?

Marma
- babyboom to forum "poruszające się" w zastraszającym tempie, trudno je nadrobić ;), nie miej wyrzutów.

...martwię się o naszą Joll... Joll, gdzie Ty się podziewasz, co?

Anawoj - a kiedy masz wizytę u gina? Mam nadzieję, że obawy Cię już nie męczą. :*

Karolcia - daj koniecznie znać, jak wyniki bety i hormonów.

Śpijcie dobrze, dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Do domu wreszcie zladowalam.
Bylismy na festiwalu, ale brzuch mnie ciagnie i zbyt dobrego nastroju nie mam, w pierwszej ciazy tez tak mialam ale duzo pozniej. Wszystko zreszta jakos szybciej jest teraz, nawet brzuchszybciej rosnie:-/

Cześć dziewczyny
My w domciu ale jutro z powrotem w trasę. Do gina umówiłam się na przyszły piątek. Ciekawe co powie. Trzeba będzie się też umówić na USG. Ja kończę 3 pranie i idę spać bo od rana kupa roboty. Nie jestem w stanie czytać wszystkiego na bieżąco i chwilowo lecę po łebkach.

Powodzenia u gina

Lece spac bo na twarz ppadam
Dobrej nocy
 
Witam dziewczynki
Tak troszkę nieśmiało tu do was zaglądłam.... Można się przyłączyć
Jeszcze nie dawno byłam na forum "zajść w ciążę po antykoncepcji", ale zobaczyłam moje upragnione II 07-08.
09-08 byłam na becie, wynik 303 mIU/ml (ale nie zabardzo wiem co to znaczy) Dziś idę powtórzyć betę.
Powodzenia. Możecie mi pomóc z rozszyfrowaniem?

witaj ten wynik to znaczy że jesteś w początkowej ciąży. Idz do gin, on ci wytłmaczy co i jak.
pozdrawiam
 
reklama
cześć dziewczyny!
Nie jestem w stanie nadrobić tego co naskrobałyście...
Udało się ustalić wizytę u gin. na przyszły wtorek (17.08)! HUUURA zwolniło się jakieś miejsce!
A ja się niepokoję bo w tym tygodniu się świetnie czuję, brzuch nie ciągnie, tylko lekko wzdęty, piersi lekko pobolewają i tyle... boję się...

Ja jestem chyba w podobnym okresie ciąży co ty, i też przeszły mi wszelkie dolegliwości, brzuch jak ciągnął i bolał, tak prestał, piersi też dały sobie spokój, tak troszkę bolą sutki, a brzuch tylko wieczorem po pracy daje o sobie znać.
 
Do góry