reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

A jeszcze żeby było ciekawiej to marzyłam zeby dzidzia przyszła na świat właśnie kwiecień, maj
żeby już przez lato nie chodzić jak w pierwszej ciąży i poprostu jak nie zobacze na usg to nie uwierze...
mąż jest w szoku ale pozytywnym że trafiłam w dzień! oby test się nie mylił zrobiłam 2 razy no i @ brak objawy się zgadzają wiec musze uwierzyć że udało nam się.
 
reklama
Witam sredecznie i u mnie pojawiły się 2 kreseczki...Mam synka we wrześniu skończy 6 lat,wkońcu zapragnełam drugiego dziecka i jeden strzał i brak @ poprostu cud!!!
Jestem nowa na forum... przyjmijcie mnie do grona.

Pozdrawiam miłe panie;]


Witaj:)i gratuluje Tobie ja tez jestem tutaj nowa i poznaje dopeiro dziewczyny:)U mnie tez jest synek ale troche mlodszy bo skonczy niedlugo trzy latka.
 
ja tylko mam piersi powiększone i bolące trochę brzuch taki wiekszy sie wydaje i poranne mdłości one to po prostu mnie wykańczają a najgorsze jest to ze nic mi nie pomaga;/ i straszne huśtawki nastroju raz radosna za chwilę potrafię się popłakać o byle co a 5 min pozniej znowu zdenerwowana o coś to tez jest troche takie dziwne dla mnie ale da sie przeżyć też mam dużo śliny ale to akurat drobnostka ale wiem ze wszystko jest w porządku a to jest najważniejsze:)
 
Ja miałam takie zdenerwowanie przy pierwszej ciąży mam nadzieje ze mi to teraz się nie udzieli choć z natury nerwusek ze mnie..tą ciaże chciała bym przejsc inaczej ale czy sie uda nie wiadomo:)
 
mam taką nadzieje kasia 20021 choć jestem pogodniejsza niż ostatnio gdy się dowiedziałam że jestem w ciazy
tz prawie 6 lat temu moze dlatego ze nie było to planowane a teraz tak..i to tak za pierwszym razem nam sie udało..
 
reklama
natasza77 Dziękuję. Termin jeszcze nie ustalony, bo do lekarza dopiero za tydzień idę, ale z własnych obliczeń to koło 14 kwietnia.

Aligator dzieki, byłam najpierw w poniedziałek, było 303, i dziś powtórzyłam i jest 1050 mIU/ml

aldi.30 Na pewno się udało. Musisz być pozytywnie nastawiona, choc ja też nie mogłam długo uwierzyć (zrobiłam 5 testów). Wybierz się na bete, będziesz mieć pewność.

Ja też tak jak wy dziewczynki mam już jednego synka. Teraz czas na córcię. ;-)

Krakowienki, chciałam zapytać do jakiego lekarza chodzicie? POzadrawiam.
 
Do góry