reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam sredecznie i u mnie pojawiły się 2 kreseczki...Mam synka we wrześniu skończy 6 lat,wkońcu zapragnełam drugiego dziecka i jeden strzał i brak @ poprostu cud!!!
Jestem nowa na forum... przyjmijcie mnie do grona.

Pozdrawiam miłe panie;]
 
reklama
witaj aldi :) i przyjmij ogromne gratulacje!!!
to rzeczywiscie CUD, ze tak za pierwszym razem sie udalo.
a jak sie czujesz? wszystko w porządku czy juz zauwazylas jakies pierwsze objawy???
 
Anawoj - no widocznie sie nie domyśliła na dodatek byłam u takiej baby której nienawidzę ale co zrobić iść musiałam jak najszybciej a moja pani doktor wraca pod koniec sierpnia dopiero;/ więc troszkę mam przekichane z tą babą ale ona ogólnie jest jakaś :idiota: bo mojej koleżance powiedziała zeby usunęła ciąże bo jej dzidziuś się urodzi bez rączek i nóżek a urodziła pięknego zdrowego chłopczyka miał 10/10 pkt....
 
Wuyu, Aldi - witajcie. :)

Aligatorek - no mnie dobry wynik bety na pewno uspokoi. :) Ale naprawdę czuję, że niepotrzebnie panikuję. Za 2 tygodnie pójdę nawet do tej mojej ginki z wynikami i już na pewno coś więcej na USG zobaczymy. Skoro do tej pory była w porządku, to chyba nie powinnam pochOopnych decyzji o jej zmianie podejmować... Albo po prostu z ciekawości i dla porównania pójdę do kogoś innego za 2 tygodnie, a do niej za miesiąc.

Bajtel
- no to w takim razie obie odpoczywamy i nie stresujemy się i grzecznie łykamy luteinę. ;) Ja mam 2 x po 1 dziennie, a TY?

Kasia
- pierwsze słyszę, żeby lekarz zabierał USG... przecież powinnaś mieć je w domu razem z książeczką ciąży - i gdyby się coś nie daj Boże działo: z tym wszystkim jechać do szpitala.

Joll - gdzie zniknęłaś??

Kurczę, kłuje mnie brzuch z lewej strony po tym dzisiejszym badaniu ginekologicznym... :/
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje Wam dziweczyny za mile przyjecie:)
Widze ze piszecie o samopoczuciu jak narazie u mnie jest wsio ok.Czasami tylko dol brzucha pobolewa. W pierwszej ciazy bardzo czesto spedzalam czas w czulych objeciach z kibelkiem heheheh a teraz jak narazie jest wporzadu. Dziewczyny powiedzcie czy macie juz jakeis powiekszone brzuszki?????bo moj jest juz dosc wydety.
Okazalo sie ze moja siostra tez jest w ciazy heheheh a robila chyba ze trzy czy cztery testy i wychodzily nagatywnie dopiero kolejny wyszedl pozytywnie:)tak wiec zostane po raz drugi mama i ciocia:)\
Pozdrawiam Was serdecznie
 
Karolcia tak widzialam ale czekam z niecierpliwoscia na nastepna wizyte ktora mam 13 wrzesnia dopiero zeby posluchac serduszka:)

Krakowinaka lista twoich badan jest baaaardzo dluga ja teraz po pierwszej wyzycie dostalam do zrobienia morfologie,mocz,glukoze,UR,HBS,HIV do brania mam tylko kwas foliowy. Co do lekarza to tez tak mysle jak dziewczyny odczekaj troche i idz do innego. Ja podczas swojej pierwszej ciazy chodzilam do innego lekarza ale teraz jets na dlugim urlopie wiec poszlam do drugiego ale tego tez znam i ma bardzo dobre opinie.Chociaz zanim trafilam do swojego lekarza w pierwszej ciazy tez bylam u takiej babki na 1 wizycie i juz do niej nie wrocilam bo byla strasznie oschla, a u tego co bylam i jestem teraz jest super niedosyc ze kompetetny ma dobry sprzet to jest bardzo cierpliwy i zyczliwy:)
 
reklama
Co do objawów to piersi lekko inne no i podbrzusze pobolewa daje się to znieść ale cały czas mi towarzyszy od rana do wieczora.
Na szczęście we wtorek wizytka u ginka więc mam nadzieję ze coś zaradzi na to...
dziwny smak w ustach tak samo jak za pierwszą ciążą taki metaliczny smak w ustach,
dużo śliny ale da się przeżyć dla tego cudeńka co jest we mnie...
myśle że inne objawy pojawią się za nie cały miesiąc..

Pozdrawiam i dziekuję za przyjęcie do grona:)
 
Do góry