reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Wiecie ciąge się martwimy o nasze dzidzie chciałabym żebyśmy to miały już za sobą
jestem za. ostatnio nawet stwierdzilam ze 9 msc a wlasciwie prawie 10 to stanowczo za duzo. przez pierwsze 3 msc to sie nawet jeszcze oszczedzalam a teraz juz nie bo naprawde to za dlugi czas. chociarz wczoraj i dzisiaj to nie jestem w stanie palcem ruszyc. Jak juz ucho mniej boli to teraz brzuch. wiec leze i mysle czy juz brac nospe czy nie.
 
reklama
Witajcie,

Skończyłam oglądać dextera i znów mam czas na bb:-)

Kurcze w nocy już myślałam że pojadę na pogotowie. Wieczorem leżałam sobie przed kompem, wstaję przebrać się w piżamę patrzę a całe majtki wilgotne. Wystraszyłam się że to sączące się wody płodowe, ale w nocy już ok.
Staram się myśleć pozytywnie, ale mam jakieś złe przeczucia , i tylko czekam aż stanie się coś złego. Wiem że to chore myślenie, ale nic nie mogę na to poradzić:zawstydzona/y:

mitaginka trzymam kciuki za wizytę!
 
lilou - dla swietego spokoju zaopatrz sie w paski do badania odczynu ph .po aminopunkcji mialam uczucie,ze popuszczam...na pudelku sa wskazniki kolorow.wazny jest odczyn - kwasny, ktory odpowiada jasnym kolorom na pasku po przeprowadzeniu badania.
kolor ciemny, granatowy opowiada odczynowi zasadowemu i wskazuje na
saczenie się wod plodowych.
 
Są jeszcze specjalnie wkładki które pokazują czy w ciągu dniach miałaś upławy czy wyciek wód płodowych. Można kupić w aptece.
 
Czesc dziewczyny,ja juz po lekarzu,świetny facet ze świetnym podejsciem,mysle ze to odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku...odrazu wzial sie do rzeczy,razem przy tatuśiu wiec tez w niebo wziety jest...wiec tak, Faktycznie dzidzius spory ale mowi ze nie ma co sie martwic bo poprostu ma duzy brzyszek i pomimo mniejszej glowki to jest ok wszystko,wyliczal rozmiar móżdżku,serduszko dokladnie sprawdzal bo ja mam wade, i wszystko powiedzial ze jest ok,a jak ja stwierdzilam ze to dobrze to on ze lepiej niz dobrze bo doslownie na TIP TOP dzidzius jest jak najbardziej zdrowy(kregoslup,zgryz,nerki,serce,mozg,zoladek i pecherz) krew tez wszedzie bez wiekszych odchylow doplywa wiec jest super...
waży troche mniej niz mi tamten wyliczyl bo 344 gr a termin porodu mam na 31 marzec :-) (nie wyrzucicie mnie? ) ulozenie tez jakims cudem jest podluzne glowkowe... no i najwazniejsze...to jest CHŁOPIEC!!! A tak chcialam dziewczynke... ale jest dobrze bo zdrów jak ryba a reszta to pikuś...

No i wiadomo jak to ze mna ,wpadlam odrazu do sklepu i kupilam duuuuzzzooooooo meskich ubranek...tylko jakos rodzina to mocno zawiedziona,bo doslownie wszyscy czekali na dziewczynke bo u nas sami chlopcy,tylko moja corka poprzednia to taki jeden rodzynek sie trafil...

No i tyle w skrucie...zaraz troche nadrobie zaleglosci w czytaniu i jak mi sie uda to wkleje troche zdjec synka bo te w 3D i 4D są superowe...
 
niusiaagusia fantastycznie!!!! najważniejsze ze dzidzia zdrowa i ty sie uspokoiłaś:tak:

Faceci dają czadu na naszym kwietniowym forum, ide twego syncia na liste wpisac, daj znac jak juz imię wybrane;-)
 
niusiaagusia-suuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr!!!!

a wogole sa jakies dziewczynki??
Aligator i moze Joll? ktos jeszcze???
 
reklama
Do góry