reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Witajcie. :*

Ja jakoś straciłam wenę do pisania, przepraszam... Mdłości i zgaga mnie męczą. I w ogóle humor jakiś taki kiepskawy.

Dziękuję TYM Z WAS które doradziły mi w sprawie łóżeczka dla Dzieciątka. :* Naprawdę bardzo Wam dziękuję za słowa wparcia. :)

Mnie dziś okropnie zawiało jak wyszłam z domu, nie spodziewałam się, że tak nagle zerwie się taki okropnie zimny wiatr. o_O
 
reklama
mitaginka nie denerwuj sie! jezeli bole sa mocne i nie do wytrzymania to koniecznie jedz do szpitala, zwlaszcza jezeli zaczniesz krwawic. Najprostrzy sposob na sprawdzenie czy te bole to skorcze to wez zegarek i zobacz czy sa regularne, jezeli tak to wez paracetamol (np Apap). Jezeli przejdzie to wszystko jest wporzasiu, natomiast jezeli paracetamol nie pomoze a bole nadal sa mocne i regularne marsz do lekarza!
Czekam na dobre wiesci!

nie są silne i nie są regularne, a Apapu nie chcę brać, skoro nie jest to ból nie do wytrzymania
po prostu wielokrotnie słyszałam, że bóle miesiączkowe w ciąży to nic dobrego, stąd mój niepokój
 
mitaginka- nie martw sie. chociarz tez slyszalam ze taki bol to moze byc cos zlego. mnie tez czasami tak boli i sie denerwuje ale z drugiej strony @ mialam w lipcu to tlumacze sobie ze nie pamietam tego bolu i to nie to :)
jak to nie ciagly bol to ok ale jak chcesz to podjedz dla pewnosci na izbe przyjec ale wydaje mi sie ze wszystko jest ok
 
Czesc dziewczyny,u mnie duuuuuzzzoooooooooooooo sie ostatnio dzieje,zle mi skaczyla historia z Bioparoxem,nie pomogl i infekcja sie rozwinela ,dostalam 39 stopni goraczki,skurczy,dzidzius tak bardzo skakal jakby cos zlego sie dzialo,wyladowalam w niedziele wieczorem na pogotowiu z zapaleniem pluc...jakas masakra,ledwo oddychalam,dostalam antybiotyk i dzis dopiero z lozka wyszlam...mam nadzieje ze szybko minie...

Bylam wczoraj u gina i malo tego ze jestem chora to mnie mocno nastraszyl co do dziecka,powiedzial ze jest mocno duze bo wazy 389 gram i ze jest Położenie Pośladkowe i tak mi w karte wpisal(i nie wiem dlaczego skoro do porodu jeszcze daleko),powiedzial ze jest duza dysproporcja miedzy glowka a tulowiem itd...do tego stopnia mnie nastraszyl ze jutro jestem umowiona z innym ginekologiem i razem zrobimy sobie 4 D USG mam nadzieje ze wszystko bedzie wiadomo,nie moge sie doczekac,pytal mnie czy poprzednie ciaze tez takie duze byly,no fakt pierwsze 4,050 kg syn wazyl a corka 3,600 ale perspektywa ulozenia posladkowego i urodzenia klocuszka ponad 4 kg to juz mi na sama mysl zaczyna bolec...

Poradzcie cos kochane bo sie zalamalam...czy wasze dzieci tez sa takie duze w tym mniej wiecej okresie ciazy?
 
po prostu wielokrotnie słyszałam, że bóle miesiączkowe w ciąży to nic dobrego, stąd mój niepokój
to zle slyszalas kochana, bole miesiaczkowe sa jak najbardziej normalne dzies do 24tc, potem juz nie powinno tak mocno bolec.
Jezeli bole sa do wytrzymania to nie masz sie co martwic ;)
ja juz wielokrotnie tu pisalam o tej zasadzie z bolami, jezeli przychodza i odchodza i sa do wytrzymania to ok, gorzej jezeli bol jest staly i pomimo apapu nie przechodzi.

niusiaagusia mysle ze jutro okaze sie ze wsio jest dobrze a Ty poprostu duze dzieci rodzisz :)

SAJO my tez dopiero w 20tc sie dowiemy co nosze pod serduchem. A rzeczu Unisex teraz jak najbardziej ok, bo przeciez nigdy nie wiadomo co naprawde wykluje sie w kwietniu :)
 
No mam taka nadzieje,ale jakos mnie martwi waga,bo dziecko niby na tym etapie 19/20 tyg powinno raczej cos w granicy 200 gram wazyc a prawie 400 to duza roznica...czyzby az tak malenstwo ze mnie ciagnie? a moze jednak tam 2 siedza,jeden za drugim i dlatego jes podwojnie? :-)

Ps.A czy przy ulozeniu posladkowyn to ciecia nie robia?
 
No mam taka nadzieje,ale jakos mnie martwi waga,bo dziecko niby na tym etapie 19/20 tyg powinno raczej cos w granicy 200 gram wazyc a prawie 400 to duza roznica...czyzby az tak malenstwo ze mnie ciagnie? a moze jednak tam 2 siedza,jeden za drugim i dlatego jes podwojnie? :-)

Ps.A czy przy ulozeniu posladkowyn to ciecia nie robia?

Te wagi są bardzo oeirntacyjne więc ja bym sie tak bardzo nie przejmowała, idź jutro spokojnie do lekarza i myślę, ze wtedy się uspokoisz, na pewno wszystko będzie dobrze, a co do ułożenia maluszka to tym etapie ciąży dziecko może się jeszcze kilka razy obrócić więc spokojnie :)
 
No mam taka nadzieje,ale jakos mnie martwi waga,bo dziecko niby na tym etapie 19/20 tyg powinno raczej cos w granicy 200 gram wazyc a prawie 400 to duza roznica...czyzby az tak malenstwo ze mnie ciagnie? a moze jednak tam 2 siedza,jeden za drugim i dlatego jes podwojnie? :-)

Ps.A czy przy ulozeniu posladkowyn to ciecia nie robia?
chyba robia cc przy takim ulozeniu
ale tez mysle jak baby ze jeszcze dzidzius kilkarazy sie obruci, a waga jest podawana orientacyjnie- gdzies czytalam ze na podstawie wielkosci glowy- moze ma poporstu duza glowke?
moja coreczka to malutka byla 1800 i troszke licze na powtorke, ale pewnie sie przelicze
 
reklama
chyba robia cc przy takim ulozeniu
ale tez mysle jak baby ze jeszcze dzidzius kilkarazy sie obruci, a waga jest podawana orientacyjnie- gdzies czytalam ze na podstawie wielkosci glowy- moze ma poporstu duza glowke?
moja coreczka to malutka byla 1800 i troszke licze na powtorke, ale pewnie sie przelicze

Twoja córcia faktycznie była maleńka, a nie była wcześniaczkiem, bo jak na dziecko w terminie to byłaby niepokojąca waga
 
Do góry