reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam w ten bardzo pochmurny i mokry dzień

Cucumber kobietko bardzo dobrze Cię rozumiem .Moje stosunki z moją mamą tez są nie najlepsze.Ona jest wpatrzona w mojego brata,zawsze jemu finansowo pomagała,brała kredyty aby jego długi spłacać ,jeszcze obydwoje oczekiwali odemnie tego że ja też kredyt dla niego wezmę.Jak oznajmiłam że brata długów spłacać nie będę to się obrazili.Bywało tak że mama prosiła mnie abym jej pieniądze pozyczyła na tzw.życie i to robiłam ,a potem jak przyszło do oddawania to z wielką łaską i z pretensjami oddawał mi kasę.Na jej pomoc liczyć nie mogę .Kocham ją bardzo ,wiem że miała ciężkie życie,mój ojciec alkoholik,awantury ,ja ucierpiałam przez tą sytuacje i mój brat też.
W głębi serca mam do niej pretensje że mojego ojca nie zostawiła po prostu ,mieliśmy gdzie mieszkać ,może wszystko by się potoczyło inaczej .Ale nie ma co gdybać jest jak jest.
Kochana postaraj się po prostu zdystansować ,wiem że nie jest łatwo i czasami nerwy nie są zależne od Ciebie ale jak to moja babcia powtarza "Spokój Cię tylko uratuje".
Życzę Ci tego abyś już nie musiała się tak zamartwiać i przeżywać tej całej sytuacji.

Dziewczynki za 3 godziny mam Usg ,jestem teraz w ciężkim szoku wpadłam na chwile do pracy ,na kawke i ploteczki a tu pacjentka z Usg wychodziła cała zapłakana.
Okazało się że serduszko dziecka nie biło już ,była w 14 tygodniu ciązy.
Tak bardzo się teraz boje iść na to badanie ,najgorsze wizje mnie prześladują .
Proszę trzymajcie kciuki za moje maleństwo .
 
reklama
lenka, trzymam kciuki, zobaczysz, będzie super ruchliwa istotka na monitorze na pewno:)

Ja też poproszę o kciuki, bo mam dzisiaj wizytę o 15. Bez usg, ale od tej wizyty zależy, czy będę mogła pojechać na początku grudnia na weekend do Krakowa. Jak szyjka i reszta ok to pewnie mi lekarka pozwoli. A już tak bym się chciała oderwać i pojechać.
Idę też dzisiaj na zdjęcia do dowodu. Mam iść na piechotę a jest taki wiatr, że zaraz moje włosy będą potargane:/ A pod czapką oklapną.
 
lenka ja sie tego boje codziennie. Zwlaszcza jak tutaj wizyty sa tak zadko :(((( ale jak juz pisalam od paru dni czuje ruchy, wiec wiem ze wsio jest ok :) bedzie dobrze!!!

Cucumber trzymam kciuki. Ja mam taka wizyte w przyszly czwartek i juz odliczam dni :p hehe
 
Witam Dziewczyny.
Cucumber - nie przejmuj się tak bardzo, mam nadziję, że dziś masz już lepszy humor. 3mam kciuki za wizytę, będzie ok :)
Lenka - Wszystko na pewno będzie dobrze... Daj znać jak już będzie po wszystkim, maluszek napewno zdrowy i ruchliwy :)
Adi - odpocznij sobie w ten weekend, zrelaksuj się, tak żeby odbić sobie całe to zmęczenie i stres.

U nas też pogoda marna. Pada i humor nie taki jak 3eba.... ja mam do pracy na 14.00. Kończę o 20.00. A jutro sobota pracująca.
 
czesc kobietki!
od dwóch dni w nocy mam okropny ból w prawej dolnej części brzucha szczególnie gdy leże prosto lub na prawym boku łapią mnie chwilowe aczkolwiek bardzo silne "uciski" tak że dziś co chwila budził mnie ból, gdy zwijałam się "w kłębek" na lewym boku było lżej choć nie zawsze czasem i tak mnie bolało... dzisiejsza noc była okropna usnęłam porządnie dopiero nad ranem... niby wcześniej gdy byłam u lekarza mówił żeby nie martwić się bólami brzucha jeśli nie ma krwawienia i że to macica się rozciąga... jednak dziś niepokoje się...bo czy przez rozciąganie macicy może aż ból budzić?? i trwać od 19wieczorem przez całą noc co chwila??? może któraś z Was ma coś takiego????
 
klaudencja-może powinnaś zadzwonić do swojego lekarza i powiedzieć że to nie jest taki zwykły ból jak zawsze
 
Klaudencja - też uważam, że jeśli bardzo Cię ten ból niepokoi to lepiej skonsultuj się z lekarzem.
Ja od kilku dni też mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu. Taki jakby ucisk non stop. Sikam też ze 3 x na godzinę. Ale w moich wynikach z moczu wyszło, że mam jakąś infekcję, więc zrzucam ten ucisk na infekcję.
 
reklama
Do góry