reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

baby no właśnie sama nie wiem, jakiej szukam :-D chciałabym, aby coć mi wpadło w oko i było trochę niebanalnego ;)
superowe fotki, a pamiętnik zaraz czytam ;)

kurczę, co tu takie pustki... już calkiem bb wymiera :(
 
reklama
Hej
Pustki pustki..
baby super foteczki:)

Ja juz powiedzialam dosc karmieniu w nocy..Bo to juz coraz gorzej ok 25 pobudek ostatnio..wczoraj powiedzialam koniec, zawzielam sie nie dostal w nocy, bylo troche placzu..pobudki co 5,10,30 min..czasem godzine..wstawalam przytulalam i odkladalam...juz ok 2 myslalam ze pekne, ale nie....ciezko, ciekawe ile nocy takich bedzie az pojmie ze nie dostanie??
Myslalam ze pol nocy sie pobudzi i odpusci..
 
oj cisza, cisza....
chyba wszystkie roczki szykują :)
u mnie stanęło na tym, że upiekę ciasto takie które Adi moze spokojnie zjeść, więc nie piekę jednak super-toru, bo w sumie po co... i chyb atylko tak nieoficjalnie zaprosimy znajomych, żeby się nie czuli zobowiązani kupować prezent, bo trochę tak głupio:sorry: więc roczek będzie mało uroczysty ale w końcu nie o to przecież chodzi, Adi za mały jeszcze więc nie bedzie pamiętał
a mam juz plan na przyszły rok :tak: chcemy wtedy przyjechać do Polski ochrzcić drugie więc wtedy zrobimy też drugi roczek Adiemu, imprezkę w domu dla gości albo połączymy to z chrzcinami w knajpie a poza tym zorganizujemy mu taką imprezkę tylko dla dzieci albo w jakiejś sali zabaw albo coś podobnego, tylko musze to dokładnie obmyślić :) moze zrobimy to ze znajomymi i drugim roczkiem ich synka to bedzie więcej dzieci :) no zobaczymy jeszcze :)

Mitaginko to faktycznie problem :eek::tak: ale moze coś znajdziesz fajnego :)

Owca mam nadzieję, że dzisiaj bedzie lepiej :)
 
Baby mam nadzieje...
Ciezko mi bardzo bo uwielbiam go karmic...jak wtedy trzyma mnie za reke i glaszcze po buzi...
Ale juz nie dawalam rady...
Czy jestem zła matka ze tak robie?
Co do roczku..Ja robie tzn z pomoca mamy(cukiernik) ciasta i maly torcik...M mnie denerwuje bo on by chcial zeby bylo jak na chrzcinach ale w domu..i ciekawe gdzie te 30 os by siedzialo?? A i jeszcze zeby niewiadomo jaki obiad ii impreza w sobote na 19...No zesz kurna to Nuna swieto a nie jakas posiadowa sobotnia...A zeby ugotowac obiadek dla tylu osob trzeba miec kiedy..Sorry ale jego wiecznie nie mam bo zawsze musi cos zalatwic..
 
Nie jesteś złą mamą, szczęśliwe dziecko to szczęśliwa wyspana Mama więc nie przejmuj sie to dla Waszego wspólnego dobra :)
co do roczku to najważniejsze, zebyście się dobrze bawili, obiad do tego nie potrzebny :)
 
hej
Owca-ja cały czas bije się z myślami czy jeszcze karmić czy odstawiać. Uwielbiam to uczucie plus wygoda i wiadomo kto karmi ten wie:-) Z drugiej strony mam dosyć nie przespanych nocy, chociaż ostatnio u nas nie aż tak źle bo 2,3 pobudki.No i ten brak możliwości wyjścia gdziekolwiek wieczorem. A.jeszcze nigdy nie zasnęła beze mnie. Butelki nie używamy a więc ja nie widzę rozwiązania(albo nie chce widzieć;-))

Co do roczku to ja nadal nie wiem w jaki sposób uczcić ten dzień. Ja to bym przy torciku posiedziała dużo balonów i kolorowych gadżetów przecież to święto dziecka, nie mam ochoty na siedzenie w kuchni i szykowanie tony jedzenia nie wiadomo po co i dla kogo. Bądź co bądź ja żądze w domu i ja decyduje:-):-) ale nie chce żeby rodzina M.się pogniewała. Achh a to dopiero początek już widzę komunię, osiemnastkę i wesele;-) to dopiero będzie problem.
 
Hej babeczki.

Ja troche omykalam ostatnio ale piekna pogoda nas dopadla i czas tak oto spedzalismy
DSC03934.jpgDSC03937.jpgDSC03940.jpgDSC03944.jpg 

Widzę temat  "roczków" na tapecie, my robimy roczek dla Liwii nie dla nas, czyli dzieci, balony, tort itp, zadnej impry bo i po co
 
jola chyba było baaardzo ciepło, bo Niunia tak lekko ubrana..ale fajnie, ile bym dała by tez pojsc nad morze..-uwielbiam

iryska
ja tez uwielbiam to uczucie, ale juz poprostu nie daje rady..nie mam siły..
 
reklama
u mnie znów komplikacje w pracy... ta laska, która w styczniu była na l4 przez miesiąc, dzisiaj rano napisała mi sms, że idzie na kolejne l4, bo jest w ciąży i że do pracy już nie wróci... oczywiście co za tym idzie- ja będę musiała codziennie być na obsłudze, czyli pracować od 8:30, czasem 8 do 17:30. Nici z mojego odbieranie godziny na karmienie. Wyboru nie mam, jestem managerem oddziału, więc jestem odpowiedzialna za swoje podwórko :/ a zanim kogoś zrekrutuję i wyszkolę to minie kilka dobrych miesięcy. Mam nerwa na maksa!

owca jesteś świetną matką! ja też tracę siły i niedługo kończę z cycem ;) podjęłaś decyzję i pamiętaj- konsekwencja!


 
Do góry