reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ja co wizytę mam badanie, za każdym razem sprawdzaną szyjkę, ni zeszłym razem było okej, a teraz tak jak napisałam. Co do USG, to chodze tylko prywatnie (ginekologa mam na NFZ), bo sprzęt w przychodni jest taki,ze moja gin powiedziała mi,ze szkoda czasu. Następne USG będę robiło dopiero 22 tyg i zrobie sobie genetyczne+3D, bo to ostatni moment,żeby dzidzię zobaczyć całą.
 
reklama
Wiecie co laseczki...tak się zastanawiam teraz, dlaczego mój gin nigdy nie bada szyjki...
Jest to bardzo dobry fachowiec (tak nadmieniam). Mogłoby przecież tak być, że szyjka się rozwiera przed czasem a ja nic nie czuję... Poczytam o tym chyba... Może przy USG widzi to rozwieranie?Co Wy na to?
 
ja bylam co prawda 2,5 razy u lekarza ( 2 wizyty+ USG genetyczne u innego lekarza). Za kazdym razem mam badanie ginekologiczne. za pierwszym razem mialam USG za drugim nie, ale to pewnie dlatego ze bylam tego samego dnia na tym genetycznym. Teraz ide w pon to zobacze czy bedzie USG bo badanie to na 100%.
Ale jak ja tak Was czytam to wydaje mi sie ze zadko chodze do lekarza. Co 4 tyg. Ale jak sie nic nie dzieje to pewenie tak powinno byc.
Marma- a jestes pewna ze to uczulenie? moze to jakis wirus? Bo tak chyba dziwne zeby nagle dostac uczulenia
 
Wiecie co laseczki...tak się zastanawiam teraz, dlaczego mój gin nigdy nie bada szyjki...
Jest to bardzo dobry fachowiec (tak nadmieniam). Mogłoby przecież tak być, że szyjka się rozwiera przed czasem a ja nic nie czuję... Poczytam o tym chyba... Może przy USG widzi to rozwieranie?Co Wy na to?

Kochana w Usg widać wszystko co do szyjki ,jaka długość ,czy się rozwiera czy nie ,jak wygląda ujście zewnętrzne i wewnetrzne ,czy pomiędzy ujściami jest np.płyn owodniowy.
Ja za każdym razem przy usg miałam opisaną szczegółowo szyjke .
Co prawda na ostatnie usg mam dopiero iść w 20 tygodniu ciązy aby nie zaszkodzić dzidzi tak częstym badaniem,a szyjke bede miała badaną ręcznie
 
Wiecie co laseczki...tak się zastanawiam teraz, dlaczego mój gin nigdy nie bada szyjki...
Jest to bardzo dobry fachowiec (tak nadmieniam). Mogłoby przecież tak być, że szyjka się rozwiera przed czasem a ja nic nie czuję... Poczytam o tym chyba... Może przy USG widzi to rozwieranie?Co Wy na to?

Ja przez cala poprzednia ciaze nie mialam badania ginekologicznego, ba u mnie nawet lekarzem prowadzacym nie jest ginekolog a moj lekarz rodzinny:-D
A w calej ciaz planowo jedno usg ozywiscie jak chce to prywatnie moge sobie isc:tak:
 
Doczytałam, ja też doczytałam,że na USG wszystko widać co dotyczy szyjki, ale nigdzie nie mogę znaleźć czy ta moja szyjka to tragedia czy nie...jakby któraś tafiła, to prosze o info będę wdzięczna.
 
reklama
Do góry