reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hej kwietniówki,

wreszcie nadrobiłam zaległości. Witam nowe kwietniówki:)

Widzę,że u Was się dużo dzieje. Wszystko zostało już omówione, więc nie wracam:)
Meridka trzymam kcuki za tatę
Marma no mam nadzieję,że zaraz się wyjaśni co dolega synciowi, wy to macie z tymi choróbskami:no: Trzymajcie się :*

Ja jestem po wizycie u lekarza no i mam się oszczędzać, chyba przesadziłam z tym remontem. Szyjkę mam 2/1,5/0, tylko tak mnie zastanawia to 1,5 to zewnętrzne czy wewnętrzne rozwarcie? No i siedzę teraz na dupsku...ech:-(


a szyjkę lekarz bada za pomocą usg, czy badania?
 
reklama
bo tak się zastanawiam...ja podczas wizyt mam tylko robione usg, lekarz mnie nie bada. Ostatnio tylko pobrał mi wymaz z szyjki, bo skarżyłam sie na swędzenie. Nawet nie wiem, jaką mam szyjkę i czy on w ogóle to sprawdza. Was lekarz podczas każdej wizyty bada i robi usg? Jak to wygląda?
 
ja jak wchodzę do gabinetu to zaczynam gadać-ona coś pisze. Później na samolocik badanie a po chwili przesiadka na dopochwowe usg. Tak za każdym razem co 2 tygodnie. Teraz miałam przerwę 4 tygodnie. W poniedziałek kolejna wizyta.
 
Hej

Witam was przy zupce ogórkowej. Dzic mój syncio będzie mił debiut:tak:

Kludencja grtuluje pomyślnego bdania i przypominm o liscie kwietniówek chyba sie jeszcze nie dopisalas;-) I reszta dziewczyn znajacych plec i imiona tez niech d znac, to co wylplm to uzupelnilam ale zpewne cos pominelam.

marma matko kochana pogon tą chorobę z domku, zdrówk dla synusia

Dzziewczyny slyszalyscie cos na temat kosci udowych płodu? Ze dziewczynki maja dluzsze? Wczoraj na usg padlo tkie stwierdenie u lekarza ze mozze byc dziewczynkaa bo ma dlugie kosci udowe ale ja jakos w to nie wierze:eek:
 
Hej, hej

Ano macie wenę twórczą...:-)

Mitaginka, nie każdy lekarz bada szyjkę. W poprzedniej ciązy wcale nie miałam takiego badania, ale za to co wizyta-USG.Nie wiem czy na badaniu ultrasonograficznym można coś powiedzieć na temat rozwarcia szyjki.Moja koleżanka chodzi do innego gina-teraz jest w 7 m-cu i ostatnio jej badał szyjkę, bo sama to na nim wymusiła i stwierdziła, że to taki ból okropny.

Klaudencja gratuluję synka. No to chyba wojna będzie, bo narazie 3:1 dla mężczyzn.

Lenka, życzę spokojnej dalszej ciąży, oby wszystko co złe było za Tobą.

Zakończyłam dziś kurację pimafucinem i ... jakby tak lepiej się zrobiło-nie swędzi.
Na obiad kalfiorowa z koperkiem i placki ziemniaczane, a co tam... dwa dania przy środzie...
 
Witajcie. :)

Ja podczas każdej wizyty jestem badana ginekologicznie, za to nie zawsze mam USG.

Za chwilę jadę do miasta jakiegoś ciepłego płaszcza poszukać, zobaczymy, czy coś mi się uda ułowić... w rozsądnej cenie. :]

Lenka - grunt to pozytywne myślenie. :) Teraz już będzie tylko lepiej, zobaczysz. :)

Meriderka - ciepłe myśli Ci wysyłam. Oby Tata szybko wrócił do jak najlepszej formy.

Klaudencja - cieszę się, że USG udane. :)

Ja następne USG mam dopiero 23 listopada.
 
AguHan - narobiłaś niezłej ochoty na te placki :D ...ale wogóle nie chce mi się ich robić... ale jak pomyślę jak smakują to może i się zmobilizuję :D
 
Hej babeczki!
Odebrałam wreszcie wyniki Papa i wszystko w jak najlepszym porządeczku! Bardzo się cieszę:-) Chętnie bym już płeć poznała,ale to dopiero przy połówkowym.
Marma współczuję z synkiem. Mam nadzieję że wkrótce się wyjaśni od czego ta alergia.
 
reklama
Kaludencja gratulacje synka

Ja mam co 3 tygodnie badania na samolocie a USG tylko w wyznaczonych terminach i jak coś się dzieje.

Nie zmieniałam ani proszków ani kosmetyków. Problem polega na tym że dosłownie nic się nie zmieniło a ta alergia wyszła nagle. Do tej pory nie był na nic uczulony. Od 6 miesiące piorę jego rzeczy z naszymi w tym samym proszku. Je stałe pokarmy od 8 i je wszystko i zero alergii. Nic nowego do jedzenia nie dostał. Zresztą my mamy raczej stałe menu. Ja nie jestem zwolenniczką eksperymentów kulinarnych. Zresztą nie lubię gotować.

Byłam w bibliotece i nabrałam książek. W tym 2 poradniki dotyczące ciąży i tą nową książkę Cichopek do przejrzenia. Później napisze wam recenzje :)
 
Do góry