reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

owca Tysia zasypia jak jestem przy cycu. Dlatego wolę jak możemy wyjść na dwór, bo wtedy jakoś zaśnie w wózku, a mnie przynajmniej cyce nie bolą... generalnie też mam flaki i jakoś chyba bardziej wrażliwe sutki...

joannaa a gdzie był ten kurs? jak będziesz coś jeszcze słyszała, daj znać ;)

u nas bez zmian
pisać nie ma co :p
aktualnie jestem na etapie poszukiwania sukienki na roczek małej, ale nie mam pomysłu ;)
macie może jakieś ciekawe linki? :)
 
reklama
hej
U nas jeśli chodzi o przewijanie póki co jest ok, czasami mała się wierci to daje jej pampersa(oczywiście nie używanego:-))o zabawy.
Joanna-kurs pierwszej pomocy super sprawa, z chęcią poszłabym na coś takiego
Mitaginka-ja mojej kupiłam piękną kiece na święta Bożego Narodzenia i mam nadzieję że jeszcze dobra jest. Miała ją tylko raz na sobie, a taka śliczna. Złota jakby tafta z krótkim rękawkiem i taką tiulową haleczką:-)

Noce spokojniejsze, póki co 6 ząbków się wykluło i póki co spokój, ale 2 pobudki zawsze są. Bywają i takie dziwne noce jak miniona młoda o 3 się obudziła i siedzi z zamkniętymi oczami i się do mnie tuli, w końcu w nogach zasnęła i spała pod warunkiem że ją głaskałam:-)

Lece spać bo nie wiadomo co przyniesie ta noc.... jedno jest pewne budzik dzwoni 4.20
 
mitaginka kurs organizowala szkola rodzenia do ktorej chodziłam STUDIO ŚWIADOMYCH NARODZIN, tzn. nie położna oczywiście, a współpracująca z nią firma, teraz w sobote mamy druga część, zorientuję się kiedy planują kolejny kurs. Co do sukienek;-) ja mam świrka na punkcie ciuchów z zary, sa pierońsko drogie, ale jesli chodzi o roczki to ja wolę odkładać z zakupów spozywczych reszte przez kilka m-cy, ale taką wymarzona zakupic:-D, a tam taka mam turkusową/miętową, prócz tego oczywiście jak jest czas przecen to tam szaleję. Fajne okazje można też w TK Maxx w Czeladzkim M1 dopaść. Na allegro nie mam konta, zawsze mam obawy ze zbankrutowałabym ;-)

mam oczywiscie na mysli zare kids, na punkcie ich ciuchow "dorosłych" juz takiego świrka nie mam
 
Ostatnia edycja:
Boliwia tak jak dziewczyny piszą sok jabłkowy jak najwięcej i starte jabłuszko, chyba, że umie sama pogryźć to w kawałeczkach

U nas 2 razy chyba zdarzyła sie sytuacja, że Adi się zakrztusił, ale jakoś spokojnie do tego podeszłam, więc nie czuje potrzeby robienia kursu, dość pewnie sie czuję, moze to zgubne, ale skoro sobie poradziłam to chyba jest ok :)

Mitaginko patrzyłąaś na allegro czy coś ciekawego jest?
 
bry :-)
tez macie taka piekna pogode jak u nas? rewelacja :-) szkoda tylko ze slonce swieci w oczy a mlody strasznie tego nie lubi...czapka z duzym daszkiem daje rade niestety ma ja na glowie tak dlugo dopoki o niej nie pamieta :-D
co do przewijania to u nas tez wiercik ale pilot lub telefon daja rade ;-)
Mitaginka ja tez pomyslalam ze ta kieca to dla Tysi :-p a dla niej juz masz?
no wlasnie roczki juz sie zaczely nie? ale zlecialo...z tego co pamietam to dzis Gabi Cucumber ma roczek - wszystkiego naj :tak:
Joanna u nas w TKMax dla dziewczynek sa rewelacyjne rzeczy dla chlopcow tez ale mniej...ja najbardziej lubie Monsoon drogie rzeczy ale czasami sie cos upoluje :-)
 
w piaskownicy:
100_1704.jpg
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry