reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hej
Owca, Mitaginka,Boliwia-łączę się z Wami w bólu. Już o tym pisałam ale u nas już były przespane noce, wszystko zmieniło się jak wróciłam do pracy:-( Raz jest lepiej a raz gorzej, wczoraj chyba ząbki pokonywały jakiś etap-dosłownie prześwitują przez skórę. Dzisiaj było całkiem przyzwoicie Amelka obudziła się 2 razy o 0.30 i 0 3.30, spała naprawdę spokojnie.
Chciałam się pochwalić że potrafimy już robić papa, kosi kosi i mniam mniam(klepanie po brzuszku) czasami jej się myli i śmiesznie wychodzi:-)
Karmienie publiczne temat rzeka, ja nie miałam problemu jeśli chodzi o karmienie przy rodzinie, chociaż przy teściu czasami się krępowałam i bywało że wychodziłam do innego pokoju. Jakoś miałam problemu ze znajomymi i moją rodzina. Poza domem jakoś nie karmiłam bo spacery miałam tak ustawione że nie było potrzeby. Raz karmiłam w przychodni ale trochę dziwne to było bo wszyscy tatusiowie się gapili. Macie rację z takim starszym dzieckiem to trochę inaczej myślę że ludzie inaczej do tego podchodzą niż do karmienia niemowląt.
Baby-z całego serca życzę Ci powodzenia jeśli chodzi o karmienie dwójki. Myślę że gdyby to było niewskazane to jakoś pokarm by zanikał u kobiet w ciąży, skoro jest tzn że biologia na to pozwala:-)
 
reklama
baby jestem w szoku że tak można karmić :szok: też nigdy o czymś takim nie słyszałam, nie mówiąc już o tym że sobie tego nie wyobrażam. Podziwiam Cię już za sam pomysł ;-)

Dziewczyny a wiecie co dzisiaj z eywe?
 
[h=6]byłam u teściowej, przewijam małą i teściowa się pyta co z pieluchą zrobić mówię wywalić a teściowa na pewno? taka ladna ( miała pampersa te pieluchomajtki- różowe z jakąś postacią z bajki) i jeszcze z kuchni wołała czy na peweno wywalić. hahaha[/h]
 
Iryska jestem tego samego zdania :) natura wie co robi :)

co do Eywy to nie wiem nic na razie, patrzyłam na FB ale nowych wieści brak
 
ja nigdy nie miałam problemów, żeby karmić publicznie; karmiłam kilkakrotnie w CH, parku i nawet przykucałam gdzieś na krawężniku jak na spacerze było bardzo źle- pewnie część z Was pamięta :-D
Teraz daję cyca rano przed wyjściem do pracy (ale nie musiałabym), po powrocie, po kąpieli i w nocy (bo się domaga), a że je juz ładnie inne rzeczy, to teraz w miejscach publicznych nie musiałabym już dawać cyca...

Co do eywy i Natki- cały czas robią jakieś badania.
 
Witam
My walczymy z odparzeniami...ostatnio bardzo ma...a dbam o higiene, nie chodzi z pielucha pol dnia(a znam takich)...probowalam sudocrem-gorzej, linomag-pomaga ale za pare godzin znow ma, maka ziemniaczana jak linomag...mam Masc Maltan-na brodawki ,myslicie ze moge wyprobowac na dupcie i jaderka? bo nawet tam odparzyl, pod siusiakiem..

polecam TORMENTIOL stosuję jak są większe odparzenia i u nas sprawdza się w 100% bardzo brudzi ale jest skuteczny.

U nas Natalka zaczyna życie aktywne, w końcu, pomogły rehabilitacje i nasze ćwiczenia w domku, turla się już bardzo sprawnie i zaczyna pełzac tak śmiesznie jakby pływała no i ładnie siedzi co nieco się gibiąc :-p ale to juz o niebo lepiej niż w styczniu. Za tydzień do Wawy jedziemy na kontrolę uszków Trzymajcie Kciuki za Natalkę żeby dzielnie wszystko zniosła... aaa dziś kończe 18 lat :-p + kilka lat doświadczenia hehehehe .... życze miłego wieczorka papa
 
normatywna- 100 lat

mam już dość a jeszcze się noc nie zaczęła :-( od 20 walczyłam z Asią o spanie. tj zasnęła o 20 po 5 minutach pobudka i zabawa do 21 o 21 zasnęła na 5 min o 22 chciałam ją położyc to ryk i ucieczki z łóżka w końcu z płaczu chyba zasnęła oj dawno tak nie płakała. no śpi już 10 min mam nadzieje że już koniec pobudek
 
hej :)

baby
, to z babcia.. jest ohydne, obrzydliwe brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!.. zglosilabym to nawet gdzies, no wrrrrrrrrrr... a tez slyszalam. koszmar, jak cos takiego moze do glowy przyjsc?!

i jak karmilam to nigdy nie mialam problemu, o dziwo najtrudniej bylo mi chyba przy moich znajomych, znamy sie juz ile, kilkanascie lat, ale bardziej sie zakrywalam przy nich niz przy obcych ;) ale to tez tylko na poczatku, potem juz luz. mam takie zdanie jak nati, jak sie komus nie podoba to niech nie patrzy. a zwykle spotykalam sie z bardzo milymi reakcjami, usmiechy, komentarze w stylu 'piekny widok' albo 'slodkie malenstwo'.

Natka ma miec dzis eeg, wyniki dzis lub jutro.. trzymajmy kciuki nadal :) na razie wszystko w porzadku.
 
No to trzymamy kciuki za Natalkę!!!

aenye Ty wyprawiałaś urodziny chłopakom w "bawialni" (u nas to się "bajlandia" nazywa ;-)) Ile płaciłaś?? Bo u mnie jest 19zł od dziecka na 1,5h (w tym jest nakryty stół, soczek dla każdego i 1h gratis dla solenizanta)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aenye ja tez sie spotykałam tylko z pozytywnymi reakcjami :) uśmiechy, "słodkie maleństwo", "piękny widok" itp :)

Nati a coż to się z Asią dzieje? zawsze taka grzeczna a teraz jakiś diabełek mały:-p

coś mi przeskoczyło w miednicy z tyłu (tak przynajmniej mi sie wydaje) po lewej stronie i ledwo się ruszam od wczoraj, nie mogłam się przekręcac na łóżku...
 
Do góry