reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam się i ja :-)
Och, jak ja się cieszę, że nie tylko moje dziecko jest takie niegrzeczne :-D Tzn. grzeczne to one są, tylko świat je ciekawi, więc chyba nic na to nie poradzimy.

jola, moja robi podobnie. Jak mówię "idę do Ciebie", to też ucieka. A najśmieszniejsze jest to, że jak robi coś zakazanego, to kiwa sobie głową "nie", ale i tak to robi. Skubańce małe wszystko rozumieją, tylko nie zawsze chcą słuchać.

iryska ja wysadzam i uważam, że Mała doskonale rozumie do czego służy nocnik. Nie zliczę, ile razy w ciągu dnia ją sadzam, ale za każdym razem sika. Tzn, nie co chwilę, bez przesady, ale teraz juz niej więcej wiem, kiedy ona chce siusiu, to pilnuję i staram się ją sadzać. Mam nadzieję, że dzięki temu już wkrótce pozbędziemy się pampersów chociażby w domu. Jakoś nie lubię, jak 3-latkom jeszcze pieluchy się zakłada. Oczywiście wiadomo, że sama teraz nie zawoła, ale mam nadzieję, że po roku już tak.

A u nas nudy :-(Mąż w pracy, całe dnie siedzimy same, już na głowę powoli dostaję :-(Przed chwilą wróciłyśmy od teściów, a Oliwka teraz kima na dworze.
Miłego weekendu :)
 
reklama
Witajcie babolki

Melduje się weekendowo, jutro i pojutrze do pracy wiec nie wiem czy uda mi się zaglądnąć.

baby nie martw się na zapas, wszystko się może zdarzyć. Może ci się traci mały spioszeki a i Adi do tego czasu zacznie ładnie sypiac. Czy ty niż Adiego odpieluchowalas?????? Jeśli tak to gratki

Boliwia no pewnie ze rozumieją gagatki ale lepiej udawac niewiniatko:)
 
witam słonecznie
Piękna pogoda dzisiaj:-) Ogólnie jakoś tak optymistycznie dzisiaj,za mną wizyta u kosmetyczki stópki przygotowane do wiosny;-) Siostra zabrała młodą na spacer a więc trochę odpoczęłam. Noc średnio ciężka, Amelka obudziła się 2 razy na cycka i niezliczoną ilość razy ot tak żeby popłakać i przytulić się do mamy. Chyba zaczął się u niej ten mamowy okres klei się do mojej nogi i najchętniej raczkowałaby za mną wszędzie.

Tak czytam sporo z Was wysadza już na nocnik? Hmm to ma sens tak wcześnie? ja żyłam w przekonaniu że między 1.5 a 2 rokiem życia dziecko zaczyna rozumieć o co chodzi z siusianiem na nocnik.

jesli chodzi o Adiego to coraz częście sam biegnie do łazienki po nocnik i przynosi mi, ja go wtedy wysadzam i od razu sika, więc wiedzę, ze to naprawdę ma sens :-)

Jolu jeszcze nie odpieluchowaliśmy się ale wysadzamy sie dość często, no i tak jak wyżej napisałam, sam często przynosi nocnik i wtedy od razu sika więc jesteśmy na dobrej drodze, póki co jak sie dobrze bawi i jest zajęty to o tym nie pamięta, więc jeszcze nie czas ale po roczku zobaczymy :-)

Boliwia dzieciaczki świetnie rozumieją ale nas sprawdzają ile mogą sobie pozwolić hehehhe :tak:
 
czytam codziennie, zle pisać nie mam co ;-)
byliśmy dzisiaj w CH, kupiliśmy Tysi wózek- spacerówkę X-landera, bo nasz wózek Tako musimy reklamować. Popękały nam koła :wściekła/y: badziew, że hej! Tysia jeździła po CH w nowym wózeczku i muszę przyznać, że nawet wytrzymała w nim z pół godziny bez marudzenia, więc jak dla mnie super :-)
a poza tym to objadłam się dzisiaj koszmarnie: Burger King, sałatka kebabowa, naleśniki ;-)
 
Jestem w szoku, u nas Tako świetnie się sprawdza i nie zamienię go na nic innego, żadnych parasolek nie chcę bo to porażka, brzydkie i w ogóle do d**y co prawda będziemy musieli pewnie kupić na podróże samolotem, bo jak polece z Adim w maju to nie będe go dzwigać, a ciężkiego wózka tachać nie będę ale to tylko na takie sytuacje a tak to bedzie schowany, nie mogę na nie patrzeć :baffled:

no ale fajnie, że nowy wózek sie Tysi podoba :) a obżarstwo od czasu do czasu jest ok :-p;-)

oglądaliśmy x-faktor i jestem pod wrazeniem niektórych głosów, są niesamowici :)
 
baby no to super z tym nocnikiem, mi mojego dwulatka ciężko przekonać a Liwii nawet jeszcze nie próbuje bo wiem ze jeszcze nie kontroluje swoich potrzeb.
mitaginko serca nie masz...ja na diecie.

Moja Liwia padła dziś bez wieczornej butli wiec czekam na pobudkę.
 
Asia spała 12 godz co do minuty :szok: oczywiście z kilkoma pobudkami na cyca.
ja tez nie znosze parasolek ale w samochodzie mam aby w sklepach był i czasami na jakis spacer pojechać dalej i tyle.

dzisiaj do teścia na imieniny wrrrrrrr
 
Jolu dlatego lepiej zacząć wcześniej wysadzać, bo łatwiej się dziecko oswaja :) ja żałuję, że dopiero w listopadzie zaczęłam małego wysadzać, bo początki były trudne, ale teraz sam chętnie siada :) a od koleżanek wiem, że im później tym trudniej dziecko utrzymać na nocniku, więc jeśli Liwia się da to może wysadzaj czasami, głównie po spaniu, żeby się oswoiła :) zdecydowanie polecam

my dzisiaj spaliśmy do 7:30 dłużej Adi nam nie pozwolił ;-)
 
reklama
Do góry