reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

kozica, zabij, ale nie pamietam ile od dziecka.. chyba 25zl??? u mnie wyszlo 530zl, ale mialam prawie 20 dzieci + tort dodatkowo zamawialam tam, zeby nie bylo juz zachodu z zamawianiem. ale u mnie 2h i tez godzina dla solenizanta jest.

baby,
uu wspolczuje :/ mialam takie bole pod koniec :/

a chcialam sie pochwalic jeszcze, ze wczoraj Felek spal cala noc bez jedzenia, a dzis tylko 1 butla :D
 
reklama
hej..
aenye no Gratki dla Felka...kiedy doczekam przespanej nocy...
nati tesciowa dobra...ale sie usmialam..bylo jej na pamiatke zostawic jak jej sie tak podobaly..:)
normatywna Wszystkiego Najlepszego!!!
ten TORMENTIOL co tez opryszczke sie smaruje??koloru brazowego??
sorki ale nie slyszalam i dlatego dopytuje...ja go uzywam ale na opryszczki na ustach bo to u mnie to normalka

U nas noc lepsza...tzn 4 pobudki::)
Ale wiecie co...jak placze i wezmie go M, to przytuli i spi dalej..ale jak ja wstane do niego i go wezme to taka histeria ze nie wiem..(bo nie dostaje cyca odrazu)..i musze mu dac bo tak placze ze az sie zanosi...
 
hej
U nas niby jedna pobudka ale dość długa, obudziła się o 2.30 i do 3.30 siedziała i kwiliła. Biedna. Ja jakoś mam matczyną nadludzką energię sama nie wiem jak ja bez przespanych łącznie chociażby 5 godzin funkcjonuje. Czasami uda mi się zdrzemnąć z mała w ciągu dnia, śmieję się że od 10 miesięcy chodzę z prawie rozładowaną baterią, każda chwila z głową na poduszce to takie doładowanie o jedną kreskę:-) Gdyby tak chociaż na zapas udało się podładować:-) Jedna przespana noc ...ach

Byłam dzisiaj z moja młodą u siebie w pracy na chwilę, z wielkim uśmiechem witała wszystkie ciotki.
Piękne słoneczko dzisiaj:-)
 
Baby- Asia generalnie jest grzeczna tylko czasami marudzi albo ja marudze może bo zmęczona ostatnio jestem:-(
i w końcu rozumie słowo "nie wolno" tj rozumiała dawno ale teraz je nawet respektuje w końcu kable i gniazdka elektryczne nie straszne, co prawda jeszcze czasami sprawdza czy na pewno wiem co mówię ale cofa rękę
 
rrrrrrrrrr co za dziecko!!!!!!!! drzwi od łazienki trzeba mocno trzasnąć żeby się zamknęły, no więc były tylko przymknięte i Asia sobie pewnie otworzyła. ide do łazienki chce usiąść na kibelku i coś mi nie pasuje a tam cała rolka papieru. A może to wybitna inteligencja?? widzi że wywalam papier to i ona chciała?? hahahaha
 
Nati u nas też Adi się nauczył, że czegoś nie wolno i czasem tylko nas trochę wypróbowuje i tak leciutko próbuje dotknać tego co mu nie wolno:-p ale ogólnie słucha :) a co do papieru to chyba dobrze, że wrzuciała do środka a nie ze środka wyciągała coś na zewnątrz :-D hahahhaha
 
moj wrzuca i wyciaga rozne rzeczy, no szlag mnie trafia za kazdym razem, jak drzwi niedomkniete do kibla. ale ciezko upilnowac towarzystwo. wrrrrrrrrrrrr
 
Lazienka chyba ogólnie jest ulubionym miejscem zabaw, wkoncu jest tam tyle rzeczy zakazanych:)
Co do zakazów to Liwia doskonale rozumie ze nie wolno.co wcale nie oznacza ze słucha. Czasem dopiero jak powiem 'ide do ciebie' to ucieka.

Aenye gratki dla Felutka, calutka noc to jest coś, sama nie tak.xawno doswiadczylam:D
 
U nas, żeby dojść do łazienki Adi musi pokonać dwoje drzwi, a jedne zawsze są zamknięte więc z tym jest na szczęście spokój :) zresztą przyzwyczajony jest do chodzenia ze mną do łazienki, bo mnie czesto na krok nie opuszcza :-Dno i oczywiście zawsze idzie ze mną opróżnić nocniczek po sikaniu, patrzy wtedy tylko jak wylewam, płuczę i spuszczam wodę i razem wychodzimy, do zabawy to go tylko ciągnie suszarka :-p

ja jeszcze nie przespałam całej nocy, więc zapomniałam co to znaczy :-D jak pojawi sie drugie to juz chyba w ogóle nie będe wiedziała co to jest hahahha

mój ból w miednicy powoli ustępuje, wczoraj sie rozruszałam, rozchodziłam to i jest super :) wstaliśmy i czuję się jak nowonarodzona, lekko jeszcze pobolewa, ale to juz nic w porównaniu z wczoraj i przedwczoraj :tak:

idę wreszcie śniadanie zjeść, bo jeszcze nie zjadłam:sorry2: ale dopiero pół godziny temu wstaliśmy z łóżka :-) czyli o 9
 
reklama
witam słonecznie
Piękna pogoda dzisiaj:-) Ogólnie jakoś tak optymistycznie dzisiaj,za mną wizyta u kosmetyczki stópki przygotowane do wiosny;-) Siostra zabrała młodą na spacer a więc trochę odpoczęłam. Noc średnio ciężka, Amelka obudziła się 2 razy na cycka i niezliczoną ilość razy ot tak żeby popłakać i przytulić się do mamy. Chyba zaczął się u niej ten mamowy okres klei się do mojej nogi i najchętniej raczkowałaby za mną wszędzie.

Tak czytam sporo z Was wysadza już na nocnik? Hmm to ma sens tak wcześnie? ja żyłam w przekonaniu że między 1.5 a 2 rokiem życia dziecko zaczyna rozumieć o co chodzi z siusianiem na nocnik.
 
Do góry