reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam z rana !

Chwalę się FILIP POSTAWIŁ PIERWSZE KROKI :-):-):-):-):-):-):-)
Ale, jestem szczęśliwa że ja pierwsza to widziałam, byłam sama, M. był pracy. Trzymał sie stolika i nagle puścił się i TUP, TUP :-D I jeszcze wyszedł wyszedł Filipkowi 10 ząbek :-D

Zaraz pędzę po zakupy, mamy dzisiaj gość, znajomi przyjeżdżają z Torunia na 2 dni :-D Filipek bedzie miał kumpla 2 letniego Franka ! Więc będzie wesoło.
Lecę, paaaaaaaaaaa
 
reklama
Mercedess, gratulacje :))

mitaginko,
wspolczuje. moj mnie zebem nie gryzl, tylko tak wlasnie drapal jakby. no nie wiem, jak to inaczej opisac ;) po prostu czulam jakby mnie ktos tak jedna igielka rysowal po sutku, bo on bardzo ostry ten zabek mial z poczatku, wlasciwie nadal ma. okropne uczucie i bardzo sie cieszylam, ze to karmienie bylo juz bardziej dla sentymentu, niz dla jego najadania sie.

kupilam w aptece wczoraj krem, ktory mam nadzieje pomoze mojemu dziecku pozbyc sie tych okropnych krostek wokol ust. raz ma wiecej, raz mniej, chociaz ciagle bepanthenem smaruje. nawet znowu podejrzewalam mleko, ale ostatnio dwa razy dalam po 4 miarki zwyklego mm i powiem wam - nie bylo sraczki, ani krostek nowych :) wiec to chyba jednak naprawde nie mleko.
w kazdym razie, moze ktorejs sie przyda - peri oral z biodermy, koszt ok 45zl, ale to na zapalenie skory wokol ust, charakteryzujacej sie wysuszona skora z wypryskami, przez podraznienie amylaza ze sliny (specjalnie dla sliniacych sie niemowlat). moj ma dosc kwasna ta sline, ma taki dosc ostry zapach nawet, wiec chyba to to. oby, i oby zeszlo.

dzieki za zyczenia milego wieczorka :) bylo super! regalu nie kupilismy, no ceny nas powalily, zwykle regaly sosnowe (bo takich szukalismy) to koszt ok 800-900zl :szok: i jeszcze czas oczekiwania ok 6 tyg.. masakra. a z allegro mi sie wydawaly drogie, bo ok 230 + przes :p wiec chyba wezmiemy z allegro, albo z w ogole plyty jakiejs, bo w sumie i tak bedzie stal czesciowo za drzwiami ukryty.
a film polecam - dziewczyna z tatuazem - jestem pod ogromnym wrazeniem!!! fantastyczny, no i zabujalam sie w glownej bohaterce ;) sliiiiiiiiiiiczna jest!..
 
Hej babeczki

Widze ze niektóre jeszcze karmią...podziwiam:tak:
Ja siedze w niecie i ogladam recenzje telefonów, skonczyl mi sie abonament i mam nowy telefon do wzięcia, wacham sie między nokią N8 a lumią800 moze któraś osiada jeden z nich i wyrazi opinię????
Z góry dziękuje
 
boliwia sto lat dla Oliwki! A co do zasypiania Tysi...zasypia przy cycu albo na rekach, niestety...

mercedess gratki ząbka i kroczków

jola, nati ja i lubię karmić, i trochę nie mam wyjścia, bo Tysiula chce cyca i koniec ;-);-) i to nie jako jedzenie, tylko smoczek
 
dziewczynki wylądowałam ::-) Adi zniósł lot całkiem dobrze tylko na końcu troche marudził ale i tak super :-)
zimno tu brrr ;-) no nic uciekam do spania bo padnieta jestem a jutro zaczynamy maraton od samego rana :-p

Jola ja po prostu uwielbiam karmić :) ciężko byłoby mi gdyby Adi sie sam odstawił albo gdybym ja musiała zrezygnować...

Aenye ceny powalające:szok:
 
Baby-super że lot udany, a ty nie urządzaj maratonu tylko odpoczywaj trochę. a ciągle zapominam się spytac jak teściowa i ogólnie rodzinka reaguje na ciąże??

ugotowałam dzisiaj na kolacje kaszkę na mleku w woreczku. zrobiła już kupę i generalnie chyba ok, tylko dużo zjadła (400ml) i nadal nie śpi.
 
Witam wieczorkiem i tak tylko w skrócie:

Aenye
a sprawdzałaś w ikei? Albo jak chcesz zwykłą sklejkę, to może tutaj: Regały w JYSK
Ja mam na książki ten zwykły za 89 zł już 3 czy 4 lata i jest ok. Głupio płacić tyle kasy za coś, czego i tak nie będzie widać. Chyba, że Wam nie szkoda ;-)

Baby
no właśnie, dbaj o siebie!

Ja też uwielbiam karmić :-) Na co dzień nic mnie nie boli, ale czasami MAła mnie przez przypadek ugryzie, to wtedy leżę i kwiczę ;-)Ale ogólnie widzę, że dla niektórych ( nie mam na myśli nikogo z bb, żeby nie było) karmienie 9 mies. dziecka jest już dziwne. Jak gdzieś jestem i z racji tego,że nie jem, to muszę mówić, że dieta, bo karmię, itp., to zaraz pytają ile Oliwka ma i czemu tak długo. Że najwyżej rok i nie powinno się karmić. To co dopiero będzie, jak Oliwka będzie miała 1,5 roku i nadal będzie na cycu?! Ale ogólnie nie przejmuję się tym, bo wiem, że daję mojemu dziecku to, co najcenniejsze i to jest dla mnie najważniejsze.
 
reklama
Boliwia- pamiętam jak rok temu ciągle mówiono o koleżance mojej siostry " A wiesz Alicja jeszcze karmi" " Ona ciągle karmi, wygląda jak trup taka chuda a karmi" mały rok temu w lutym skończył rok, przestała karmić w lipcu. ( no te bene tego samego wieczoru wyszła pierwszy raz sama bez dziecka na piwo z moją siostrą :) i spotkały tam mojej siostry szwagierkę co ma córeczkę w wieku naszych maleństw :-D) więc właściwie już jest ten czas kiedy Ali gadali a mi jeszcze nie i mam nadzieję że to nie nastąpi :-) ale ja nie jestem chuda :-D:-D:-D

uwaga uwaga Asia obudziła się a właściwie została obudzona ( jakies pijaki pod drzwiami były i pies szczekał) o 3 i nie chciała cyca troche sie rozbudziła i zasnęla dopiero o 3.30 ale do 3 bez pobudek no szok. ciekawe czy to po kaszce na mleku czy przypadek. czy to dotlenienie bo wyszła na spacer z teściową i około 17.30 dopiero wróciły. no zobaczymy jak to po kaszce to mam sposób na przespane noce :-)
 
Do góry