reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Baby Tobie to ja niemal zazdroszczę że już niedługo znowu będziesz czuła ruchy maluszka :-D
a trochę mnie przeraża to, że sama mogłabym mieć dwa tak małe brzdące ;-)

Powoli próbuję obczajać fb - bo ja facebookowo raczkuję dopiero - nawet jeszcze nie wiem jak znaleźć naszą grupę tam...
 
reklama
Filipek ogolnie nie jest zbyt wielkim przytulakiem i wszystko chce sam i sam, potrafi sie sam zajac przez godzine ogladajac ksiazeczke. Dzisiejsza noc dala mi do myslenia i wybralam sie jeszcze raz do lekarza. Pani doktor po raz kolejny powiedziala mi...przeniesc do jego pokoju i zostawic nawet jak sie obudzi i bedzie krzyczal. Stwierdzila, ze to jest pewnego rodzaju uzaleznienie, po trzech nocach powinien przesypiac 10 godzin. I wiecie co chyba sprobuje...nie wiem czy dam rade, ale w sytuacji tak jak to wyglada teraz tez dluzej nie wytrzymam spiac po 4 godziny na dobe. Co Wy o tym sadzicie?
 
moja mala mysza pomogla mi dzisiaj w pozbyciu sie komorki wrzucajac ja do....kibelka. Sama jestem sobie winna powinnam mu jej nie dawac i lepiej uwazac ;-)
 
Kasia&Filip dla mnie te metody są strasznie barbażyńskie, już zresztą wiele razy o tym pisałam... wiele badań wskazuje na to,że dziecko zostawione samo owszem przestaje płakać ale dlatego, że zaczyna rozumieć, że płacz i tak nic nie da, że został sam i musi sobie sam radzić, takie dzieci w przyszłości są zamkniete w sobie, trudno nawiązują kontakty z ludźmi... ale oczywiście decyzja nalezy do Was, to po prostu moje zdanie
wiem, że kwestia jest trudna, ale może spróbuj to skonsultować z innym lekarzem...

Jola poprzednio miałam dużo gorsze, więc teraz i tak jest spoko :)

Bachucha co do drugiego małego no chciałam to mam :-D
 
ja jak Baby, dla mnie i dla m to są za bardzo drastyczne metody.
Baby- ale Ty dawno temu stosowałaś chyba metody tracy co??
 
o nie, napsialam calego posta i mi zjadlo@
jeszcze raz

czesc kochane dziewczeta.,

pamietacie mnie jeszcze?:)
po pierwsze primo
baby ogrome gratulacje, ciesze sie Twoim szczesciem. wiem ze czasem ceizko, bo chetnie by sie pospało i poleniuchowalo, ale przy tak malej roznicy wieku dzieciaki super sie bawia i szybko przestają byc klopotliwi.
mitaginka paczki paczki paczki":) stare dzieje

nati czytalam ze Asiunia pozera wszystko co jej wpadnie w lapki:) super:)

u mnie jazda na maxa. czasu wolnego brak. ale teraz mam angine i tydzien L4 wiec nie zapomnialam o was i korzystam z okazji:)

pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidizusie
 
baby ja rowniez nie uznaje/uznawalam takich metod wychowania, ale...tonacy brzytwy sie chwyta. Nie chodzi tylko o mnie, ale takze o F. on rowniez jest zmeczony, dzisiaj wstal z zapuchnietymi oczkami. W kazdym razie naradzilismy sie z mezem i postanowilismy sprobowac, a co z tego wyjdzie zobaczymy, moze okazac sie, ze po 10 min placzu malego poddamy sie. jezeli sa chetni, bede zdawac relacje z "nauki przesypiania nocki".
Baby gratuluje kruszynki w brzuszku :)
 
reklama
Witam sie i ja!
Kozica Mala głównie na moim mleku byla przez ostatnie dni. Zresztą tak jest zawsze jak jej cos jest. Chociaż nie wiem co to było, przechodzi na szczescie. Stawiam jednak nba zabki.
Baby współczuję mdłości. Trzymaj sie biedulo.
 
Do góry