reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Eywa, normatywna – widzę że Natalki dały wczoraj mamie odpocząć – zrelaksowana mam to szczęśliwa mama!! Oby tak częściej



aenye – super weekend!! Dobrze że młodym zaszczepiasz pomoc innym – czym skorupka za młodu :-) Zdrówka dla chłopaków życzę



baby – to miło się szalało.. taaaaa



Ja pierwszy dzień w pracy po 2-tygodniowym wolnym. Masakra.. organizowałam się 2 godziny i zmieniałam biurko bo wróciła laska której miejsce zajęłam (nie było jej 9 miesięcy) i nie musiałam biurka zwalniać (moje miejsce sprzed ciąży zajęte) ale jakoś tak moralniak się włączył.. akurat to taka laska co ją lubię. Siedzę teraz plecami do szefowej i widzi co na kompie robię więc bb nie odpalam :-). Dzieci odebrane, żłobek podrożał a w Mini szafce był soczek, miś Lubiś i zabawka sorter – to w ramach prezentu od gwiazdora. Miło nie powiem.. Mila szczęśliwa i dostałam zdjęcia ze żłobkowej sesji – wkleję zdjęcie zdjęcia jednego bo gwiazda piknie wyszła :-)

Młody zrzędzi.. ma przerwę bo oglądał bajki i do 18:30 przerwa bo potem włącza kompa i pozwolę mu poszaleć z godzinę dla mega spokoju – o ja wyrodna matka.. na dowód wyrodności dodam że Mila pełza po chacie z kablem od aparatu..
 
reklama
Witajcie :-)
Zbieram się już od jakiegoś czasu, żeby tu napisać, ale im dziecko starsze, tym czasu coraz mniej ;-)A tak poważnie, to Oliwka mi ostatnio kiepsko sypia w dzień. 7 ząbek szykuje się do wyjścia, więc pewnie temu. Zresztą katar nadal trzyma ją od Sylwestra, więc biedulka nie chce jeść, nie może spać, tak mi jej żal. Niby nie kaszle, nie ma gorączki, więc do lekarza nie idę. A ile trwa średnio katar u niemowląt? Może aż tak długo. Wiem, że to przeziębienie, bo nas też przecież pozarażała. Ale nigdzie się z nią nie ruszam- tzn. na dwór wychodzi, ale np. do ch już się boję, bo jest osłabiona, więc nie chcę, żeby czegoś jeszcze mi nie złapała.
W kwestii chwalenia się- moje dziecko umie robić papa :-DMacha tak słodko, że mnie kompletnie rozczula :tak:Poza tym wstaje wszędzie, gdzie się da, a nawet próbuje chodzić przy łóżeczku czy tapczanie:-)Matko, jak ten czas leci :-DNiestety w związku z tym, polała się pierwsza krewka. Wyszłam do kuchni, a ona oparła się na kostce edukacyjnej i próbowała wstać. Ta jej się wysmyknęła na panelach i Mała przecięła sobie dziąsełko.

Boszszsz, jak mi się chciało płakać :sorry:
Nie wiem, co by tu jeszcze napisać.

Aneczkaaa, jutro powinno być Ci łatwiej w pracy :tak:Współczuję szefowej za plecami :no:
Baby, super, że z Adim już ok. My też szaleliśmy w weekend :zawstydzona/y:W końcu pełnia księżyca jest :-D
Mitaginko, fajnie, że wyszliście gdzieś razem:-) Jak mi tego brakuje. M. ciągle pracuje, dziecko mamy z reguły grzeczne, więc mogła by wyjść gdzieś z nami, ale z racji diety nie za bardzo mi pasuje wąchanie zapachów w lokalach.

Więcej niestety nie pamiętam.
Miłego wieczoru dla wszystkich :-)
Mam pytanie do mam cycujących- ile razy na dobę średnio jedzą Wasze dzieci? Moja kiedyś jadła co chwilę, a teraz 4 razy w ciągu dnia plus w nocyi nie wiem czy to dobrze czy za mało?
 
Boliwia – moja Mila w dzień nie chce cyca.. a jak jej dam to pociągnie 2 razy a potem wypluwa i jednym paluszkiem bawi się sutem.. woli treściwsze jedzonko..



po pierwszym dniu w żłobku moje dziecko nie doczekało kapieli.. Dawałam jej pić a ona odlatywała o 19 :szok:Szybko ją przebrałam, dałam mleko chciałam przytulić to mnie odpychała więc zasadziłam do łóżeczka, zarzuciła cielsko na bok i śpi.. 5 raz w życiu nie kąpana. Małżon ją rano opłucze.. w ramach pocieszenia zakupiłam kolejne rzeczy kitty:


Boliwia – moja Mila w dzień nie chce cyca.. a jak jej dam to pociągnie 2 razy a potem wypluwa i jednym paluszkiem bawi się sutem.. woli treściwsze jedzonko..


po pierwszym dniu w żłobku moje dziecko nie doczekało kapieli Dawałam jej pić a ona odlatywała o 19 Szybko ją przebrałam, dałam mleko chciałam przytulić to mnie odpychała więc zasadziłam do łóżeczka, zarzuciła cielsko na bok i śpi.. 5 raz w życiu nie kąpana. Małżon ją rano opłucze.. w ramach pocieszenia zakupiłam kolejne rzeczy kitty w powalającej cenie:


7 BLUZEK+SPODNIE 68-74 H&M HELLO KITTY (2033765539) - Aukcje internetowe Allegro
 
nasza noc porażka jeszcze większa niż ostatnie :crazy:
pobudki standardowo co 1,5h a od 24:00 do 3:00 dosłownie co 5 minut, ledwo przysypialismy i znów... nie wiem, nie mam pomysłu, ale męczy to bardzo...

boliwia moja Tysia je cyca rano, po moim powrocie z pracy (około 17) i po kapieli przed 20:00, no i z 20 razy w nocy
 
Mitaginka, współczuję :-(To chyba jeszcze gorzej niż u nas. I pomyśleć, że obie panny jako jedne z pierwszych kwietniakow przesypiały całe noce. Dziwne to wszystko. Chociaż u nas 3 ostatnie noce były ciut lepsze. Oby tak już zostało. Ja chodzę padnięta po takiej nocy, a co dopiero Ty, jak pracujesz...
 
Aneczkaaa, jak u nas zaczynały się problemy z nockami, a Mała szalała też w dzień, to dałam raz nurofen, ale to nic nie dało. Zresztą to widać, że jej nic nie boli. Mnie Oliwa ewidentnie traktuje jako smoczka :eek:
 
biedne jesteście.. mnie czasami w nocy mega nerwy biorą (delikatnie pisząc) jak mała się budzi i chce bawić.. dzisiaj w nocy o dziwo "zapomniała" o pobudce tylko targała cyca
 
oj wiem Mitaginka co czujesz... a pocieszyć cie?;) może być gorzej hehehe bo nie dość,ze budzi się tak samo to bez cycka truuuudno uspic, mimo smoczka;)) wiem wiem, nie śmieszy Cie to, sama mam dziś kryzys , załamanie i cokowliek nazywajcie jak chcecie, tzn robie sobię terapię pozytywnego myślenia...mam zdrowe, cudne dziecko, szczęśliwą rodzinę...wcale oczy nie zamykają mi się same cały dzień, niedługo się wyśpię!
 
reklama
Boliwia- Asia je cycka właściwie tylko do spania i tu w zależności ile spi w cigu dnia i gdzie jesteśmy ( bo np na w wózku na spacerze tez zaśnie) więc min 3 max 4 razy ( czyli 6 po obudzeniu się, ok 9 przed zasnięciem, ok 16 przed zaśnięciem o na noc, czasami ta 9 wylatuje) w nocy różnie dzisiaj całe 2 razy :-), są noce kiedy jestem smoczkiem to częściej ale i tak nigdy wiecej niż 4-5 razy w nocy.

generalnie lepiej śpi na brzuszku więc może spróbujcie??

no więc jestem dzisiaj super wyspana, obiad mam, posprzątane super od wczoraj bo wywalałam choinkę to przy okazji były porządki. dziecko się grzecznie bawi. no żyć nie umierać.
 
Do góry