reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginko weź ciepłą kąpiel i się wyśpij! Jak będziesz wypoczęta to wszystko będzie wyglądało inaczej :tak:, przeczekaj! A tą drugą dzidzią to się nie przejmuj, jeszcze zobaczysz w przyszłości jak oni będą za nią może ganiali jak nauczy się chodzić bo będzie żywym dzieckiem a Twoja Tysia może być bardzo spokojna i grzeczna ;-). Tak jest u nas z Kubą! Teraz mi wszyscy zazdroszczą jakie mam grzeczne dziecko :-pMnie też takie sytuacje wkurzały, normalnie czekałam żeby jakieś dziecko w wózku się "rozwyło" żeby zobaczyć tą panikę w oczach mamy :-pbo zastanawiałam się czy to ja taka mało domyślna , zła matka jestem czy to może tak normalnie jest. No i tak jest normalnie, że mama zaspokaja potrzeby dziecka trochę "na czuja". No ale co się Kuba naryczał to się naryczał....
 
Ostatnia edycja:
reklama
kozica, ewwja dziękuję Wam Kochane! Umiecie pocieszyć :*
ewwja i że Ty do mnie nie napisałaś faktycznie wczesniej... ;-) kiedyś wyswatamy nasze szkraby, Częstochowa i Kato nie tak znów daleko :tak:
 
Mitaginko tulę mocno :) i tak jak pisze Kozica jeszcze kiedyś wszyscy zobaczą a teścowi powiedz, żeby posiedział z nią tydzień zamiast tesciowej i wtedy sie odzywał a tak to niech się zamknie i już...

Aenye cieszę się że Felusiowi zeszło :) jednak nie ma to jak bepanthen :tak:

Cucu widziałam filmik :) super dzielna Gabunia :) pięknie :) gratuluję :)

a ja Was zapraszam na relaksik przy czytaniu mojego nowego wpisu na blogu :) polecam
Seks w trójkącie | W Roli Mamy

co do Adiego to byłam u lekarza bo strasznie chrypiał no i okazało się, że to zapalenie krtani i dostał antybiotyk, jak wracałam to w***** złapałam bo jeb...y murzyn-kierowca (nie jestem rasistką ale dwa razy miałam taką sytuacje i tylko z murzynami) nie wpuścił mnie o autobusu bo miał inny wózek grrr tutaj mają jakieś pojeb... przepisy w dublinbus że tylko jeden wózek może jechac normalnie a reszta złożona, ale ten powiedział, ze w ogóle nie mogę wsiąść no więc nie wsiadłam a następny autobus miałam za 35 min do tego Adi zaczął ryczeć a ja sie wkur...wiłam na to wszystko poryczałam i zadzwoniłam po męża, zeby przyjechał natychmiast bo ja mam dość... w końcu poszłam poczekać do burger kinga przy przystanku, zeby w cieple posiedzieć bo wiało jak chol..era no i w końcu przyjechał autobus i wsiadłam bo Adi na szczęście usnął, mąż wysiadł po drodze i wsiadł do mojego autobusu, do tego wszystkiego jechało z nami małżeństwo z córeczką (polacy) na oko jakieś 1,5-2 latka bo juz dużo ząbków miała ;) i darła się w niebogłosy calutką drogę a wsiadali przystanek za mną i wysiadali razem z nami... mała była u mamy na rękach i darła sie jakby ją ze skóry obdzierali z małymi przerwami na frytki które jej tatuś wpychał do buzi:szok: totalna porażka, najgorsze, że oni nawet nie próbowali jej uspokoić:wściekła/y:

ale nie ważne, jestem juz w domu, jest cisza, spokój, bo mąż i Adi śpią a ja mam czas na kompa :-D
 
ja tak na szybko
Ewwja- musze Cie zmartwić Karola była jak Tysia i Kuba ( no może przesadzam ale tylko na rękach i generalnie męcząca była) teraz ma okres dojrzewania jak pół roku temu pisałam KArola to dziecko jakie dojrzewanie to nie ona tak teraz pisze NASTOLATKI SĄ GORSZE OD NIEMOWLAKÓW TYSIA+KUBA TO MAŁO.
No niestety koszmar jakiś, za tydz chce iść na koncert jakis punkowy z koleżanką 18-letnią i co??? jak zabronie to sobie przeczytam na facebooku co o mnie sadzi jak pozwolę to pewnie nic sie nie stanie a jak?? no i bądź tu mądry
baby- ide czytać po tytule i znając sytuacje chodzi pewnie o sex przy dziecku :-)
 
hej z rana :)

mitaginko,
no widzisz, nie jestes sama :) okropne zachowanie tescia. ja to odwrotnie, podziwiam takie mamy, ktore maja 'pod gorke'. tak latwo osadzac! i nie ma nic naturalniejszego, niz chowac bezproblemowe dziecko. oczywiscie tez mam taki nawyk, ze mowie 'ja bym zrobila tak, zrob tak, bo wydaje mi sie, ze tak powinno byc dobrze', ale czesto nie mam racji :D bo nikt nie ma monopolu na wychowanie. bo tez kazde dziecko jest inne, kazdy dom, relacje, kazda mama ma inne podejscie. i dobrze. trzymam kciuki, zeby bylo wam coraz latwiej z czasem.

baby
, ale jazda :D nie dziwie sie, ze bylas wsciekla!!! o rany!!! i co za idiotyczne przepisy z tymi wozkami :szok: a widzisz, ja bepanthenu nawet w domu nie mialam - nie sprawdzal mi sie przy chlopcach wcale wczesniej, tzn przy Filipku i Masiu, i nawet nie kupilam teraz. no ale na wyrazne polecenie zakupilam i ciesze sie :-)

oczywiscie znalazlam jeszcze jeden powod tej wysypki, oprocz kaszki mannej. otoz dalam Felkowi takie krople Sinupret (doustne) z Niemiec, specjalnie dla dzieci na katar, zatoki, zap. gornych drog oddechowych. moze to od nich? tam rozne ziola.. bede musiala niedlugo przeprowadzic test, skad to sie wzielo.. ale az sie boje ;-)

przed nami mily dzien - aktualnie D gra w squasha, jak wroci to na 12 idziemy do kina, potem dzieci na plac zabaw (sala zabaw znaczy), my zakupy, a potem obiad - pizza, najlepsza na swiecie, prawdziwa wloska pizza (wloch prowadzi)!!! jak nigdy p. nie jadlam tak ta jest boska. cena - 42zl za taka moja ulubiona z krewetkami i rukola (nie jadlam nigdy krewetek, bo nie lubilam, ani rukoli, a tu uwielbiam :D), wiec duuzo, ale za to jaka uczta... i snie o niej nieraz dniami i nocami :p

Boziu, jak ja kocham tego mojego meza, jak jest w domu :D :D :D
 
reklama
Do góry