reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

aneczkaaa to ja muszę kupić większe bo ostanio kupowałam jej ten rozmiar i już jest przykrótki :/
M chciał kuchnię wenge ,ale dla mnie zaciemna i zdecyduje się chyba na górę wanilia a dół orzech.
 
reklama
Ewwja - witaj!
Tu możesz pisać o Kubusiu ile chcesz - a nawet wkleić jego zdjęcie, żebyśmy się też pozachwycały :-)

Moja gwiazda dziś pełzała dalej, staje w łóżeczku i tańczy lambadę bioderkami, kombinuje z trzymaniem jedną ręką i bez trzymanki - no i tak nabiła sobie kolejnego guza bo jeszcze tak sam nie ustoi ;-)
 
u mnie pełna rozmiarówka w tesco - żałuję tego kombinezonu.. znając życie zima nas zaskoczy a mój kombinezon może być za mały.. ach co tam.. Mila ma 2 kurtki i śpiwór to dam radę.. ale gdybym jeszcze z bunkraka do tesco poszła to bym go kupiła bo był śliczny :-)
 
Teraz luknęłam na mój suwaczek i jestem w szoku – za 91 dni Milena kończy roczek!! :szok: Nawet pisze mi się to dziwnie.. a rok temu.. w kościele mam dwie laski które rodzą w kwietniu i jak sobie pomyślę że rok temu też tak wyglądałam to aż serce boli.. ale niczego nie żałuję i jestem wdzięczna za to albo raczej za kogo mam!!
 
napisałam sie a została mi tylko wiad. do aenye grrrr co za .....
no nic więc teraz w skrócie:

Adi trochę lepiej dzisiaj z temperaturą, ale za to pod wieczór zaczął mi chrypieć dziwnie... dałam mu syropku i posmarowałam klatkę piersiową i plecki pulmexem jak rano nie beędzie lepiej to idziemy do lekarza

Ewwja witaj :)

Mitaginko gratuluje ząbka :)

Akkm ja mam kuchnię wenge w polsce a tutaj jasną a teraz to chciałabym wiśnię :-) a co do zmywarki to lepsza mała niż żadna :)

Eywa gratuluję udanych zakupów :) ja sie też musze po jakieś bodziaki wybrać, jeśli jutro pojedziemy do lekarza to będę wysiadać z autobusu obok penneys to podejde przy okazji i kupię, bo mamy tylko 3 z krótkim rękawkiem które są dobre:sorry:
 
Ewwja - witaj!
Tu możesz pisać o Kubusiu ile chcesz - a nawet wkleić jego zdjęcie, żebyśmy się też pozachwycały :-)

Moja gwiazda dziś pełzała dalej, staje w łóżeczku i tańczy lambadę bioderkami, kombinuje z trzymaniem jedną ręką i bez trzymanki - no i tak nabiła sobie kolejnego guza bo jeszcze tak sam nie ustoi ;-)

Heh wlasnie gdzie jak nie tu mogę się do woli nagadać z podobnymi sobie :-)

Mój Kubi nie mam jeszcze wogóle ząbków ale też ma dwa guzy i co najgorsze siedzieliśmy oboje z mężem patrzymy i podziwiamy jak nasze dziecię się wspina po pufie żeby sobie przy nim stanąc a on nagle szię przechylił i glową w podłogę walną:no: co za rodzice! żeby to było mało za parę godzin siedzę z nim na macie a on nagle z atakiem chcial na moją nogę się rzucić i pod okiem się walnął o klocek plastikowy :wściekła/y:. Mam wrażenie że on zaczął się tak poruszac doslownie z dnia na dzień i jakoś mnie to jeszcze zaskakuje ile potrafi no ale to przecież poczatek dopiero:-D
 
tak czytam my juz z dwa miechy pajace tescowe 18-24 miesiace i sie romarowka konczy juz mam chyba z 20szt ich po sciostrzencu i sa cudowne jak dla mnie.

Witam kolezanke :) mykam lulac ;p
 
ewwja to szkoda, że do mnie nie napisalaś :tak:
akkm zmywareczka będzie dobra! najwyżej będzie często chodzić :-)

mieliśmy z małżem oglądać film (tym razem jakąś komedię), ale zabrałam się na przygotowywaniu na jokerze kalendarzy ze zdjęciami Tysi na Dzień Babci i Dziadka i tak mi jakoś zeszło, że zaraz do wanny, a potem do łóżka hop!
 
mitaginka - ja swoje kalendarze zamawiałam w połowie grudnia na all i jeszcze nie mam tyle zleceń.. do 21 stycznia jeszcze czas..

jankesowa - ty do jakiegoś konkursu na największe dziecko daj Gracjana :-) Jestem ciekawa ile będzie mierzył i ważył na roczek.. a teraz ile waży?? i czym ty go babo karmisz że tak rośnie?? Moja to chyba przegłodzona bo dużo rzeczy na 68 a reszta to 62 i ok..

P.S. młody zasnął podjarany nową biedronkową piżamą
 
reklama
Do góry