reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aneczkaaa no właśnie marudna, ale nie dziwi mnie to :-D my to z M. się dziwimy, jak ona ma spokojne chwile ;-) taki szok. A teściowa zmęczona. Widać to po niej ;-) no i taka trochę inna jest niż zazwyczaj
 
reklama
Cześć ewwja! No to widzę że kolejny Kuba który dał popalić mamie ;-) bo ja tu sama Mitaginkę pocieszałam;-)

aenye A jakie mleka masz już wypróbowane? Co powiedział lekarz?
 
Właśnie troszkę się przedstawię bo ja trochę o Was wiem:zawstydzona/y:.
Jak już wspomniałam poczatki były trudne a nwaet bardzo trudne jeszcze wcześniej ale w końcu się udało i po trudnych 38 tyg urodziłam sn Kubusia który wszystkich zaskoczył na porodówce ze mną na czele bo ważył 4050 i miał 62 cm:cool:. Pierwsze miesiące ciężko wspominam bo był bardzo niespokojny a i pewnie ja zmęczona, zestresowana i nieporadna co nie ułatwiało sprawy ale teraz już mój maluszek jest dogadany ze mną i dajemy sobie radę. Wróciłam do pracy od listopada i mimo lamania sie przed czy powinnam to bardzo się cieszę bo potrzebowalam tego bardzo zwłaszcza że pierwsze 6 m-cy byłam sama z Kubą przez 12 godz bo mąż w sezonie tak pracuje niestety. Jedyny dyskomfort to to że mały jest z niania a mnie jakoś z tym ciężko nie zlapałam tez z nianią kontaktu zbytnio i zadziwiaja mnie jej zachowania no ale może to moje schizy bo Kubi raczej zadowolony wygląda:).
Staram się zmobilizować do regularnego chodzenia na siłownię bo przed ciążami byłam aktywna sportowo ale ciągle albo mi szkoda czasu albo nie mam siły a ponieważ po ciazy stalam się mega fanką słodyczy to pomimo że w ciaży 7 kg tylko na + to 4 nie mogę zgubić:szok::-D:-D. No a poza tym to nudna jestem bo ciągle bym o moim synku gadała nawet jak ktoś mało zainteresowany:-D.
Ale pierwszy raz od chyba 1,5 byłam w kinie na Listach do M nie wiem czy ktoś była ale my poryczeliśmy sie oboje i baaardzo nam się podobal
 
ewwaj witaj:-)
baby- zdrówka dla Adrianka
Bachucha super pełzak :biggrin2:
Mitaginka gratuluję kolejnego ząbka:biggrin2:
Nati moja Besi tez się boi wiatru cały dzień pod łóżkiem siedzi a silny wiatr to ja na polu przesuwa,
aneczkaa witaj w klubie śliw-guzów Maja nabiła sobie dziś nad okiem mega fioletowa zdarta śliwę zawaliła w kant szafki, a ja do kompletu walnęłam się w półkę uchem i mam rozcięte boli mnie pół głowy.

zaczynamy remont kuchni i mam wielki dylemat jakie fronty ile szafek , kuchnia jest mała, M kupił zmywarkę 45 cm i mam dylemat czy nie za mała co ja do niej pomieszczę?

moje dziecko śpi od 19.30 szok ,ale w ciągu dnia spała tylko raz 30 min .
 
hej :) u mnie szalenstwo zakupowe: 4 pary rajstop (1 Filip, 1 Maks, 2 Felek - a auchana po 3zl para! chyba wyczuli ze zimy nie bedzie :p), czapka i taki smieszny kwiatek to przypiecia albo do noszenia na naszyjniku jakims. lacznie zaplacilam 35zl :D takze poszalalam. szkoda, bo dzis byl taki szal w tym hmie, ze wszystko wykupili pewnie (tzn u mnie, bo byla noc zakupow i duzo taniej, przecenione 3szt w cenie 2). w ogole tam nie weszlam dzis, bo tlok, a z Felkiem bylam tez.

kozica, jankesowa, ewwja
(witaj) - lekarka nic nie powiedziala poki co. mowila, zeby na razie przestac smarowac sterydem (u nas w ogole nie bylo po nim poprawy, jakbym kremem zwyklym smarowala) i obserwowac. ja dzis wymyslilam, ze to moze byc na gluten - bo pierwszy raz wypil cale opakowanie kaszki mannej (tzn wypil w ciagu 2-3 dni) i wtedy mu to wyszlo, tzn ta egzema. a z drugiej strony to byl tez nowy smak (3 owoce) i codziennie memla kawalek chleba, herbatniki, wpieprzal oplatek cale swieta i nic mu nie bylo.

jankesowa
- on w ogole nie sra czesciej teraz. tylko po mleku mm sra. a jak jest na kaszkach mleczno-ryzowych to jest idealnie zdrowy, wesoly chlopaczek, kupy 1 dziennie, zwykle, brazowe, zbite. tak jakby zawartosc mleka w tych kaszkach byla tak mala, ze go nie podrazniala.
i znowu super noc byla dzis - co prawda dostal paracetamol, ale spal i to dlugo, 2x 4h i potem 3h jeszcze. no i wysypki zadnej poza buzia nie ma. dalej obstawiam sline :D

na pewno sie przejde po weekendzie do jakiegos lekarza, jesli to nie zejdzie. a jak zejdzie to tez sie podpytam, co z tym glutenem i z tym mlekiem, tzn czemu nie toleruje i co i czy cos z tym robic w ogole..

aneczka,
ja sie nie obawiam, ze uszkodzony :) pisza, ze sprawny i troche przykurzony to ok. tylko sie zastanawiam nad sama firma, bo nieznana u nas. a jeszcze szwagierka chce mi oddac swoj maxi cosi, uzywany przez 3 dzieci juz, troszke widac to zuzycie.. i tak sama nie wiem.. troche wolalabym nowy.. szczegolnie, ze taki tani.

ide klasc malego. zmeczona dzis jestem, bardzo. ech.
 
ja dziś małej 3 pajace dorałam (też ten 2-pak w tesco za 27 zł;) i w hm świetny ciepły na noc, ze 3 bluzeczki ,mężulowi sweter i sobie jakieś pierdoły za 5 zł w c&a kolczyki itp;) no i mała bobasa pierwszego płaczącego dostała , jak płacze to próbuje włożyć jego głowę do buzi jakby buziaka dawała, bo tylko wtedy,jak się śmieje to bije mu brawo, no i zadowolona mega, a jakiś czas temu myślałam,że na lalki nie spojrzy:p
 
akkm - ja kupiłam 6-12 miesięcy czyli na 74 - na moją gwiazdkę jeszcze za duże.. jakość super!!

Ewwja – też byłam na tym filmie i też się ubawiłam!! Super jest!! Ciąży nie zazdroszczę.. najgorzej jak coś jest nie tak.. najważniejsze że efektem jest piękny duży synuś!! a 7 kg na plusie to miałam w 17 tygodniu Nianię najważniejsze że młody akceptuje

eywa - no zakupy super a że natka daje dzidzi buziaka.. no słodziak..



akkm – nie ważne jaka grunt że zmywarka!! ja mam kuchnię wenge ale teraz bym zrobiła buk albo białą..



aenye – moja kuzynka dała mi fotelik po swojej córce i styropian jest w kilku częściach.. ale ja jeżdżę matizem i śmiem twierdzić że jakby co to z auta dużo nie zostanie i ten fotelik jest super!! Ramatti drugi mamy w drugim aucie i jest niemal idealny – też po jednym dziecku tylko ma nieco odbarwiony materiał od słońca.. a co do Felka to ja bym nie dawała w ogóle mm tylko kaszkę do picia – jak ona nie uczula to po jasną ciasną mleko.. h&m szkoda.. ale obłowiłaś się "inaczej" u mnie w pracy jest laska co załawia wszystko w h&m o 40% taniej – podaję jej kod kreskowy, piszę ogólnie co to i na drugi dzień to mam w super cenie. Nie wnikam jak skąd grunt że w dobrej cenie :-)



młody zagoniony wyłączył kompa, myje zęby i kładzie się. Ze mną ma za dobrze.. stary by go już opierdzielał i wyjątku od zasypiania nie robił. A taka konsekwentna byłam..
 
Aenye patrzyłam na te foteliki :) tanie i może i kupiłabym ale potem muszę zapłacić za przelot z fotelikiem albo za wysyłkę 20E więc nie specjalnie mi sie opyla bo za niewiele więcej mam tutaj nówkę sztuke z gwarancją
ale znalazłam jeszcze w Polsce taki Cosatto
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry