reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Moja teściowa to już mi nie gada o to przez pół roku gadała. u niej jest chyba z 25 stopni jak nie więcej i okna nawet nie rozszczelnione więc jak do niej jedziemy to body z krótkim rękawem i często ściągam rajstopki. na dwór jak w końcu mróz przyjdzie ale tak jak będzie ponizej -5 to może pod spodenki będą rajstopki tzn pod dresowe spodnie bo pod cieńkie to i teraz ma rajstopki.
mój m nie wnika w co się ubierają dziewczyny. to do mnie należy :-)
 
reklama
powinnam dziecko zagonić do łóżka ale mi się nie chce a tym bardziej Asi. przyzwyczajam ja do spania w druga strone to wczoraj przez godz krzyczała aż w końcu się obrazila odwróciła w strone co zawsze czyli miała glowę na moich kolanach a nóżki obok mojej głowy i tak zasnęla bez cyca. ciekawe jak będzie dzisiaj
 
nati - bym chciała widzieć minę teściowej jak Asiunia na samym bodziaku u niej biega :-)

Mój tata to saunę w chacie miał.. jak mieszkał u mnie to chodził w swetrze i ciągle mu zimno było. W swoim-moim pokoju ogrzewanie miał na maksa ale w reszcie chaty bym nie dygnęła takiego gorąca. My mieszkanie dosyć ciepłe mamy – blok ocieplony i jedynie młody ma pokój od windy i u niego często odkręcam ogrzewanie. No i teściowa jak jest to też jej zimno więc dla niej z dobroci odkręcam nieco niech kobita ma :-)
 
aneczkaaa PB110067.jpg
 
Moja kluska jakaś taka mała jest.. ona jeszcze bodziaki z mothercare 62 nosi.. 68 bluzeczki jak jej kupuję to niektóre jeszcze za duże.. a sukienka najwyżej miniówka będzie. Dobrze że fiolet bo mam 2 pary rajstop fioletowych i za bardzo bluzek pod to nie mam. A swoją drogą połowa kiecek w szafie na wieszaku i nie ubierana. Ale co humor poprawiony to moje


a na wielkanoc jej ubierałam pierwszą sukienkę – rękawki trochę długie były a na bożę Narodzenie założyłam tą samą sukienkę :szok: Na dowód mogę zdjęcia wstawić ;-)ja nie wiem czy ta moja gwiazda rośnie i w którą stronę..

Mila po kąpaniu, flaszka, odłożona do łóżeczka zarzuca cielsko na lewy bok i ziuzia po westchnięciu :-)
 
Cudna Tysia i sukieneczka no i kolezanka :-)

my też mieszkanie ciepłe mamy, blok ocieplony, pokoje od strony południowej kuchnia wschodnia. w łazience lampki w suficie grzeja jak jasna cholera :)
a ja siedze z mieszanką wedlowska, m w pracy, asia je herbatniki hahahaha
 
reklama
mitaginka - już myślałam że od Ciebie ją kupiłam :-) A wygląda uroczo. Mam nadzieję, że wybiję ją w 68.. a Twoje 74 to duże?? I faktycznie jak siostry. Może za 3-4 lata takie zdjęcie swoich dzieci wrzucisz?? Ja tam Tobie chłopca teraz życzę co by mężu miała z kim piłę kopać

nati - a z remontem kiedy ruszacie?? A do bydzi wpadniecie??
 
Do góry