reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

no a Tysia ma teraz taki okres, że boi się odkurzacza, maszynki do mielenia mięsa, więc może i fajerwerków, zwłaszcza jak ją obudzą...
a m ma rację! skoro nie ma ciszy nocnej to można wiercić :-D
 
reklama
ok ja też zmykam. dziecko juz mi się w końcu pokłada, albo i nie znowu gra. ale ja padam to może ja spacyfikuje.
dobranoc
Jankesowa- :tak::-)
 
Mitaginka, to jak wybierzesz repertuar filmowy, to daj znać ;-)Tak sobie myślę, że może na zalukaj byśmy coś obejrzeli, tylko mąż nie lubi z lapka bezpośrednio oglądać.
Aneczkaaa, nie gadaj głupot, bo może sąsiadka Cię podczytuje ;-)
 
boliwia - dokładnie 2 sąsiadki i jak czytają to napiszę że jednej zbytnio nie lubię ;-)

mitaginka - widzę uzębienie Tysiu i próbuję ją sobie wyobrazić bez 1 górnych za to z dwójkami i za jasną ciasną nie wiem jak to wygląda.. komicznie chyba co??

nati - daj się dziecku pobawić.. się zmęczy to może dłużej pośpi ;-)

jankesowa - co tam u Was??
 
mitaginka - pamiętam, że przy trójkach młody mi jazdy robił.. a Minia bezzębna.. A nie mogłaś urlopu wziąć na te dni?? Jak ty pójdziesz na urlop to kto Ciebie zastąpi??
 
aneczkaaa nie mam już urlopu, bo cały wykorzystałam jednym ciagiem po macierzyńskim
a jak pójdę na urlop (np. w lecie) to zastapi mnie inny lider

nie wazne czy to dwójki, czy trójki- wazne że Tysia wampirek :-D:-D

ale jestem leń! wyprasowałam jedną bluzkę i koniec! no ale i tak trza się myć i zmykać spać :dry:
 
reklama
mitaginka - Ty to jesteś.. ja bym pewnie rano prasowała i też tylko sztuk jeden. Teraz pralka do prasowania na mnie czeka ale motywacji nie ma.. I zdjęcie Tysiakowego uzębienia wstaw jak zrobisz bo żem ciekawa jak wygląda :-)
 
Do góry