reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aneczka- czapka ( od teściowej lub Twoja :-)) w kolczykach nie przeszkadza????
i ile ten biznes kosztuje. bo chwilowo mam kase to bym zrobila ale o czapke sie boje i chciałam na wiosne
 
reklama
hej, ja nie wiem,jak sie nazywam.jeszcze mi dziecko zepsulo spacje i jak mocno nie docisne to sie nie zrobi. SZIT wiecie, jak to wnerwia :D

no dzis urodziny, mialam plan - dzis miec juz posprzatane, i co!? wczoraj caly dzien poza domem i nic nie zrobilam (zaslonki swiateczne z mama powiesilam raptem), i wszystko na dzis mi zostalo - ciasto robic (tzn krowke robie, te od baby - ryzowo-krowkowe ciacho, juz nie robie jezykow, bo za duzo zachodu, ale wylewam na forme i potem kroje), sprzatac chate, dzieciecy pokoj, matko bosko. a jeszcze mi szwagier dziewczynki podrzucil na 3h, wiec mam 5 dzieci i juz robia sajgon :D ale wezmie ich wszystkich ok 13 wiec wtedy bede szalec ze sprzataniem.sami swoi przyjda, okien nie bede myc :D

no i tak mi leci. ogolem to poweim tylko, ze moje dziecko nie znosi mleka mod. - humana i hipp,po ktorych nie ma sraczki, mu nie smakuja i pije go bardzo malo, np dzis tylko 60ml, a lubi bebilon, moze wypic 250ml - po ktorym ma sraczke. i badz tu madry... czy dziecko moze dostawac kaszke na mm (ta gotowa) 4 razy dziennie??? bo taka pije z checia...
 
Nati – też chciałam na wiosnę ale co tam! Kolczyki piękne różowe kryształkowe a impreza kosztowała 40 zł. I czapa absolutnie nie przeszkasza nawet ta przyciasna teściówkowa


aenye – dodaj kaszki ryżowej do mleka bądź kleiku. A inne mleka?? moja najlepiej nan lubi
 
Nati -u nas 30zl ;D kolczyki ;p musze kupic bo w jednym uchu mam trzy dziury i puste...
aeynye- ty nie pitu , pitu ale sie na robisz nosz..... chce Twoj zapał chociaz miec haha
Boliwia- uuu biedne sutki dobrze ze moj sie sam odstawil w 5 miesiacu niby ubolewalam nad tym no ale jego wybor byl przynajmniej bez problemu

a aenye- nan ma duzo zelaza i zatwardza wiele dzieci wiec moze idac tym tropem u Felusia beda ok kupersonki :D moje dziecko ma bunt pije po 30ml mm nawet na noc aby 30 wypil i obudzil sie o 3 na butle i wtedy cala i rano znowu ledwo 40ml dziwne
 
Dzieńdoberek :-D
Weszłam tylko na chwilkę, bo jestem w trakcie sprzątania. Moja mama marudziła, że w ogóle nie przyprowadzam do nich Małej, żeby tam została sama (wiem, że mnie wyśmiejecie- no może oprócz Nati ;-), ale jakoś nie lubię), więc dzisiaj jak wstanie, to po nią przyjdą i ją wezmą chociaż na jakieś 2 godz., a ja mam zamiar posprzątać trochę w szafach, bo na to już przy niej mi nie starcza czasu, a zawsze miałam w szafach wylizane ;-)

Aneczkaaa, gratuluję kolczyków. Milcia płakała? Też chciałam kolczyki, ale moja Oliwka z racji alergii ciągle drapie sobie uszka i trochę się boję, żeby sobie nie zahaczyła. Pokaż tą czapę od teściowej, bo normalnie jestem ciekawa jaka to :-DLegenda się tworzy na jej temat, a ja nie wiem, co i jak :-D

eywa, życzę powodzenia! Będzie dobrze!
 
witam się :)

wpadam tylko na chwilkę bo lecę do sprzątania :)

Boliwia Adi został tylko raz z moją mamą na 3 godziny a tak to z nikim i nigdy (poza męzem) i na razie nie planuję.... nie potrafiłabym, chociaż i tak już jest ławtiej bo jada inne rzeczy
 
no i mamy kolczyki. kosztowały całe 36 zł jakoś ciągle sądziłam że to droższa impreza. mała przy pierwszym nawet nie pisnęła przy drugim trochę ale mniej niż przy szczepieniach np. teraz trochę chce drapac ale może jej przejdzie
 
reklama
nati -0 suuuuuper!! |Wieczorkiem wrzucię zdjęcie Milci w kolczykach i czapie (Boliwia sepcjalnie dla Ciebie fotę jej walnę bo mam tylko w telefonie) I o dziwo na zdjęciu nawet korzystnie wygląda :-)

Moje dziecie ma się ku raczkowaniu - non stop tyłek podnosi i się buja - i też jak u którejś (pamięć zawodzi u kogo) hitem jest podest do umywalki - na tym ćwiczy.

Chata w miarę ogarnięta, teściowa na dziś obiad nam zrobiła (bo Mila spała i się nudziła) i na 13:30 idę po młodego bo kończy kung fu.

Do póxniej kwieciste!!

P.S. Nati jak mąż na kolczyki?? Mój zachwycony i w czwartek też chciał z nią iść i mi niespodziankę zrobić ale się nie wyrobił. Ciekawe jakie by kolczyki wybrał...
 
Do góry