reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

wpadam tak późno a tu nic nie ma do czytania.... :confused:

później coś więcej napiszę a teraz musze nastawić pranie i uspić młodziaka, bo marudny jest

buziole dla wszystkich i piszcie coś zebym miała co czytać i poodpisywać :tak:

ach Aenye Felek też jak sie przewraca to siada na pupe? bo moja kolezanka zdiwiona, ze nie obija sobie głowy:confused: a jej synek 5 tyg starszy to co chwilę, zresztą on dołazi do lustrzanej szafy i bije głową w szafę:baffled: dla mnie to strasznie dziwne... kojarzy mi sie z choroba psychiczną...
 
reklama
TO i ja się witam. Mam chwilkę przerwy bo starszak ogląda bajkę a młody zasnął. Napiszę tylko że Przemek ma zapalenie uszu więc nic dodać nic ując.... Ja korzystam z chwili ciszy i podjadam i piję kawkę.

Nany Przemo teraz leci już tylko na tyłek. Jak uczył się wstawać to zdarzało mu się lądować no głowie...
 
hej :-)

aneczka, no ja robilam rekonesans i w kazdym placu zabaw wychodzilo tak samo mniej wiecej. u mnie 200zl za pierwsze 8 osob i potem juz 25zl kazde nastepne dziecko. licze, ze u mnie bedzie ok 16 osob, moze 18. plus tort, szampany, plus ciasto i kawa dla tych rodzicow, co beda chcieli zostac.. ech ;) no ale taki standard, w pkolu duzo dzieci robi, Filip chodzi, wiec wypada tez zrobic :) tym bardziej, ze sam mnie prosil.. za to nie dostnaie juz od nas prezentu, w sumie nawet nie zauwazy!!! mikolajki, teraz w sobote urodziny z rodzina, potem znowu jego urodziny z kolegami (pewnie jego ukochane bakugany i inne gormity beda) i a potem swieta. mozna zwariowac.

no u nas prawie tak samo jest...tzn.Marysia zazwyczaj chodziła do domu kol.na urodzinki,bo wszyscy blisko nas mieszkają.Ale my zabieramy dzieciaki do Fikolandii,niech się tam pobawią,po co w domu syfić;-) Tzn.plan jest taki-najpierw jedzonko u nas-jakieś słodkości,potem Fikolandia i kolacja w domu znowu i każdy wraca do siebie... My płacimy 10 zeta za h,będzie ok.8 dzieci,więc tak na 2 h pojadą się pobawić-----160 zł. a w chacie cisza i porządek:happy2:

Ciasta juz popiekłam,wieczorem pokroję na sałatki i poszykuję mięsko,coby jutro tylko posprzątać i dokończyć jedzonko... Uciekam............;-)
 
TO i ja się witam. Mam chwilkę przerwy bo starszak ogląda bajkę a młody zasnął. Napiszę tylko że Przemek ma zapalenie uszu więc nic dodać nic ując.... Ja korzystam z chwili ciszy i podjadam i piję kawkę.

Nany Przemo teraz leci już tylko na tyłek. Jak uczył się wstawać to zdarzało mu się lądować no głowie...

No właśnie Adi tez na poczatku leciał róznie i uderzał czasem głową ale się nauczył i już siada sobie na pupę :)
dlatego się dziwiłam, że u niej jest inaczej...
 
Jakie tu pustki od wczoraj!
Cały dzień mnie nie było, a tu nie ma co czytać! Byłyśmy dzisiaj z Oliwką w mieście, spotkałam się z dawno niewidzianą kumpelą, a teraz Oliwka śpi na dworze (choć ciemno i zimno ;-)), a ja ogarnęłam chatę. Zrobiłam jej do jedzenia królika z brokułami, ciekawe czy zje. Jak dla mnie to mięso z królika tak śmierdzi, że nawet mi się cofa jak muszę spróbować jej obiadku. No nic, zobaczymy.
Kurczę, widzę, że teraz to nawet 4-latki chodzą już na przyjęcia urodzinowe :-)Jak te czasy się zmieniają :-D
Nati, bo chyba tylko Asiunia, Tysia i Oliwka mają górne ząbki- boli Cię przy karmieniu? Kurczę, ja mam zmasakrowane brodawki. Posmarowałam sobie wczoraj madelą i było trochę lepiej, ale nie wiem czy to cały czas tak będzie bolało? W nocy pobudki równo co godzinę. Ona chyba się już przyzwyczaiła do tego... Sama nie wiem...
Miłego popołudnia :-)
 
Witam się i ja !

Byłam u lekarza, mam mocne przeziębienie i muszę to wyleżeć żeby nie było gorzej :-(

Filipek przespała 2 całą NOC :-)
SZOK !!!! Ja chora a syneczek daje się mamusi wyspać, kochany mój !!!

boliwia my mamy 4 zęby - 1 górne i dolne i idą 2 górne.
Czasami jak ugryzie to masakra, ale krwiaka nie miałam, w ogóle mały nie za bardzo chce już cyca, nie najada się chyba i będę go chyba powoli odstawiać...

Uciekam, wieczorem przyjeżdżają z Wawy na weekend z 10 miesięczną córą - Anielą :-D będzie wesoło !

Paaaaaaaaaaaa
 
Boliwia- przy samym jedzeniu nie boli ale jak ugryzie to masakra. niestety często krzyknę wtedy na nią :-(

pozatym ona podchodzi do nas i gryzie np w kolano. albo jak jest na rękach to w ramię. strasznie to denerwujace jest
 
Hej, jest tu ktoś?
Nati, ja całe brodawki mam czerwone i bolące. Próbowałam dzisiaj przez nakładki, ale to chyba nie to. Chyba zaraz idę spać, tutaj cisza, a ja jakaś taka zmęczona.
 
reklama
hello!

jutro zamierzam ugotować Tysiuli sama obiadek :tak: pierwszy raz, a jak nie zje, to się zdenerwuję :-D w ogóle przydałoby się pomysleć o świętach, o prezentach, o potrawach. Tylko kiedy znaleźć na to czas? :dry: no nic, może w weekend :-p
nie chwaliłam się Wam chyba, że mamy już ponad 70% miesięcznego planu na grudzień za sobą :tak: a dopiero 9.12! No i zrealizowałyśmy taki dodatkowy cel i w styczniu dostaniemy dodatkową premię ;-) ale fajnie!
 
Do góry