reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
WSTAWIANIE SUWACZKÓW DO PODPISU

1 Wejdź na stronę z suwaczkami (przez kliknięcie na suwaczek jednej z forumowiczek lub przez wyszukiwarkę google lub wybranie jednej ze stron podanych w drugim poście).
2 Stwórz i wygeneruj swój suwaczek.
3 Skopiuj BB Code
4 Na forum w prawym górnym rogu wejdź w USTAWIENIA
5 W kolumnie po lewej kliknij EDYTUJ SYGNATURĘ
6 Wklej na białym polu BB Code
7 Niżej na stronie kliknij ZAPISZ SYGNATURĘ
 
zawitałam do Was jak tylko dowiedziałam się o ciąży, a potem ucichłam, bardzo się bałam usg genetycznego - w poprzedniej ciąży wyszło źle, moje dziecię miało zwrotny przepływ z przwodzie żylnym, potem krytyczne wyniki testu pappa (ryzyko 1:11), stres, łzy, amniopunkcja, kariotyp prawidłowy, szczęście nie trwalo długo - krytyczna wada serca i poród martwego dziecka w 24 tc, teraz na szczęście usg wyszło dobrze, pappa nie robię, ostatnio ta statystyka dała mi zbyt wiele stresu, czekam tylko 20 tygodnia z nadzieja i wiarą, że wady serca nie ma

pozdrawiam wszystkie mamusie i trzymam kciuki za wizyty
 
WSTAWIANIE SUWACZKÓW DO PODPISU

1 Wejdź na stronę z suwaczkami (przez kliknięcie na suwaczek jednej z forumowiczek lub przez wyszukiwarkę google lub wybranie jednej ze stron podanych w drugim poście).
2 Stwórz i wygeneruj swój suwaczek.
3 Skopiuj BB Code
4 Na forum w prawym górnym rogu wejdź w USTAWIENIA
5 W kolumnie po lewej kliknij EDYTUJ SYGNATURĘ
6 Wklej na białym polu BB Code
7 Niżej na stronie kliknij ZAPISZ SYGNATURĘ


Dzięki
 
Witam

Hej dziewczny u mnie jest do dupy ,albo i jeszcze gorzej.Bylam wczoraj na Usg i w ciągu czterech dni szyjka oprócz tego że się o 2 mm bardziej uchyliła to o 1,5 cm skróciła-mam teraz 2,26cm.Bardzo się boje ze nie donosze maluszka.Dzisiaj lece tez na Usg bo mnie cała noc dół brzucha bolał i boje sie że sie pogorszyło albo cos nie tak z dzidzią sie dzieje a ponadto chce drugą opinie lekarza co do założenia krążka albo szwów.Aktualny twierdzi że sie nie da bo sie szyjka skaraca a ja czytałam ze na bardziej krótsze szyjki sie zakłada.
A wszystko było tak pięknie,za wczesnie odstawili mi luteine i nospe -może by było dobrze.
I myśle o najgorszym ,tyle w życiu mi rzeczy nie wyszło ,myślałam że nareszcie mi sie udało .

Maszz racje, sprawdz ta diagnoze, ja tez slyszalam ze zakladaja na krotsza szyjke. Trzymam kciuki, bedzie dobrze.

cześć Kobietki!
mam dzisiaj usg genetyczne, więc poproszę o mocne ściskanie kciuków w okolicach 17:30 :)

lenka trzymaj się i napisz, jak po wizycie. Musi być jakiś sposób na skracającą się szyjkę! Życzę dużo, dużo siły i powodzenia!

Kciuki zacisniete&&&& cekamy na wiesci

zawitałam do Was jak tylko dowiedziałam się o ciąży, a potem ucichłam, bardzo się bałam usg genetycznego - w poprzedniej ciąży wyszło źle, moje dziecię miało zwrotny przepływ z przwodzie żylnym, potem krytyczne wyniki testu pappa (ryzyko 1:11), stres, łzy, amniopunkcja, kariotyp prawidłowy, szczęście nie trwalo długo - krytyczna wada serca i poród martwego dziecka w 24 tc, teraz na szczęście usg wyszło dobrze, pappa nie robię, ostatnio ta statystyka dała mi zbyt wiele stresu, czekam tylko 20 tygodnia z nadzieja i wiarą, że wady serca nie ma

pozdrawiam wszystkie mamusie i trzymam kciuki za wizyty

Najwazniejsze wierzyc ze bedzie dobrze, trzymam kciuki.

Dostalam wezwanie do pracy i musze jechac, w morde, mialam tylko na weekendy pracowac i doopa, dziewczyny choruja a telefon moj dzwoni, mam nadzieje ze ja nie zalapie niczego, jak na razie jestem twarda.

Miłego dnia kobitki
 
reklama
Do góry