reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

dranissimo ja daję tylko D ale też się nad tym zastanawiałam czy powinno się dawać jakieś inne witaminki.

Dziewczyny jakich pampersów używacie? Z jakiej firmy i jaki rozmiar?
Któraś kupowała papmpersy w Lidlu?
 
reklama
Ja z witamin biorę femibion natal 2 a młodemu podaje tylko wit. D

Morgaine gdzieś się babo podziewała?? ;-)

popijam kawkę i objadam się ciastem, nie ma juz pół blachy!!!
zabierzcie je ode mnie bo za chwilę będziemy drzwi poszerzać:-D
 
Mercedesss ja mam obecnie na noc huggisy 3 a na dzień dady 3, nie przepadam za dadami;) ale u nas byla promocja na otwarcie biedronko po 19 zł były, wiec zal bylo nie kupic, no ale na dzien sie nadaja super, teraz nie wiem czy juz 4 czy jeszcze nie., mala 7400 wazy
 
ja używam biedrobkowe dady w rozmiarze 2 a następe kupię już chyba 3. Baaaardzo je sobie chwalę i nie widzę ŻADNEJ różnicy do oryginalnych. A eywa już 4 :szok:?? Ja w 2 elegancko zapinam.. no i cena na otwarcie rewelajca - chyba zapas bym zrobiła ;-)
Moja miss zjadła cały słoiczek marchewki z jabłkami i przemyciłam jej w tym kaszkę z glutenem. Sukces!! Na spacer pójdziemy jak małżon przyjedzie z pracy bo młody nie chce iść.. siedzi przed kompem i gra. Jakoś ja nie umiem się z nim bawić.. na sekę się pobawię ale potem się denerwuje itp
 
dranissimo ja daję tylko D ale też się nad tym zastanawiałam czy powinno się dawać jakieś inne witaminki.

Dziewczyny jakich pampersów używacie? Z jakiej firmy i jaki rozmiar?
Któraś kupowała papmpersy w Lidlu?

no ja zaczelam dawac jeszcze cembion i co jakis czas wapno, syropek, ale doslownie tak tyci tyci i rzadko. U mnie taka pogoda beznadziejna, ze wit c nigdy za wiele, poza tym sama nie zaczelam tylko pediatra nam przepisala...
Dla siebie mam jakies wit aptamilu, 2 tabletki dziennie, jedna z omega3, a druga z witaminami. Jak to mi sie skonczy to mam jakis vitaminer, czy cos takiego... Nigdy lekow nie biore i stronie od tego jak tylko sie da, wole z warzyw, owocow je 'pobierac'... ale ciagle karmie i chyba sie przyda cos extra, tym bardziej, ze ciagle chudne, wiec Maluda troche tego ode mnie sciaga...

mercedesss ja probowalam tych pieluch z lidla i dla mnie sa ok. Duzo grubsze od pampersow i chlonniejsze. Jak kogos tez nie przeraza ich sztywnosc to moze probowac. Zreszta, ja KAZDA pieluszke przed zalozeniem troche "miele" w rekach przed zalozeniem wiec dla mnie to nie problem.
 
Aneczkaaa 2?? wow, szok, my od czerwca na 3 ,a moja dość długa i wcale jakaś grubaśna mocno nie jest, myślę nad 4 bo zdarza się przesikać w nocy 3 a i tak zmieniam raz w nocy teraz, koleżanka dała na próbe 4 pampersa i w sumie nie było źle, no ale na upartego 3 wystarczy,wiec nie wiem

ile mała waży?:p
 
Któraś kupowała papmpersy w Lidlu?
ja kupuje :-) oczywiscie na poczatku byly pampersy te new baby i potem chcialam przejsc na activ baby bo u nas (za czasow Josha) u nas one mialy taka siateczke, a teraz juz jej nie maja wiec sie niczym innym nie roznia od reszty. No i sprobowalam te pampery z Lidla i sa rewelka jak dla mnie, takie pozadne i mieciutkie w srodku i nie odpazaja :-) dla mnie super, no i cena :-D
 
reklama
Witajcie w południe :-0

Ja podaje małej co drugi dzień multicebion -tak zaleciła babeczka lekareczka
.Eywa jeżeli dzieciaczek nie wypiuja 1 litra mleka modyfikowanego na dobe powinnaś dawać witaminę D ,ja właśnie też za rada lekarza odstawiłam tą witamine D i Oliwci zaczeła się pocić potylica i to bardzo mocno .I okazało się że jak miała te problemy z karmieniem że sie pręzyła i nie chciała jeść to za mało tej witaminy d wówczas dostarczała organizmowi i dlatego się biedactwo pocić zaczeło.
Teraz jak daje ten multicebion to wszystko wróciło do normy.Od przyszłego tygodnia będę jej już samą witaminę D podawać ,bo w koncu przeciez mojemu dziecku diete zaczełam urozmaicać .
Dziecko tak naprawdę do 2 lat może brać witaminę D ,
Mamusie które karmią z cycuszka powinny cały czas podawać witamine D .

mercedesss co do pieluch to wszystkie firmy juz u nas przetestowane ,do 3 miesiąca Oliwcia była na biedronkowych ,te z lidla mi nie odpowiadały ,z rossmana także -teraz jesteśmy na huugisach tych od 9-15 kg ,sa wszedzie w promocjii i taka mega paka kosztuje 36 zł .Oliwcia waży prawie 7,5 kg i jakos te huugisy do 9 kg byłY juz przyciasne a te są ok i mała ma więcej swobody

Wczoraj w spacerówkę moja córeczkę pzeniosłam,podobało jej się -do gondoli to ona się już nie mieści .A ponadto ta pozycja półsiedząca jest dla niej idealna przy tym jej refluksie i zapowietrzaniu .Wczoraj to sobie z 6 razy jeszcze bekła na spacerku .


Biorę się za robotę w koncu po to jest
 
Do góry