reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hatorska zgadzam sie babcia sie tak obraza jak sie jej zwroci uwage ze jakies 2 miesiace temu jak non stop nosila mala i mala zaczela dostawac atakow histerii,bo nauczyla sie usypiania z lulaniem i chodzeniem ( trwalo to nawet do kilku godzin!) zwrocilismy jej uwage ze rozpieszcza mala ,ze tak nie chcemy,to tak sie obrazila ze autentycznie nastepnego dnia chciala sie wyprowadzac od siebie z domu.2giego dnia jak emocje opadly oswiadczyla ze ona nam bedzie pomagac przy Misce ale tylko tak jak ona chce bo uwaza ze ja trzeba nosic i juz...nie dalo sie przegadac.

Obcej osobie moge zwrocic uwage,szukamy tu u mamy kogos ,ale znow zaczela niankom matkowac,tak ze odrazu do mnie i meza leca na ty ,nas zlewaja i wchodza do tylka babci.dzis babcoia stwierdzila ze musimy im gotowac itp.malz chcial wyjsc ze skory bo owszem ,to co jest w lodowce moga wszystko jesc,ale jesli on zje obiad w pracy a ja powiedzmy platki:) to ja mam jeszcze nianke obslugiwac???

Ztreszta jakbym zaczela pisac to bym nie skonczyla


Hatorska ja sie nie spakuje:( Modlcie sie za mnie zeby malej jutro nic powaznego nie wyszlo na badaniach ,tak nam i jej potrzebne te wakacje (sic,sic ,sic!!!)

hatorska jutro zaleje Cie lawina pytan odnosnie wyjazdu,oki:);-)
 
reklama
:)


Asiunia-a młody może nie trawi glutenu? wtedy ponoć są takie duże cząstki w kupie?
Tyle ze one nie sa duze.. takie moze 2x2mm i tysiace. Wyglada jak mleko bo biale, ale sa i czarne - jakby mak... ale dlaczego by tak nagle zaczol nie tolerowac mleka? Ja juz sie zastanawialam nad nietolerancja bialka czy laktozy bo nadal dosc mocno ulewa... Ale biegunki z tego powodu nigdy nie mial... Pozatym ktoras z was pisala ze jej dziecko do 9mc ulewalo, wiec przestalam na to zwracac uwage, dopiero teraz tak mysle...
Jezeli do konca tyg mu nie przejdzie pojade poprostu na IP i powiem ze lekarze debila ze mnie robia i mojego dziecka i zamiast pomagac to szkodza... Byscie widzialy jaki on byl blady, slaby i lejacy sie wtedy po tym dniou na samej wodzie... Naszczescie odwodniony nie jest... No i te dziwne kupy sa juz zadziej. Tak co 3-4h, a wczesniej byly co 1h... ehh...
 
witam z rana

po wczorajszych wrażeniach mała padła o 20 o 23 pobudka a następna o 3!!!!! obudziła się i jadła i jadła zdziwiona że taka glodna patrzę na zegarek a tu po 3. no :szok:
chyba codziennie jej takie wrażenia potrzebne
Hatorska- mieszkamy już prawie 3 tygodnie, remont na wiosne
 
Nati – zajrzałam tu i jak nie byłoTwojego porannego postu to jakoś dziwnie.. ale w końcu jest!! Dżoanyspanko rewelacja!! Ja dziś obserwowałam wstawanie Milci –pominęła cyca o 23 ale nie spała popołudniu więc może dlatego –wstała 2, 4 i 5:40 do mnie do wyra tam 2 razy cyca i spała do 7:30więc spoko. U mnie pogoda ładna się robi i albo umyję kolejneokno albo spadam z dzieciakami na dwór. Ale najpierw poleniu****ę ;-)
 
nie pisalam wcześniej bo się zlitowałam nad mężem i zrobiłam nam śniadanie :-), nawet może z psem i do apteki pójdę ale tylko może. hahaha

u nas chyba będzie padać. :-(
 
Witam :-)
Wczoraj mnie nie było bo... znowu miałam mega ból głowy. Nigdy mi się to nie zdarzało, zaczynam się martwić :szok:
Musiałam wczoraj poprosić siostrę żeby przyjechała, bo normalnie myślałam, że padnę.
A Filipek jak zwykle super się spisał :-)

mitaginka- Ty to "szkol" tą swoją teściową, co ona tak się leni. Zdeklarowała się a teraz co się tak obija :wściekła/y:
lenka- a gdzie Ty pracujesz tylko 4 godz. :-)

U Nas ładna pogoda, wczoraj też słonecznie ale nie skorzystała, przez ból głowy :angry:
Od poniedziałku zaczynam podawać gluten, kupię tą kaszkę o które mitaginka mówiła.


Wiecie co tak sobie myślę to tych teściowych... moja nie jest aż taka zła, ale oczywiście wkurz mnie raz bardziej a raz mniej :-D
Ona jest hipochondryczką więc wymyśla niestworzone rzeczy a to brzuszek go boli a to może brak mu żelaza a to nie dawaj tego a to dawaj :angry:

Ale, wiecie co... ja mam syna i też będę teściową i będę miała synową.
I już to sobie wyobrażam, nasze relacje :-)
Wydaje mi się, ze jak ma się córkę i jest się teściową to jednak jest się trochę w lepszej sytuacji :-)
 
hej
sto lat mnie tu nie bylo, przeczytalam tylko ostatniego posta mercedes
mercedess czy Ty bierzesz tabletki anty? bo ja po poprzedniej ciazy zaczelam brac i mialam straaaaszne bóle głowy, płakałam z bólu, i dopiero jak zmienilam tablety, czy przestalam brac, nie pamietam, to wsio przeszlo jak reką odjął, w momencie.
nawet na ulotce tabletek jest napisane w skutkach ubocznych ze moga sie pojawiac bóle głowy...
czytam dalej:)
 
morgaine brałam 8 lat temu i tylko przez 2 lata. Mnie strasznie brzuch bolał i miałam zawroty głowy. Teraz tylko gumki zostały i nadal nie mam okresu to tak przy okazji ;-)

Może przemęczona jest.
Bierzecie jakieś witaminy?
 
ja biorę prenatal i kwasy omega3. Gdyby mi tak włosy nie wypadały to może bym nie brała... Ale cycem karmię to się pocieszam że jak zjem kebaba czy cuś w tym stylu (a to uwielbiam) to mała z witamin dostanie coś pożywnego :)
 
reklama
Do góry